SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate Fighter 10 - temat do dyskusji - Spoilery

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6000
może i ciekawa postać ale ma już 35 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Mnie chodziło akurat o "Titties" gdy mówiłem o barwnej postaci :P (raczej "ciekawej") Ale rzecz jasna Marcus jest jeszcze barwniejszą. Też byłbym za tym, żeby Marcus wygrał. Albo Kimbo ;)
Reszta nie ma tego "czegoś". Marcus jakby wyrobił sobie cardio Fedora, to byłby całkiem w pyte ^^ U reszty nie widzę tej jednej cechy którą mogliby "zawojować" ufc, ani werwy, ani dobrego punch'u ani nic. Big baby ma przynajmniej siłę...

A tak apropo, temu wysokiemu to jakąś karę powinni wdupić za pomaganie sobie rękami o kratkę, bo sędzia zwracał mu 100 razy uwagę. Śmieszne to aż jest, że żadnych konsekwencji nie ma. A największą bzdurą dla mnie jest w ogóle sam ten zakaz pomagania sobie rękami. Po co to zostało wprowadzone? Nogami się może odpychać, a że Bozia mu palce dała u rąk to ma o tym zapomnieć? Co to komu przeszkadza? Wszystko niech wykorzystuje w klatce jak umie.. Głupi przepis.

pzdr

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2009-11-22 19:52:39

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Zwiastun jak zwykle przedstawiający niezwykłe wydarzenia, Junkowi usuną oko, Jones robi awanturę zgrywając ostatniego sprawiedliwego i Kimbo znowu wraca, ale znając życie i TUFa 10 prawdopodobnie Junkowi nic nie będzie, Marcus będzie potem przepraszał za bezmyślność, a Kimbo nie wróci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
No proszę, proszę... jeszcze niedawno Marcus przekonywał wszystkich, ze jako ojciec i mąż nie życzy sobie osobistych wycieczek i głupich dowcipów... a teraz zachowuje się jak szczeniak próbując wymusić reakcje Matt'a.

Ehh... chyba zaczne Brzydule ogladac zamiast TUF'a - tez opera mydlana ale przynajmniej tam wszyscy graja bo sa aktorami i biorą za to pieniadze.

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Titties idzie do woja ?

http://www.fight24.pl/?p=4049

Frank Mir o walkach w TUF 10

http://www.fight24.pl/?p=4055 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
ech, opera mydlana - jak ktos sluszenie zauwazyl. Nie da sie tego ogladac. Poprzednie tufy byly bardziej interesujace i przede wszystkim fajterzy byli z innej polki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tuf 9ka juz byla marna, a to jeszcze gorzej. za to 8mka byla max wyje.bka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6000
a jak to sumie będzie bo to mój pierwszy sezon... zwycięzcy środowych walk wystąpią na TUF 10 FINALE tak ?? w kolejną sobotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Hejo,

znalazłem jakieś linki na rapidzie do najnowszych odcinków (od niejakiego "Dj.IcE"). Sprawdziałem > działają i bodaj to jest nowy odcinek, lol (nie chcę przewijać do połowy bo nie chce mieć spojlera jakiegoś przez przypadek, ale nie pamiętam początku, to chyba nowy ;]). Kopia nienajlepsza, ale to ponoć pierwsze które wyciekły.
Mam nadzieję, że mogę wkleić, jak nie to proszę skasować ;]

Here you are :
http://rapidshare.com/files/314285900/The.Ultimate.Fighter.S10E11.Road.To.The.Finale-SL4T.part1.rar
http://rapidshare.com/files/314286292/The.Ultimate.Fighter.S10E11.Road.To.The.Finale-SL4T.part2.rar

pzdr
PS: nie wiem czy to są 2 walki czy nie, ale chyba nie bo trwa ok. 50 minut. W każdym razie sobie sami sprawdzicie.

Zmieniony przez - Kwic w dniu 2009-11-30 17:56:38

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
W 11 odcinku są dwie walki, był już emitowany w Australii.
Poniżej link do wersji HD, niestety miejscami jest pixeloza, prawdopodobnie z powodu jednoprzebiegowuj kompersji. Ale i tak warto zobaczyć na trzy dni przed hamburgerami ;)
Teraz rozumiem skąd przecieki na wikipedii.

http://www.megaupload.com/?d=DF9J0X88

Na razie nie spojleruję, ale walki fajne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TUF 10

Następny temat

Adrenaline MMA IV

WHEY premium