SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Nr 6 Iron Horse Anabolic Dream-w różnych formach przyswajania

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
marek.c
prawdę mówiąc nie pasuje mi to aby jeden tester sie starał a inny nie ( czyli jadł tłuszcze , pił alkohol, ........) bo po co nam taki test ?

Marek zaden problem nie wybierasz takiego,poza tym co zlego w tluszczach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
silnie zakwaszają czyli zle wpływają na przyswajalność wielu produktów. dam ci przykład : kupują spalacz tłuszczu 2 osoby , jedna z nich poza spalaczem trzyma dietę i robi aeroby, druga nic nie robi z aerobów a do tego je co chce kiedy chce i ile chce . po czym te 2 osoby do mnie wracaja i pierwsza mówi "dobry spalacz mi poleciłeś dziękuje " a druga : " jesteś do dupy sprzedawcą, twoje produkty nie działają a ty sam sie na nich nie znasz "Drazekm rozumiesz juz moje suple to moja reputacja, mój sukces albo moja porażka.

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niebezpieczne wody Marku C.
Jak ktoś trzyma miche i kręci aeroby, nie kupuje spalacza i osiąga cel, to co nam to mòwi o spalaczu?

Proponuję nie mieszać supli z podejściem do michy. Sprawa trzymania michy jest tak oczywista, że Twòj drugi przypadek to jakiś d**** musiałby być.

Ps. AD działa nawet jak ktoś żre co chce. Kończę sypać do paszczy pierwszą puchę AD, jem tłusto, drinka w weekend nie odmawiam a na ławce progres jakbym dopiero zaczął ćwiczyć.
Takiego przypadku to nawet nauka radziecka nie znała



Zmieniony przez - fanslaska w dniu 18/03/2018 10:59:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Marek rozumiem ale tak jak Fan pisze Ojan tez jadl co chcial pil wino i efekt po AD mial zaje...sty


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-03-18 11:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Ale w teście chyba nie chodzi o to czy AD działa czy nie, tylko o ewentualne różnice w działaniu (wchłanianiu) proszku i kapsułek. A ograniczenia dietetyczne mają zapewnić optymalne warunki, żeby wyeliminować sytuację gdzie np. proszek będzie działal gorzej, po ktoś poimprezowal Przynajmniej ja to tak rozumiem.
Oczywiście można by sprawić czy restrykcje wpływają na działanie AD i zrobić np. miesiąc luźnej diety i miesiąc z ograniczeniami, ale to już by był inny test

Co do tłuszczu - mam nadzieję że nie mówimy o drastycznych ograniczeniach, szczególnie w przypadku kobiet. Z doświadczenia wiem, że poniżej 1g/kg mc u mnie pojawiają się już babskie problemy i szkoda zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Temat się rozkręcił aż miło-jak zwykle mnóstwo kontrowersji -ale tak to bywa.
Co do testerów-czekamy na konkretne zgłoszenia osób,które będą przestrzegać zaleceń testu.

Inne opcje,jak ktoś chce , możemy testować, ale poza testem. :)

Bo inaczej cały test traci sens.

Jako ,że Ad bardzo dobrze wpływa na siłę,warto by dać jakieś konkretniejsze ćwiczenie siłowe-nadające się i dla mężczyzn i dla kobiet.
Będzie to w jakimś stopniu porównanie działania Anabolic Dream w tych dwóch formach
-czy Ad z proszkiem zasadowym działa tak samo ,
-jak Ad w tych kapsułkach dojelitowych .

Powinny to wykazać wyniki w tym testowym ćwiczeniu siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
drazekm
Ludzie zglaszajcie sie do testu bo konkursy beda za free a tylko w tescie macie pewne suple :)


Drazekm mozesz się wytłumaczyć z tego co tu napisałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Garp-ja ostatnimi czasy to jestem 24 godziny na dobę bez przerwy zdziwiony co się wokół dzieje a kiedyś myślałęm,że już mnie nic nie zadziwi .


Zmieniony przez - masti w dniu 2018-03-18 13:07:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ciągle piszecie o tym tłuszczu, a nikt nie napisał ile go ma być, bo chyba nie 0g ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Masti w pierwszym poście Jezoo już napisał o testowym ćwiczeniu - WL na 8 powtórzeń. To akurat mogę włączyć do treningów :) Jednak że względu na specyfikę treningów, nie chciałbym robić innych, typowo siłowych ćwiczeń, które kolidowaly by z moimi treningami. W ramach testu mogę sprawdzić np. max powtórzeń w podciąganiu bo to jest jednym z moich głównych celów, ewentualnie max. dodatkowy ciężar na jedno podciagniecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KNL- Krata Na Lato,bez kodu :)

Następny temat

Włączamy napęd 4x4 wg Jezoo

WHEY premium