SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika przy wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Mawashi za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Mnie osobiście wisi czy klatka mi rośnie czy nie - liczy się ciężar jaki wyciskam. Reszta to sprawa drugorzędna. Stosuję już od ponad 4 lat trening siłowy na klatkę /wcześniej bawiłem się w typową masówkę/ i cały czas mi rośnie, pomimo tego że nie skupiam się na pompowaniu mięśni.
Natomiast uważam że wyciskanie do obojczyków jest głupota i igraniem z własnym zdrowiem. Jeśli młody człowiek naczyta się takich bredni że wyciskanie od obojczyków jest najlepsze to nigdy nie nauczy się prawidłowego ruchu wyciskania. Wielu tez pewnie będzie się próbowało z rekordami stosując właśnie taką technikę - a to już masakra.

Zgadzam się z theREDevil'em - chcesz mieć wielką klatę to ćwicz sztangielkami, rób rozpiętki na maxymalnych cięzarach zachowując technikę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jesli Ci wisi czy klata rosnie czy nie to wyciskaj w sprawdzony dla siebie sposob.
A o wyciskaniu do linii obojczykow nie piszcie dopuki go nie wykonacie w treningu masowym - podczs ktorego nie sprawdza sie maxow, bo nie o sile tam chodzi.
Natomiast co robia nieodpowiedzialni ludzie mnie nie interesuje, tak samo mozna sobie zrobic krzywde wyciskaniem do mostka i probami mostkowania o ktorych pisal Red.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8170
widzę usuniete posty, szczerze przepraszam na takie wycieczki w wyniku których musiałeś usuwać ale sam widzisz jacy niektórzy są

co do reszty to sam mawashi widzisz jak wszyscy sie od siebie różnimy i jak blędne jest zakładenie czegokolwiek z góry , naprawdę wyciskałem własnie tak ja opisywałeś i działao sie tak jak ja to napisałem
nawet trójboiści i wyciskacze którzy zdawałoby sie powinni stosowac jedną najlepszą technikę nie zgadzają się zesoba i osiagają dobre wyniki tylko wtedy gdy znajda własną drogę

kiedyś czytałem jakiś post dr.Hatfield , pisał w nim że jeśli chcesz osiągać naprawdę dobre wyniki to najpierw obserwój jak cwiczą inni a potem rób dokładnie na odwrót

i tym już naprawde kończe

żegnam

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
ja ćwiczyłem klate uzywając przede wszystkim róznego rodzaju rozpiętek, przez prawie trzy lata, sztangielek, mało wyciskałem sztangą, ale jak juz to robiłem wyciskanie na skosie głową d góry i sami widzicie w profilu jakie mam wyniki, szokującwe to nie jest, to samo tyczy sie słuchania samego siebie, ja tez tak robiłem bo nikogo nie miałem aby sie go poradzić i... wyniki jakie są?!?!?! marne!!

Na forum jestem niecałe trzy miesiące poznałem wielu ciekawych ludzi i w przeciągu 2 miesięcy zrobiłem większe postępy w sile i nie tylko niz w czasie tych trzech lat treninga na własną ręke !!!!

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jeszcze przepros za wywolywanie klutni i bedzie kwita

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
eh... moja wina, chciałem zwrócić na siebie uwage PRZEPRASZAM

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Niestety takich nieodpowiedzialnych ludzi jest wielu. Sam często słysze od gości,że na forum wyczytali to i tamto i będą próbować. No i z tych prób wychodzą straszne rzeczy.
a tak się składa że keidyś próbowałem wyciskania od obojaczyków. W teorii to wygląda pieknie, ale praktyka pokazuje że to nie jest doskonałe ćwiczenie. Ale ja mam zupełnie inne podejście do treningów - masa tak ale tylko dzięki sile i podstawowym ćwiczeniom.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile pic podczas treningu!!

Następny temat

silne nogi

WHEY premium