SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test: Nutrabolics - The Hardcore Training Stack (pods.str.32)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
.....90 a nawet 99% mam z USA - nie jest tego duzo - najwiecej kupiłem 1,5-2 lata temu w Holland & Barret tu w IE- jak szedłem to jednorazowo 50-60€ i tak co tydzień - i mam zapasy jeszcze dzisiaj....

Potem zacząłem zamawiac z USA (1/2,1/3 ceny)wiec juz tak drogo nie wychodzi - najwiecej pożerała wysyłka zawsze bo 25-30$ gdzie miałem 6-10 opakowań towaru za 70-90$ (łatwo policzyc ile kosztuje cokolwiek przeliczając na pln - połowe albo jeszcze mniej)

Teraz na kilka miechów(6,7) mam juz zapas witamin,omegi,enzymów itd.- ale cały czas kupuje cos nowogo - tj. jak cos wyczytam że może pomóc to kupuje - tak jak teraz jem kurkume czy DGl(lukrecję)i np. imbir:
LUKRECJA (glycyrrhiza glabra). Typowy dla osób z grupą krwi 0 wysoki poziom kwasu żołądkowego może prowadzić do zaburzeń pracy żołądka i wrzodów. Preparat z lukrecji nazywany DGL (deglicyrrhizinated licorice) działa łagodząco, minimalizuje zaburzenia i jest pomocny w leczeniu. DGL leczy wyściółkę żołądka oraz zabezpiecza ją przed działaniem kwasu żołądkowego.

KŁĄCZE IMBIRU zawiera związki działające przeciwwrzodowo i przeciwutleniająco. Zwiększa ruchliwość przewodu pokarmowego. Imbir jest silnym odkażalnikiem i antyseptykiem, pobudza wydzielanie soków trawiennych i żółci, zapobiega zastojom żółci, przyśpiesza procesy detoksykacji w wątrobie, poprawia krążenie skórne, mózgowe, wieńcowe i w kończynach.

KURKUMA posiada w sobie związki o działaniu przeciwutleniajacym, przeciwrakowym, przeciwzapalnym. Zwiększa spójność procesów trawiennych, zwiększa wydzielanie mucyn, chroni przewód pokarmowy, pobudza wydzielanie enzymów trawiennych i usprawnia funkcje wątroby.

...jak to przeczytałem - to pomyslałem :"jak dla mnie" ... i tydzień pózniej juz miałem w domu po 2-3 opakowania z każdego!!

To jest ten plus bycia za granica - wiem to dobrze ze mieszkajac w Polandii na pewno nigdy w zyciu bym sobie kupił tych rzeczy z 2 głównych powodów:
-brak pitaków
-a nawet jak bym miał $$ to brak dostepu do towaru
- do PL mało jaka strona wysyła a jak juz wysla to cło i podatki zabieraja kupe dodoatkowej kasy (zdzieraja na wszystkim)

...ten + mieszkania za granica - jedyny +!

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-09-12 15:41:32

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
piĄtEk (1 z 38)

......niestety przyspało mnie sie dzisiaj - 50min jestem w plecy (wstałem przed 13) - nie lubie tak gdy zaplanuje wstac o planowałej godzinie a wstaje 1-2później - niech to !

Skoro jestem spóxniony zdjęcia pózniej - teraz lece pozałatwiac sprawy - bo to jedyny dzień w tygodniu gdy moge cos posrawdzic czy załatwic w urzędach - a zastało mi jeszcze 75min
narka

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-09-12 15:48:03

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7075
Ciekaw jestem jak NOZ IV działa...
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SLS, @@@ poszedł, jak byś miał czas to odp.

zdr.

