SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Technika przy wyciskaniu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4241
"Niestety takich nieodpowiedzialnych ludzi jest wielu. Sam często słysze od gości,że na forum wyczytali to i tamto i będą próbować..." -przepraszam ze znowu wtracam swoje cztery litery ale do kogo to jest skierowane ?

BĄDZ SILNY, BĄDZ WIELKI, BĄDZ SZEROKI

**Abonent Działu Trening** koniecznie looknij http://www.insomnia.pl/temat169008/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Recze ze nie odemnie to uslyszeli.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Alez to byla zazarta dyskusja chlopaki! Cos pieknego Az czytalo sie z przyjemnoscia.
Ciesze sie, ze w koncu zostalo powiedziane, ze skos lepiej buduje mase, bo o tym malo sie pisze, malo mowi, a kazdy kto ma wiecej do czynienia za skosem dobrze o tym wie.
Pozdrawiam i oby wiecej takich ostrych wymian zdan miedzy DOSWIADCZONYMI uzytkownikami forum

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
Ok nie bylo mnie kilka ladnych dni wiec odpisuje dopiero teraz po przeczytaniu tego wszystkiego - nie przeczytalem tylko usunietych fragmentow ale widocznie nie dotyczyly sedna sprawy
Teraz napisze to co ja mysle - no wiec tak uwazam ze mimo bledow ktore na pewno popelniam wyciskanie w moim wydaniu i tak robi swoje gdyz mam zakwasy na klacie nastepnego dnia - co prawda robie potem jeszcze sztangielki na skosie i rozpietki ale rozpietki dopiero zaczalem wiec robilem za malym ciezarem - teraz juz bedzie normalnym tzn dobrym. Jezeli chodzi o mocne czucie naramiennych to wydaje mi sie ze moze to byc spowodowane tym ze sa po prostu slabe (trening naramiennych chyba najbardziej daje m w kosc) i moze jak sie troche wzmocnia sprawa zniknie, jesli chodzi o wyciskanie do obojczykow to tak wlasnie robie (ale jeszcze wrzuce fotke bo jak tak gadalem z kumplami to mamy watpliwosci ktore to obojczyk tzn z grubsza wiem ale chce sie upewnic) - nie robie tego na sile - tak jest mi wygodnie , dobrze wtedy mi ida lokcie i opor jest git. nie wiedzialem jednak ze miesnie moga byc powiazane z myslami - dziwne to troche dla mnie ale mozliwe. Ogolnie dzieki wszystkim za wypowiedzi Thereddevil , mawashi dzieki waszej klotni sie sporo dowiedzialem ale nie musieliscie na siebie tak naskakiwac , jesio raz dzieki zaraz wrzucam fote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859


Ok na niebieskie zaznaczylem to co uwazam za obojczyk a na zielono mniej wiecej pkty do ktorych wyciskam czy to jest wyciskanie do obojczykow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Tak, dobrze myslisz. Powiedz czy czujesz przeciazenie w stawach barkowych ?
Jezeli przy tej technice czujesz naramienne, to rzeczywiscie znaczy ze masz je stosunkowo slabe - przy tej technice bowiem pracuja najslabiej.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
Przeciazenie raczej nie ale przypuszczam ze sa slabe mimo ze nie odpuszczam im pomimo ze bol przy nich jest najwiekszy - ofkors taki zdrowy bol - przypuszczam ze jeszcze troche i mi przejdzie - mam nadzieje - poki co dzis trening i bede mogl wziac wszystkie wasze rady pod uwage
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
bol przy nich - to oznacza podczas treningu barkow czy klatki ?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
barkow - przy klacie po prostu czuje ze bardzo mocno pracuja i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No to ok.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile pic podczas treningu!!

Następny temat

silne nogi

WHEY premium