SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate Fighter 10 - temat do dyskusji - Spoilery

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Nie rozumiem jednej rzeczy, czemu ci co przegrali swoje walki zostają w domu?

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
a dlaczego mieliby odchodzic? zostaja,zeby trenowac dalej, pomagac w treningu tym ktorzy beda walczyc, a w razie kontuzji jednego z zawodnikow, ktos z przegranych moze go zastapic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja *******ę! Rampage jest po prostu żałosny - nawet Shamrock nie był tak bejnadziejnym trenerem. To co zrobił było wręcz przykre, żal mi jego zawodników.

Szkoda że Rashad nie obije mu mordy, przydało by się.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Z tego co pamiętam, to chyba w TUF 2 (leciało na exteme sport) po przegranej walce fighter musiał opuścić program, stąd moje zapytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Koleś... zahibernowali cię na okres 2 lat czy co? Od 4 sesonu przegrani zostają w programie.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
No sorry, tak jak mówiłem, ja oglądałem TUF na extreme sport (to był chyba TUF 2) i tam odpadali, nie wiem jak było później więc stąd moje pytanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Kiedy zaczynał sie ten sezon myslalem ze Rampage czegos sie nauczyl od sezonu 7 kiedy przegrywal praktycznie wszystko z Forestem. Okazalo sie jednak, ze 3 sezony pozniej dalej jest trenerem do dup... I to pewnie juz sie nie zmieni. Szkoda zawodnikow z jego teamu. Zobaczymy jednak co bedzie dalej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Rashad za kazdym razem ustawia taka walke, ktora wydaje sie byc -przynajmniej z punktu widzenie Rampage'a- niekorzystna dla jego zawodnika i za kazdym razem - BUM - ten teoretycznie slabszy wygrywa:] To strasznie irytuje trenerskiego nieudacznika, jakim jest Rampage. Czekam az wybuchnie i zrobi cos naprawde glupiego, bo to co sie dzieje jest juz ponad jego sily.

Na razie same plusa dla Evansa - dobre podejscie do zawodnikow i dobra taktyka ustawiania walk i samych walk.

A motyw z zawodnikiem, ktory przed walka siedzi i pierdzi w kanape, podczas gdy jego trenerzy gdzies tam w******laja hamburgery - zenujacy brak profesjonalizmu - takie dopelnienie obrazu nedzy i rozpaczy teamu Rampage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3908
rampage jest tam tylko zeby występować jako wróg Rashada. bo jeśli chodzi o treningi i walki to tak jakby go nie było albo znacznie gorzej. no ale jeszcze kilka odcinków. może sie okaże że nagle sie zmienia w dobrego rampage:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
Rampage po tym TUF'ie straci sporo moze nie fanów ale sympatyków tym swoim *****nych charakterem i zachowaniem, a Rashad chyba odwrotnie bo pokazuje ze jest spoko kolesiem i nie ma wszystkich i wszystko gdzies
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TUF 10

Następny temat

Adrenaline MMA IV

WHEY premium