SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka forma bez soku ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
Od dwóch miesięcy W OGÓLE nie jem słodyczy,
przez ten czas ANI RAZU nie zjadłem 'syfu',
nie mam z tym absolutnie żadnego problemu-
czuję się z tym doskonale- to raczej kwestia
podejścia- przynajmniej jeśli chodzi o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
podbije sobie temat, zreszta nie az tak stary.
kolezka ma zaj**istą sylwetke na wyrywanie dup ciekaw natomiast jestem, jak długo można utrzymać tak niski poziom bf? i czy to nie ma złego wpływu na zdrowie? widziałem jakies jego fotki z wakacji, gdzie był troche wiekszy i nie tak wysuszony, wiec taka forme robi pewnie tylko do jakichs sesji, modelowania, reklamowania gaci kleina czy czego tam, o tutaj foto




Zmieniony przez - AnarchistA w dniu 2012-10-29 10:37:00

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
jakimiś sucharami się podniecacie, dla mnie to jest śmiechu warte - dorośnijcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Po co ćwiczysz ? Żeby dupy wyrywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Ok... Może i doszedł do tego na czysto... Będąc w Stanach widziałem na siłce, że tam się masakrycznie opychają suplami. Nie mówię oczywiście o sokach od razu, ale wszelkiego rodzaju spalacze itp. Ładują duże dawki, a do tego mają trochę inne prawo dotyczące odżywek niż w UE. Ciekawy jestem czy znacie kogoś (no jakiś profil na FB) kto w naszych realiach na czysto doszedł do takiej przemiany... To długa droga i ciekawi mnie jak to wygląda w Polskich realiach...

Ja po sobie mogę powiedzieć, że jeśli chęci są to i się da... Ja schudłem w ciągu roku z 110kg do 69 (niestety końcówka zamiast planowanej siłki zrzucona przez chorobę) Teraz staram się budować czystą ładna masę wspomagając się jedynie białkiem w celu uzupełnienia i obecnie na wadze 73kg, z czego tłuszczu nic nie przybyło, więc da się... Tylko wytrwale i po malutku :)

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
mozna dojsc do tego na czysto, rozchodzi sie tu głównie o utrzymanie bardzo niskiego poziomu bf(pytanie jak długo?) czyli dieta plus trening kulturystyczny połączony z cardio, oraz oczywiscie dobre geny, koleś ma bardzo dobrą, rozłożystą klatke i równe mięsnie brzucha.
Tylko jest jedno, ale, on to zrobił w rok! i to mi śmierdzi,dojście do takiej formy w tak krótkim czasie, jest według mnie raczej mało możliwe.

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
W rok nie uwierzę... Ja w rok 5kg czystego mięcha zrobiłem i się cieszę... No może jakbym się suplementował mocniej to może... Mimo wszystko trochę ciężko w ten rok uwierzyć...
Chociaż patrząc na wspomnianego również tu na forum "prezesa" Pawła Groma z youtuba (naturalna kulturystyka) można wierzyć... Tylko znów to samo... Suplementacja w USA.

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Nie lubię gościa bo się na Plitta robi, oglądałem jeden z jego filmów, wszystko było zerżnięte, a ciężko mi uwierzyć, że w Stanach w ramach treningu pcha się i ciąga samochody albo ćwiczy jakimiś śmieciami.

@up Tylko zdaj sobie sprawę, że wspomniany "prezes", to najzwyczajniej w świecie leszcz.

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2012-10-30 11:06:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11841
Nie mówię o tym czy leszcz czy nie, bo go nie znam. Chodzi i o samą przemianę...

Still in progress..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Nie można porównać gościa, który po prostu schudł (takich jest wielu, wielu także ma lepsze efekty) do gościa, który robi masę mają bardzo niski %BF w tak krótkim czasie. To są dwie inne bajki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

instruktor rekreacji - sporty siłowe wg. prawa?

Następny temat

Wyciąg

WHEY premium