SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat bumerang - Pudzian w K1

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
Wlasnie pudzian na tv4 w programie TiViSekcja powiedzial , ze po strongman sporty walki to jego najwieksza pasja i gdyby nie startowal w strongmanach napewno bylby juz na ringu. Powiedzial tez , ze dostaje mnostwo propozycji dotyczace walk (pewnie k1 mial na mysli) i napewno niedlugo postanowi sie sprawdzic i wyjdzie na ring

:)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 244 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3930
byle się nie przeliczył jeżeli chce walczyć to niech to zrobi po zakończeniu przygody ze strongman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
http://sport.onet.pl/1228011,wiadomosci.html 

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudziana kusi K-1

Mariusz Pudzianowski rozważa propozycję japońskiej federacji sztuk walki.

- K-1
złożyło mi jakiś czas temu propozycję. Nie mogę mówić o konkretach, ale jeśli dostanę wystarczająco duże wynagrodzenie, by zakończyć karierę strongmena, podejmę wyzwannie - mówi "Pudzian". K-1 to federacja organizująca starcia przedstawicieli mieszanych sztuk walki (MMA). Dotychczas pojedynki toczone były głównie w pozycji stojącej. Przypominały nieco połączenie kick-boxingu, karate i taekwondo.

K-1 pozazdrościło jednak popularności Pride, organizacji, z którą kontrakt podpisał nasz mistrz olimpijski w judo z Atlanty Paweł Nastula. Obecnie do swoich gal dołącza także starcia (pod nazwą Heroe's), w których, tak jak w Pride, można zakładać dźwignie, duszenia i uderzać rywala na ziemi.

Lubi walczyć

- Nie obawiam się takiego wyzwania. Kilkanaście lat trenowałem karate kyokushin, brałem lekcje boksu u Krzysztofa Kosedowskiego - mówi Pudzianowski.

Kosedowski czuwa obecnie nad przygotowaniami Nastuli. "Pudziana" pamięta jako wyjątkowo silnego człowieka, który kilka lat temu z entuzjazmem podchodził do treningów.

- Jego potężna muskulatura przeszkadza w wykonywaniu wielu technik pięściarskich - przestrzega Kosedowski.

- W tej chwili nie zmieniam treningu. Rozmowy z K-1 toczą się niezbyt szybkim tempem. Wiem, że gdyby doszło do podpisania kontraktu, musiałbym zrzucić trochę kilogramów - dodaje Pudzianowski.

Japońskie federacje MMA dysponują już milionami dolarów budżetu na jedną galę i sięgają po zawodników z całego świata.

Jedną z gwiazd K-1 jest Bob "Bestia" Sapp, były amerykański futbolista, który chwali się ponad 65 centymetrami obwodu w bicepsie. Dla porównania: "Pudzian" ma "tylko" 56. - Znam Sappa. Nie bałbym się starcia z tym facetem. Nie taka straszna ta "Bestia", jak ją malują - mówi "Pudzian".

Nasz mistrz świata Strong Man nie byłby także najsilniejszym zawodnikiem na japońskich ringach. Niedawno Pride podpisała kontrak z byłym rumuńskim judoką Aleksandru Lungu, który w leżeniu na ławeczce wyciska 305 kg. Pudzianowski legitymuje się wynikiem 275 kg.

Podbija USA

Polski siłacz nie narzeka również na brak propozycji w swojej dyscyplinie. Zdominował już krajowe zawody i z coraz większą energią przebija się na amerykańskim rynku.

Obecnie jest jedną ze sportowych wizytówek przodującego w USA producenta odżywek. Występuje też w zawodach firmowanych przez Arnolda Schwarzeneggera (najbliższy start 3-5 marca). Gubernator Teksasu zadeklarował niedawno, że będzie promował MMA w swoim stanie.

Czeka na konkrety

- W Polsce mam bardzo wielu kibiców, którzy chcieliby, abym dalej dźwigał ciężary. Nie chcę zawieść ich oczekiwań. Z drugiej strony trudno byłoby mi odrzucić lukratywny kontrakt z K-1. Na razie Japończycy nie składają konkretnych ofert finansowych. Zresztą, znają moje oczekiwania, a mi tam jeszcze się nie spieszy - uspokaja Mariusz Pudzianowski.

Źródło: Życie Warszawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
" Nasz mistrz świata Strong Man nie byłby także najsilniejszym zawodnikiem na japońskich ringach. Niedawno Pride podpisała kontrak z byłym rumuńskim judoką Aleksandru Lungu, który w leżeniu na ławeczce wyciska 305 kg. Pudzianowski legitymuje się wynikiem 275 kg. "


Widac , ze ogarniaja czy to , ze ktos wyciska na plaskiej wiecej tzn. ze jest nasilniejszy hahaha dobre

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
ziompel a wg Ciebie co mierzy to ktory jest najsliniejszy?? wg mnie najsilniejsza jest osoba posiadajaca olbrzymia sile statyczna(trojboisci) a nie tak jak w strongman sie dzieje, kolesie biegajacy z walizkami-Kazdy inaczej an to patrzy

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
wg. mnie najsilniejsza osoba to taka ktora jest silna w roznych konkurencjach
a nie jak trojboisci tylko w 3 albo jak ten chlop w wyciskaniu pewnie tylko

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
wiec jak sam widzisz dla kazdego jest cos innego miernikiem sily

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Sądzę że Pudzian, jeżeli przeniesie się do k-1 to będzie to jego wielki błąd. K-1 jest mniej popularnym sportem nieżeli strongman więc Pudzian na pewno straci na popularności. Drugim argumentem "przeciw" jest to że jego umiejętności napewno nie pozwalają mu się, aby wygrywać z najlepszymi. Jeżeli pudzian odejdzie to Polska straci Championa, a zyska średniego fightera.

I'll be back!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KALENDARZ IMPREZ NA 2005

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium