SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Temat bumerang - Pudzian w K1

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
W grudniu 2003 lub w styczniu 2004 roku był przeprowadzony wywiad z Pudzianem przez redaktorów 1 Programu Polskiego Radia podczas audycji pt."Sekrety,konkrety".
Mariusz odpowiadał wówczas na pytania redaktorów oraz słuchaczy.W programie były nagrane wypowiedzi innych Strong Manów: Jarka Dymka i Irka Kurasia oraz byłych i obecnych trenerów Mariusza z innych dyscyplin.
Obok trenera rugby z Budowlanych Łódź wypowiadał się także wspomniany już Krzysztof Kosedowski - trener boksu z Legii Warszawa.Jego wypowiedź dotyczyła przygody Mariusza z boksem w Legii oraz oceny jego umiejętności bokserskich,które przedstawił na przykładzie odbytego sparingu Pudziana z Saletą.Pudzian po wysłuchaniu tych relacji nie zaprzeczył,że sparing z Saletą miał miejsce oraz nie komentował wypowiedzi Kosedowskiego.

Powodzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
tak tylko ze pisal ktos ze pudzian dostal w 2003 czy 2004 w sparingu od salety a nie jak trenowal boks na legii a o tym sparingu z saleta slyszalem tylko ze pudzian mial wtedy z tego co pamietam(moge sie mylisc) 18-19 lat a saleta jest troche starszy od pudziana no i--->>>pudzian teraz a wtedy...chyba nie musze konczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
Hiperman
Nie wiem kiedy dokładnie się odbył ten sparing,ale Kosedowski stwierdził,że : "wówczas Mariusz był doskonale zbudowany i masywny,przez co wyglądem przypominał cyklopa". Przypuszczam zatem,że wagowo byli sobie równi lub nawet z przewagą na korzyść Pudziana (obecnie typowa waga Salety podczas walk to 105 kg).
Druga sprawa to czy mimo zwiększenia masy mięśniowej u Mariusza w ślad za tym poszło zwiększenie umiejętności bokserskich lub kickbokserskich?
Bo jeśli myślisz,że te 137 kg mięśni same załatwią sprawę w walce to się grubo mylisz.

Powodzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5602
macie falszywe wypowiedzi tyle wam powiem

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
dobra koniec tematu ja wiem ze moze i pudzian by nie byl najlepszy w k-1 ale wiekszosc by roz***al.koniec.kropka-.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
BS a skad wiesz ze pudzian nie cwiczyl pozniej swoich umiejetnosci po za klubem? w koncu troche sprawnosci tez potrzebuje do strongman

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7267
Deadmike
Powiem Ci jedno - pewnie Mariusz ćwiczył lub nadal ćwiczy sporty walki obok treningu Strong Man ale to nie oznacza,że obecnie mógłby spokojnie pojechać do Japonii i stanąć do ringu z najlepszymi.Wiem coś o tym bo wiele lat trenowałem kickboxing a od pewnego czasu uprawiam tylko sporty siłowe.Tych dwóch sportów nie da się pogodzić tak by jednocześnie tu i tu odnosić sukcesy.By odnieść sukces w K1 Pudzian musiałby przestawić całkowicie swój trening na inne tory. Nie umniejszam mu nic, ma chłop silną wolę ,charakter oraz siłę i masę,także wszystko przed nim.Osobiście życzę mu samych sukcesów w sporcie.

Powodzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
trzeba bylo tak od razu

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12799
Inna sprawa, że moim zdaniem Pudzian miałby pewne szanse. Wystawiano by go do zawodników o zdecydowanie mniejszej masie(średnio 30 kg na korzyść Pytona), zbliżonej dynamice i ogólnym refleksie. Ale specyfika przygotowań do K-1 mogłaby zaprzepaścić starty w Strong-men, nie dając żadnych gwarancji. Więc wątpie. Inna sprawa, że Pudzian ileśtam razy startował i prawdopodobnie gdyby chciał startować w K-1 to nie byłoby problemu(obstawiam Borowca jako trenera)

Mata mym kościołem, walka mym niebem ju jitsu ma religia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
z tego co wiem to pudzian niezle macha nogami podobno cwiczy juz pare lat karate Niedosyc ze wielki to pewnie ejszcze rozciagniety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KALENDARZ IMPREZ NA 2005

Następny temat

Trening siłowy

WHEY premium