SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test suplementów BurneikaSports HP, MT, PCT M (konkurs)

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165
te zdjęcie jest zrobione z bliższej odległości czy tak urosłeś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Z tymi 16-toma seriami na triceps to przesadziłeś, połowa z tego powinna wystarczyć. Tak samo dwa wyciskania na sztandze w treningu barków. Więcej nie znaczy lepiej. Jak by to było robione jak należy to nie miał byś siły tyle zrobić takie moje zdanie

Zmieniony przez - suchinho06 w dniu 2012-11-30 22:40:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
16? xD No widać, że przedtreningówka działa skoro taki hardkor. Ale 12 max.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ładnie idzie ... tak jak mówiłem wcześniej jak nogi zrobisz dobrze to już będzie konkretnie, a co do twojego zwycięstwa ( 1000zł ) to teraz masz jeszcze większe szanse bo sam prowadzisz dziennik i ogólnie trochę lipa bo powinno to równo pójść a tutaj już mija tydzień i jedna osoba przeprowadza test dziwne ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Ja pi..dolę ilu krytyków - jak Ty to gościu Wytrzymujesz , siedzą na Tobie jak wrony i kraczą .

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2711
DZIEN 6

Dieta

I:
Płatki owsiane 100g
4 jaja
MT

II:
Ryż 100g
Filet z kurczaka 150g
Orzechy włoskie 40g

III:
Ryż 100g
Filet z kurczaka 150g
Warzywa

IV:
Ryż 100g
Filet z kurczaka 150g
Warzywa

V:
filet z kurczaka 150g
Mieszanka warzyw
Orzechy laskowe 30g
MT

VI:
Twaróg 150g
Oliwa z oliwek 20ml

(Zakupiłem wczoraj dodatkowo witami, cynk, omega 3 z firmy Doppel Herz)

Trening:

DNT

Dzisiaj tylko małe aeroby i sauna









Zmieniony przez - DeVaReL w dniu 2012-12-01 22:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2711
Odpowiedzi:

Mierzyłem sie we wtorek to podalem wymiary w temacie.

evelutek akurat odleglosci tego zdjecia nie mierzylem :D

suchinho06 przewaznie robie 3 serie na triceps, ale pierwsze potraktowalem bardziej rozgrzewczo bo nie mialem partnera do pomocy, a w ostatnim cwiczeniu jest podchwyt, takze w tym cwiczeniu wiecej uwagi poswiecam technice takze nie martw sie, nie zajechalem sie, wiem co robie. Stosowalem juz rozne kombinacje i wiem mniej wiecej co na mnie dziala.
Co do barkow to przewaznie robie sztanga pozniej sztangielki, a ze była siła to zrobilem dwa takie cwiczenia, bo na sztangielkach mam niestety ograniczony ciezar..

Songo_AF nie wiem czy takie wieksze szanse, poniewaz zaczalem pierwszy i reszta ma juz jakies podoparcie. Takze w tym przypadku na plus mi to nie wychodzi w stosunku do konkurencji ale nie ma sie co przejmowac i jechac dalej hardkorowo!

Max_Mad no trzeba sie liczyc z pozytywnymi i negatywnymi opiniami, ale wiem kto pisze cos konkretnego, a kto tylko kracze.

Chciałem zrobic nie dawno zdjecie mojego V posilku, ale przypomnialo Mi sie dopiero jak zjadłem .

Chce dodac, że pierwszy raz prowadze taki dzienniczek i dzieki za uwagi, bede starał się go jak najlepiej rozszerzac i ulepszac :)

Zmieniony przez - DeVaReL w dniu 2012-12-01 22:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogólnie progres widać chociaż jakbyś mógł np. robić zdjęcia w jednym miejscu i w podobnym świetle było by super , ale i tak widać że coś tam się dzieje pozytywnego . Także powodzenie w dalszych zmaganiach i chłopaki już Ci powinni wysłać tą kase nie ma co czekac do końca. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli tylko jeden test będzie ? Szkoda, że Michał wymiękł i nie wysłał 2... bo chyba jakby wysłał i nie pojawiłyby się relacje do teraz to jakoś by reagował a tu cisza z jednej i drugiej strony. Biały niczego nie dostał czyli 2 strona zawiodła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiadomo kogo wina, moze poczta i tyle, dwa moze po tym jak mialby byc testy watrobowe koksu wymiekl i nie chce wtopy, powodow moze byc duzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koksu zawalczy na MMA Attack 3

Następny temat

Tede szuka Koksa w Stanach.

WHEY premium