SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

The Ultimate Fighter 10 - temat do dyskusji - Spoilery

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6000
sims taki cwaniaczek a skończył słabo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
5-0

bardzo latwo arm triangle zalozony i koniec. Mlodzieniaszek (22) pokonal niby doswiadczonego i lepszego. Umial tylko minki stroic i w stope celowac. Dobry odcinek niemniej. Znowu team Rashad zbieral zawodnika Rampage'a a gleby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
co to za spoiler .Akurat sims, to myślałem że wygra.Koleś w końcu w narożniku colemana zawsze był,czyli ćwiczy z najlepszymi w branży,a tu lipa.Może chociaż marcus coś pokaże, jeśli znów nie rozboli go kolano .Rampage`owi jak bardziej padnie psycha, to do walki z rashadem będzie tak przygotowany, jak i jego team teraz

Zmieniony przez - Zibi7 w dniu 2009-10-15 15:57:26

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
Kolejna szybka walka, kolejna wtopa zawodnika teamu Rampage, ciekawe czy wygra ktos od niego chociaz jedna walke ;).

Zibi, Rampage jak narazie nie mysli walczyc z Rashadem a grac w filmach, walka zostala odwolana, a raczej nie ma wzmianek jak narazie o jej ewentualnym innym terminie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Fakt.Całkowicie wyszło Mi to z głowy .Czyli pierwszy TUF, który nie zakończy się walką trenerów? .Dobrze kojarzę, że na końcu zawsze walczą trenerzy?

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Brendan Schaub rozwali wszystkich, tak jak poprzednio Bader ;>.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
A Hughes i Franklin walczyli kiedyś ze sobą?

No i w sezonie 4 nie było w sumie trenerów tak jak to w innych sezonach było...

Co do TUF 10 - chyba tulko Junk i ten cały Marcus mają realne szanse na awans, bo ten marudny odludek pewnie zawali sprawę.

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2009-10-15 21:06:41

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Właśnie nie wiem,bo nie śledzę TUF-a ,ale wydawało mi się,że zawsze na końcu był pojedynek trenerów

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
W drugim nie walczyli, a w czwartym nie było stałych trenerów dla każdej drużyny.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3908
mam pytanie do tych z was którzy trenują mma. czy wasza stójka jest na tak niskim poziomie jak kolesia od Rampage? czy tak uczy się front-kicka? bo nie moge patrzeć na tkie ciosy u zawodnika który ma ponad 30 walk za sobą. ja wiem że MMA to całość a nie tylko stójka ale czy nie wypadałoby umieć troszkę więcej?

odnośnie walki. troche krótka. nie było czasu zapoznać sie z chłopaczkiem od Evansa. ale przytrzymał go pięknie. a tamten podobnie w parterze jak Kimbo. też dał łatwo usiąść na siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TUF 10

Następny temat

Adrenaline MMA IV

WHEY premium