SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron prologatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
W którym tygodniu się rozkręca testosteron prologatum? Chodzi mi o zwiększenie kg na wadze np po przez nabraniem wody . Czy na cykl trzeba pic więcej wody? Pozdraiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prolongatum=Enan max osiąga po nie całych 4 tygodniach, testosteron zaczyna się podbijąć od pierwszej iniekcji, a kiedy wodę zaczynasz ciągnąć, zależy jak dieta wygląda i jak mocno estradiol się podnosi.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja zauwazam najwieksze przyrosty w 4-6 tygodniach. Wody zalecaja pic 5-8l dziennie na bombie ale jesli dobrze jesz to moze byc problem z wypiciem takiej takich ilosci. Ja wypijam 3l i musi starczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta 8 litrów wody? Kto zaleca? Chyba na kacu. Pijesz ile potrzebujesz, nadmierne picie wody też nie jest dobre.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Aby nadwadniac stawy czy tu już tylko chodzi o masę ? Może nas bardziej zalać wodą jak będziemy jej więcej spożywać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
8 litrów to latem może wypije
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakubphkoksu
Aby nadwadniac stawy czy tu już tylko chodzi o masę ? Może nas bardziej zalać wodą jak będziemy jej więcej spożywać?

masę robi się jedzeniem i treningiem, a nie wodą, woda jest potrzebna, ale jej nadmiar też jest szkodliwy, nie potrzebnie obciążasz nerki wypłukujesz elektrolity itd. Z resztą masz google wpisz sobie "Picie nadmiernej ilości wody" albo coś w ten deseń. Masz pić tyle ile potrzebujesz, a nie tankować w siebie na siłę wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 608 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22071
Każdy testosteron ( stężenie ) wyczuwam po libido. Coś tam od samego początku powinno się zmieniać ??? Waga zawsze zależy od kalorii. Ilość pociągniętej wody zależna jest od dawki. U mnie 250 mg co 5 dni = zero wody, dawka 750 mg = retencja znaczna
Przy dawce 750 mg teścia = uciążliwe libido erotomana
Napisz jaką dawkę lecisz
Oczywiście nie namawiam do zwiększenia dawki w celu zalania się wodą bo na mięso to się nie przekłada, wygląd leci na duży minus


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2016-12-17 22:54:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Ja mam najlepsze przyrosty w ciagu pierwszych 3 tygodni. Jak juz osiagne najwyzszy poziom tescia w organizmie to przyrosty sie stabilizuja. Na pewno jest to tez spowodowane odkladaniem sie wody. Ja wypijam 3-5l dziennie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 94 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1439
Czy prohormony mogą zmniejszyć działanie testosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
Oczywiscie ze nie
Lecz moga zbic e2 nisko co w jakis sposob moze sie przelozyc na robienie masy
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

Długi cykl, co i jak dorzucić?

Wiecej