SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat bumerang - Pudzian w K1

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 840 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28049
hehe przecież Sapp prawie każdego rozwalił już w k1 Hosta 2x hehe 2krotnego mistrza k1 :P każdy ucieka albo lata hehe i wygrywa przez to że ucieka Sapowi hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1465 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5238
Ostanio w samym finale K-1 walczył znany zawodnik MO - 186 cm i 126 kg - warunki więc prawie identyczne jak Pudzian.

Zresztą Mo często walczy w galach k-1 i b.dobrz sobie radzi.

Pisze to dlatego, gdyż Mo praktycznie nie kopie, jest bardzo tłusty i dosyyć powolny. A jednak cos tam znaczy w tym świadku.

Wcale więc to nie oznaca, że jesli ktos jest bardzo postawnyc (ciężki) to musi miec rozmiary Sappa by cos tam znaczyć.

Tym bardziej że Pudzian pewno by miał i silniejszy cios, i mógłby kopać, co Mo wychodzi fatalnie :)

Wyciąg z regulaminu :
Ptk.4 - "wortal" ma zawsze racje
Nie klikaj http://wortal.prv.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1782
moim zdaniem Pudzian mógłby se powalczyć z zawodnikami średniej klasy ale nie z czołówka światwego k1... A uważam tak dla tego że masa i siła to nie wszystko- sam widziałem jak 80kg koleś lał gościa 120kg na sparingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1724
Wedug mnie Pudzian moze duzo zdzialac w k-1 dlaczego? To prpste cwiczy karate od ponad 10 lat! pare lat boks i do tego bylby najsilniejszym zawodnikiem w k-1. Nie mozna poruwnywac do pudziana kogos z podobna waga i wzrostem to nie ma sensu, rozmiary nie zawsze swiadcza o sile danej osoby. Pudzian jest ogromny i do tego maksymalnie przy tym silny. Kondeycje ma tez masakryczna. Poprostu genetyka mistrza. Bardzo chcial bym go zobaczyc w k-1 i mam nadzieje, ze sie tam pojawi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1782
ale to że on jest najsilniejszym człowiekiem świata nie przekłada sie tak wprost na siłem strzału... a po za tym jest strasznie wolny... popatrz jak on biega;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
hehe no nie wiem czy jest wolny,a wogole to tak doslownie to nie jest najsilniejszym na swiecie ale to co ma silne,to co jest wazne na zawodach strongman mysle ze powinno sie dobrze przelorzyc na k-1,zreszta pudzian to kawal zawzietego hama i napewno latwo nie odpusci a z nap*****laniem pudzian nie ma wiekszego problemu,przekonamy sie w k-1,oni raczej beda sie starali dlugo pudziana przytrzymac tam wiec sie nie martwmy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
nie rozumiem po co cały czas wałkujecie temat, skoro jest dawno skonczony, tak jak juz pisałem pudzian zaśmiał sie jak jakis dziennikarz sie go o te stary zapytał i powiedział że kategorycznie nie wchodzi to w grę
pozdrawiam

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19926
A po hu.. mial by startowac zeby zaprzepascic kariere stronga idiotyczne.Najlepiej wychodza ludzie ktorzy koncentruja sie na jednej zeczy a nie rozmieniaja sie na drobne.Pudzian jest juz uznana persona w swiecie Strong manow i teraz powinien skoncetrowac sie na odzyskaniu mistrzostwa swiata a nie na skakaniu z jednego na drugie a to MC cafe a to na Wspolnej a teraz jeszcze K1.Jednym z najwazniejszych czynnikow w przygotowaniach do zawodow jest koncetracja a to napewno jej nie sluzy.Po co pchac sie w nieznane ryzykujac utrate uzyskanej pozycji w SMan na rzecz tak nie realnego i dalekiego celu jakim jest mistrzostwo K1.

Do zobaczenia gdzies w Polsce [you]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
panowie,ja jestem z bialej i wiem ze pudzian slabo dawal w boxie, w karate mial osiagniecia duze,ale mysle ze sobie poradzi w k1, nie bede zdradzal sekretow,hehehe, my wszyscy czekamy na pierwsze walki.a co do walki z saleta owszem dostal wpier...,ale to bylo dawno, a on sie uczy na bledach, a ta walka miala pokazac mu co robi zle i tyle.nie poznalem bardziej zawzietego czleka niz pudzian.widzialem go na silowni, wierzcie na slowo.pudzian i tak bedzie na gorze, czy to k1 czy cokolwiek innego.taki ma charakter.pozdro dla kibicow

I tak ch... wiecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
wiz-ard po co prowokujesz??

da saga continous

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KALENDARZ IMPREZ NA 2005

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium