SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate Fighter 10 - temat do dyskusji - Spoilery

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Zgadzam sie z wiekszością przedmówców. Nie wiem co tacy zawodnicy robią w tym programie. Obydwaj po 2 minutach walki mieli stany przedzawałowe... Zwycięstwo mniejszego raczej uzasadnione, przynajmniej ładnie punktował lowkickami. Ogólnie jednak walka rozczarowująca. Mam nadzieję, że w przyszłym programie Kimbo i Nelson pokażą na czym polega mma. Licze na ciekawą walkę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
ta walka w sumie juz sie odbyła :) nie znacie moze wyniku ?;< nie pisze nigdzie na zagranicznych forach ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
lepiej poczekać aż będą linki w necie, niż wcześniej wynik znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Ogolnie to licze na kimbo ;)
Wzbudza u mnie dużą sympatie , i po pierwszym odcinku słysząc komentarze typu " **** this guy " to całym sercem jestem za nim ;) Myśle że stójke ma najlepszą ze wszystkich zawodników tuf , i oby dał rade w parterze , chociaz to co było widać w drugim odcinku to nauczył sie uciekac z parteru i jest dobry w obronie przed obaleniami.
Go Kimbo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja też mam nadzieję że Kimbo wygra, w sumie to mam nadzieję że wygra cały turniej - byłoby zabawnie

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Angol wystepuje juz jakis czas na cage rage i w K1, i liczba jego walk 6?- cos mi grubo nie pasuje. Nfl-owiec nastepny do kardiologa na testy wysilkowe, za duzo silowni.
HW nawet ciekawe tylko ten bad blood w wykonaniu trenerow zalosny jakby chcieli nie schodzic z billboardow. A jak wczesniej pisalem Smieszny Kimbo prezentuje sie na treningach calkiem niezle.

Zmieniony przez - OBELX w dniu 2009-09-28 02:16:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
moze ktos nie widzial wiec wklejam ;)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
mam pytanko...kiedy nastepna część, w jakie dni to jest puszczane w USA?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TUF 10

Następny temat

Adrenaline MMA IV

WHEY premium