SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Nr 6 Iron Horse Anabolic Dream-w różnych formach przyswajania

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Biorę udział. Będzie motywacja do pokonania lenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Jezoo
Biorę udział. Będzie motywacja do pokonania lenia


No nareszcie pozytywne myślenie tak trzymaj
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Jesteście czujni,bo mam już potwierdzenia i adresy od wszystkich.wysyłam dane do Marka i tradycyjnie zakładamy teaty testowe z takim tytułem



Test nr 6 Iron Horse Anabolic Dream - w różnych formach przyswajania wg .........(nick testera )


Opis dał Jezoo na pierwszej stronie,wg tego testujemy.

Dane antropometryczne -wyniki siłowe na początek na na koniec testu.

Test przygotowany jest na 6 tygodni.

Trzy tygodnie w tradycyjnej formie i 3 tygodnie w spoecjalnych kapsułkach.


Na każdym etapie sprawdzamy dane antropometryczne i wyniki.

Czaso okres dość krótki ale jakieś różnice powinny się pokazać-chyba ,że w praktyce wyjdzie to inaczej niż w teoretycznych rozważaniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Masti nie wiesz może czy proszek zasadowy zostaje w teście czy tylko AD?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 1663 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 56138
Viki
Ja oczywiście jestem chętna, z tym że na chwile obecną, ze względu na niedawną kontuzję ręki wolałabym nie robić testu siłowego WL. Może być MC lub podciąganie (na ilość lub dodatkowy ciężar).
Ech i znowu będzie trzeba miski pilnować, a tak fajnie było

Viki wg mnie w Twoim przypadku lepiej będzie widać działanie suplementów na podciąganiu z dokładanym ciężarem bo Twoje treningi w dużej mierze polegają na sile rąk i pleców i w Twoim stopniu zaawansowania już o progres ciężej w podciąganiach niż w MC. Jak masz możliwość zrób podciąganie jako test siły i jej poprawy lub nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Nie wiem-zobaczymy co Marek C Wam uszykuje-nie zapomnijcie wrzucić zdjęć :)
Ale to już w swoich tematach testowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
No oczywiście, że biorę udział w teście, a czy trenuje, tak, obecnie codziennie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1432
Coś się ruszyło ,elegancko :) czekam na rozpoczęcie testu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Suple już do Was trafiły?

Bo znów zapadła cisza...

Czekam na informacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
A paczuszki już wysłane ?

Jak coś jutro dojedzie, to dam znać.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-12-03 20:54:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KNL- Krata Na Lato,bez kodu :)

Następny temat

Włączamy napęd 4x4 wg Jezoo

WHEY premium