SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzian w M1 Zabrze ?!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4210
walsnie sie dowiedzialem ze pudzian bedzie na pokazie w M1 w Zabrzu w sobote tylko nie wiem tego napewno i nie znam dokladnej daty i godziny :P
wiec jak ktos ma pewne informacje to prosze o wypowiedz :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Pokaz bedzie w ta sobote, bedzie Pudzian i Aneta. Poczatek o 16.30
Ja bede na pewno

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Tez zaraz sie wybieram do M1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Pudzian z zielenickim wypadl bardzo dobrze w realu porobilem kilka fot jak przerobie powrzucam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
tak jak przypuszczałem pudzian nie zrobił na mnie wrazenia.zmarniał strasznie.zieleniecki zato kon jak*****.ogólnie fajnie było

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
Ten Olek niezla masa. Fullblown brales udzial w jakiejs konkurencji??

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
no brałem-waga płaczu.prawie 41 sec.nie wysilałem sie zbytnio bo nie miałem za duzych rywali.gdybym sie skupił to 50 było by lekko!a ten olek-daj se spokój.wygrał wszystkie konkurencje no nie dziwi sie bo chyba wazył ze 120 kg a ten jego bebech-bleeeeeeeee.ale wagi płaczu by ze mną nie wygrał hehe!

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2004-10-23 20:35:29

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003
siema
ja tez bylem z kumplami i moja panna.ja tez myslaem ze pudzian bedzie big ale jak stalem zanim to az taki duzy sie niewydawal.chcialem wystapic w jednej z konurencji tej wadze placzu bokiem ale pudzian juz wybral jakis malych a ze zobaczyl ze jstem wiekszy to powiedzial mi ze wezmie mnie do nastepnej konkurenci i wykonczy czyli wyciskania,ale tak wyszlo ze wkoncu niewziol.myslalem ze zdobede jego autograf ale przebicie sie przez te tlumy graniczylo z cudem a jak juz bylem za nim to ochrona sie z nim zmyla;/

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003


wrzucam kilka fotek zrobionych telefonem,jak wywolam film a aparacie to tez wrzuce

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
hehe ursus ciesz sie ze nie wział cie do wagi płaczem:)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9003


2 fota

"Nikt mi nie powie kim mogę, a kim nie mogę być"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje jakieś zdjecia Tomka Lecha

Następny temat

ZAWODY W GDYNI

WHEY premium