Zmieniony przez - studensky w dniu 2008-09-12 16:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
antidrip ja tez - podobno smak najlepszy z mozliwych - najlepszy na rynku - po otworzeniu puchy faktycznie pachnie jagodowo - mam nadzieje ze sie wkońcu nie przejade smakowo

Reszta tez nawet ładnie pachnie - mam jeszcze maline i mango ale dałem plame na poczatu - wyjasnie potem bo dopiero co wróciłem

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
ciekawi mnie jak ten Anabolic Window jak to ma sie do działania

jest to typowy przed treningowy supel ja tam pije juz kolejna puszke torrenta ale to po treningu tylko i dla mnie bomba fajny smak

oraz ten nowy noz zobaczymy co powiesz o tych proszkach

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
torrent - typowo przedtreningowy (mam 2 puchy w domu - do tego pucha shocka i 1/3 storma - ale to za rok albo dwa)

...i chyba Ci chodziło o Anabolic Trigger - nie Window - to drugie dla mnie porażka jezeli chodziło o smak - LEMONIADA - bleeeeeee a do tego miałem jescze DS o smaku orange - jedna z najgorszym chemii jakie w zuciu jadłem!!!

...a AT zaraz sie przekonam jak smakuje - MANGO - dzisiaj jeszcze 2/3 porcji - mam nauczke po ostatnim i juz nigdy nie zaczne od 100% dawek od 1-wszego treningu - powoli niech organizm sie przyzwyczaja do nowych substancji!!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
....1-wsze sniadanie:



planowo (z tym ze tylko 2 x jajko dzis - jutro juz 3)

Po sniadaniu m.in.:



...... + cała reszta

Miedzy sniadaniem a porcja probiotyków miałem 30min czasu wiec robiłem kolejne porzadki i ustawiałem towar na półkach i w zapasie (nie na teraz!) mam jeszcze :



2/3 Isobolica
1/4 AW


...z Nutry troche juz tego miałem - tylko 2 cykle a przejadłem chyba 80% z tego co maja:






...do tego jeszcze batoby,ester stack,clenbutical


....z tego wszystkiego wczoraj zapomniałem dac zdjecie kolejnej waznej rzeczy - a mianowicie ISOGAINER'a:




... nie wiem jak go mogłem ominać - nie zauwazyłem poprastu - ale jest - dawkowanie w rozpiske (100g po treningu)

Po 3h z hakiem od snaidania - posiłek przedtreni9ngowy:




.....miałem zrobic foto gdy gotowe - ale przypomniałem sobie w połowie więc:




...a zraz po tym - ISOBAR:




...miała byc połowa a poszedł cały - TAKI PYSZNY!! - POLECAM - no.1 jesli chodzi o batony!!
...bez sciemy

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-09-12 18:47:01

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Około 50-60min po posilku przedtr. porcja Anabolic Trigger:



waga 1 miarki

Porcja po wymieszaniu (dzisiaj 60g):




Rozpuszczalność: 100%:




Smak: MANGO - pycha ale przypomina mi troche wino brzoskiwniowe po którym nie za dobrze sie czułem (wiadomo o co chodzi0 wiec poierwsze skojarzenie to było takie - ale jakby nie ten motyw - to smak trafiony w 10 po 1-wszej porcji.

Za 30minut - przed samym wyjsciem i juz na samej siłowni - zacznę pic NOZ 4:



waga miarki - prawie tyle ile ma byc (-2g)

BLUE MAGIC:




Powymiesznaiu:




Rozpuszczalność : 100%




Smak: ...ocenie po treningu - ale zapach wymiata w snesie pozytywnym - jogodowo-morwowo-malinowy - mam nadzieje ze tez tak bedzie wchodził.....

Ale porcja (dzis 19g) na 200ml wody wydała mi sie za słodka 9jest tylko 3g cuktu!) - wiec dolałem kolejne 50ml - i zobaczymy jak bedzie....

Zmieniony przez - solaros w dniu 2008-09-12 19:34:27

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2842 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19931
nic mi sie nie pokreciło torrent i anabolic window stosujemy po treningu a nie przed małe sprostowanie

ale chodziło mi jak smakuje ten aw i odczucia

jedziesz

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki

Następny temat

Jak Proponujecie to Połonczyc

WHEY premium