SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test suplementów BurneikaSports HP, MT, PCT M (konkurs)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
wiem czytac mi sie nie chcialo od nowa bo dopiero kilka dni temu kliklem w ten temat

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Niestety ja mam trochę odmienne zdanie niż większość osób tutaj , taki progres się robi na jedzeniu , spaniu i dobrym treningu przy takim poziomie.

Patrząc obiektywnie to prowadząc tak dziennik i przykładając się do treningów czy to było by PH czy kreatyna efekt byłby końcowy taki sam .

Takie wyniki robią chłopacy w dziennikach na samej dobrej misce .

Ale Test ładnie przeprowadzony na początku lekka lipa , ale wraz z konkurencją się rozkręciłeś .

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
Śledziłem test od początku i mogę powiedzieć że przeprowadzony w porządku. Co do progresu za wiele nie widać ale najważniejsze, że waga do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1913
KoKsIK866
745906 Poczytaj sobie dzienniczek dokladnie po to ON JEST to sie wszystkiego dowiesz :).. Gratulacje wiedzialem, ze nie bedzie LIPY :)

Tylko ja mam takie podejrzenie że koksik866 i devarel to jedna osoba? Troche to zalosne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
kazikvip

sprawdziłem i nie sprawdziły się twoje podejrzenia , chyba że by korzystał z 2 innych komputerów które mają całkiem inną usługę internetową

Zmieniony przez - Tomasz1405 w dniu 2012-12-26 16:57:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 651
Kazik zalosny jestes... Devarel jest od poczatku moim faworytem a to ze mu dopinguje nie musisz miec od razu podejrzen ze to jest ta sama osoba.. nie rozumiem tej dociekliwosci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1913
Nie trzeba być wybitnie inteligentną osobą żeby się domyślić że to jedna osoba piszę z tych kont ewentualnie na prośbę devarela. Przeczytajcie sobie posty koksika i zwróćcie również uwagę na datę rejestracji na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27194
nawet jeśli to on lub jakiś tam jego kolega to co mu to da, że napisze pare postów jaki to Devarel jest zaj**isty i tak Michał nie będzie zwracał na to uwagi wybierając faworyta

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1913
Nic mu to nie da, tylko mnie to drażni :)

Życzę mu nawet żeby wygrał tylko niech z tym już skończy.

Zmieniony przez - kazikvip w dniu 2012-12-26 18:36:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 651
Brak slow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koksu zawalczy na MMA Attack 3

Następny temat

Tede szuka Koksa w Stanach.

WHEY premium