SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanio Gainera nie sprzedam. Spam post +18 %-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 151043

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
łap

niemart się, jutro będzie... piątek

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
aktualnie wisi mi to jaki jest dzień bo się opjerdalam

miejmy nadzieje że będzie lepiej



kurva miało być lepiej a już o 6 obudził mnie ból zęba

Zmieniony przez - Adrian1310 w dniu 2010-07-02 10:10:55

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no to przeyebane

ja też się o******lam, czasem tylko pójdę i zgarnę stówke w 5 godzin, jak jest robota

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Herek to tak jak ja, nie lubie stalej roboty

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
no ja też

kurva panowie przymierzam dziś spodnie od garnituru... za duże z 6 cm ubrałem z gimnazjum... i pasują pamiętam ze rok temu nie mogłem ich zapiąć, a teraz ciekawe co by było gdybym regularnie biegał, i lepiej trzymał michę bo ostatnie 2-3 tygodnie biegałem z raz w tygodniu io dziś rano np 2 pączki w***auem

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
a mi za to dupa rośnie

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
ja się czuję jak bym przytył a schudłem pewnie ze 2 tygodnie temu było mniej jeszcze

Zmieniony przez - Herek92 w dniu 2010-07-02 11:56:22

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
kurva gdzie wy te robote znajdujecie

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
****a na******lam w szkoarni jakies teraz. Mam przerwe 3 h i musialem dojechac z wiochy do siebie. Ogolnie robie mega latwa prace i robie to nawet z dziciakami 12-16 lat ale jest *****sko goraco. Jest tak za***iscie goroco ze sobie nie wyobrazacie.

W ogole jaka beka te dzieciaki a wsrod nich dziewczyny to jakies bajery do mnie podkrecaja
Udaje ze nie slysze

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
O ****a ale jestem mega szybki ;d
Juz nagle za duzo ma pracownikow i mi kase wyplacila za 5 h.
Ale chociaz dala tel









MAM WRAZENIE ZE JAKAS KLATWA NA MNIE PADLA.

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

koksiarze

Następny temat

Muzyka motywatory na siłke!

WHEY premium