SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Nr 6 Iron Horse Anabolic Dream-w różnych formach przyswajania

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
jezoo
LiptonS
Na redukcji to przejdzie, czy nie bardzo ? Ja na redukcji mam tendencje wzrostową jak coś.

Zależy jaką dietę chcesz wprowadzić. Jeśli tłuszczowa to będzie kicha. Dobrze było to wypośrodkować.


Dieta tłuszczowa w moim jadłospisie nie istnieje, takim hardkorem to nie jestem.

jezoo

Właśnie o gorzałkę mi chodziło Stopniowo powinno się ją ograniczać do minimum - wiadomo jaki ma wpływ na żołądek.

No i na formę, ale to powinno być oczywiste.


Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2018-03-16 21:50:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jezoo
Czas trwania testu to 60 dni podzielone na trzy etapy:
- regulacja pH żołądka

W ramach testu uczestnicy otrzymują Proszek Zasadowy,

Przypomnę, że zakwaszenie organizmu a niedokwaszenie żołądka to dwie różne sprawy. W odkwaszaniu naszego organizmu chodzi o to, abyśmy mieli krew o pH lekko zasadowym, a nie żołądek. Żołądek, z punktu widzenia fizjologii został tak stworzony, żeby był maksymalnie kwaśny.

Test rozpoczyna się od wyrównania pH żołądka. W tym celu uczestnik zaczyna od suplementowania Proszku Zasadowego 8g przed snem (do wyczerpania produktu) oraz Omega 3, Iron Tadd wg zaleceń producenta, które pomogą w osiągnięciu równowagi. Do diety powinien wprowadzić zwiększone spożycie warzyw i owoców oraz zmniejszyć spożycie produktów zakwaszających organizm. Wszystko jest w miarę możliwości – im bardziej uda się zachować odpowiedni bilans w spożyciu takich produktów tym lepsze efekty a test będzie bardziej wiarygodny. Trenujemy jak zawsze na 110%.



jezoo
Teraz trochę o produktach, które mają znaczny wpływ na środowisko w naszych żołądkach i przypominam nie chodzi nam o ph organizmu.
Ph organizmu powinno wynosić 7 ale już ph żołądka powinno oscylować wokół 2 więc powinno być kwaśne.

W razie pytań jestem tu codziennie więc odpowiem na wszystkie.



wycytowałem to o co chciałbym zapytać plus minus:
dlaczego "regulacja" pH żołądka zaczyna się od ładowania w siebie proszku zasadowego a nie produktu zakwaszającego skoro pH żołądka powinno być maksymalnie kwaśne, albo przynajmniej od testu sprawdzającego zakwaszenie żołądka?
ja nie wchodzę jakby co, pytam z ciekawości



Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-03-16 22:18:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kabo, większość z nas ma niedokwaszony albo za bardzo kwaśny żołądek. Proszek zasadowy w ciągu stosowania przywraca normalną kwasowość żołądka i pH organizmu oczywiście razem z odpowiednią dietą. Ma on przyspieszyć wyrównanie pH żołądka i dlatego jest dodany tylko przez pierwsze 30 dni potem już zostaje tylko dieta i Iron Recover do pomocy, który ma podobny skład do proszku zasadowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie jestem przekonany, moim zdaniem proszek zasadowy będzie alkalizował kwas żołądkowy
wg mnie jeżeli chodzi o kwasowość żołądka (nie organizmu) to proszek zasadowy nie ma szans działać zarówno na niedokwaszony jak i na bardzo kwaśny żołądek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to znaczy działał będzie, ale niedokwaszony żołądek stanie się jeszcze bardziej niedokwaszony
tak przynajmniej by wynikało z chemii, że jak do zasady dodasz zasadę to kwasu nie dostaniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedokwaszony żołądek mają z reguły wegetarianie. Jeśli nie mamy częstych zgag tzn. że żołądek ma odpowiednią kwasowość albo nadkwasotę choć panuje sprzeczna teoria. To niedokwasowość żołądka powoduje zgagi. Proszek przywraca równowagę ph organizmu ale również poprawia perystaltykę jelit polepszając wchłanianie a równowaga żołądka pozwoli przeniknąć większej ilości składników do jelit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
Przepraszam ale bzdury z tym zakwaszaniem proszkiem alkalizujacym.... ocet jabłkowy działa ewentualnie na poprawkę zakwaszenia. A w zdrowym org żołądek sam produkuje kwas solny aby osiągnąć pH 2 niezbędne do prawidłowego trawienia białek. Wegetarianie tez jedzą białka i tez w niskim pH je trawią .... nic tylko zepsuć sobie prawidłowo działający żołądek można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Ciekawa dyskusja i ciekawy test się zapowiada
Gdybym była Panem to nawet mogłabym sie nadać ze względu na brak używek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Test na pewno ciekawy, ale jak dla mnie nazbyt złożony. Przypuszczam ze nie byłbym wstanie na obecna chwile rzetelnie go przeprowadzić . Ale będę obserwował i jestem ciekaw wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
jezoo
Niedokwaszony żołądek mają z reguły wegetarianie. Jeśli nie mamy częstych zgag tzn. że żołądek ma odpowiednią kwasowość albo nadkwasotę choć panuje sprzeczna teoria. To niedokwasowość żołądka powoduje zgagi. Proszek przywraca równowagę ph organizmu ale również poprawia perystaltykę jelit polepszając wchłanianie a równowaga żołądka pozwoli przeniknąć większej ilości składników do jelit.


jezoo - sam przestrzegałeś żeby nie mylić zakwaszenie organizmu z zakwaszeniem żołądka, a mam wrażenie że że sam to mieszasz .
Zgagi są powodowane najczęściej przez refluks czyli problemy z domykanie żołądka, gdzie kwas żołądkowy wraca do przełyku. Wszystkie leki i suplementy alkalizujące kwas żołądkowy maskują efekt pogłębiając przyczynę.
Z drugiej strony jeżeli niedokwasowość powoduje zgagi to dlaczego renni czy pantoprazole działają?

Moim zdaniem podstawowym błędem w tym teście jest przyjęcie założenia, że wszyscy testujący mają zakwaszony organizm i za mocno zakwaszony żołądek i trzeba to "neutralizować". Bez sprawdzenia? Bez sensu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KNL- Krata Na Lato,bez kodu :)

Następny temat

Włączamy napęd 4x4 wg Jezoo

WHEY premium