SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate Fighter 10 - temat do dyskusji - Spoilery

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
imo Big Baby namiesza, świetna walka w jego wykonaniu.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcus zdominował Cycusia siłowo. Cycuś waży nie całe 100kg przy ogromnej tkance tłuszczowej, jakby to spalił to spokojnie wszedłby do wagi półciężkiej, a Jones jest blisko limitu 120kg. Jak dla mnie to nie potrzebnie ich razem zestawili, Marcusowi dali zlać dzieciaka i tyle.
Tak samo nie potrzebnie zastawili tego angola z Mattem. Angol już wcześniej pokonał większego nflowca niż teraz mu wystawiono. Matt oprócz silnego ciosu nie ma więcej atrybutów, nawet walczyć mu się nie chce, przeciwnik ledwo założył mu gilotynę, a ten już chciał odklepywać. Najbardziej w tym całym programie denerwuje mnie ten angol wozi się i w ogóle, w końcu dostał teraz przeciwnika, który pokaże mu gdzie jego miejsce.
Myślę że w finale zobaczymy Nelsona i Schauba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Nie wchodźcie na wiki - są już wyniki 12 odcinka też
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
tzn gdzieś wyciekł też ?

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6000
a półfinały kiedy będą bo gala finałowa już w sobote ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
angol też mnie w****ia, w sumie śmiesznie wyszło bo tak *******ił że zasadzi ko z mawahy a tu lipa dostał pare strzałów i postanowił walczyć na glebie, nie żebym miał coś przeciwko ale po**** się wcześniej napinał co do marcusa to faktycznie koleś ma siłe tytana ale stójka to u niego nie istnieje idzie jak mumia i albo cie obali albo dostanie ko, trudno tu coś przewidzieć jeżeli marcus sprowadzi walke do parteru to imho wygra z tym że może mieć problem ze stójką schauba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tą przewagą parteru u Marcusa to moze nie koniecznie tak będzie, Schaub jest jakimś mistrzem w bjj stanu Kolorado, więc coś w tym temacie wie, chociaz w tufie nie specjalnie zaprezentowal się z tej strony. Ten Schaub to w ogole całkiem ciekawy zawodnik, oprócz tego bjj jest mistrzem stanu Kolorado w boksie amatorskim z pod znaku Golden Gloves. Wydaje mi się że zmęczy Marcusa i zafunduje mu ko pod koniec pierwszej rundy.

Zmieniony przez - vcamaro w dniu 2009-12-02 01:01:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurva poznalem wyniki ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Czekam na emisje kolejnych ćwierćfinałów... Sweeney vs Matt - zero zaskoczenia, jakoś widać po kolesiu (Mitrione) ze ma wszystko w dupie - walki tez (gotowy na odklepanie nawet raz nie próbując wyjść z gilotyny... ehh).

Co do Marcus vs Shoonover - bardzo liczyłem na Titties (z racji ze młody jeszcze i ładny bilans ma) ale w ośmiokącie widać było radykalna różnicę siły i wagi - nawet nie trzeba dużo techniki by przy takiej przewadze znaleźć sie w gardzie - Marcus lepiej udowodnił by swoja przewagę uzyskując dosiad...


Co do typow na finał - Nelson "big belly/Big Country" vs. nie wiem

coś czuje ze "the darkness" może się poślizgnąć na swojej wierze w parter....



Kiedy walka trenerów? Bo bad blood to już sobie narobili dość... przed kamerami

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rampage narazie jest aktorem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TUF 10

Następny temat

Adrenaline MMA IV

WHEY premium