SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka forma bez soku ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
ja jestem za granica, i takich jak ten koles ze zdjecia powyzej jest u mnie zylion na silce, wy sie chyba jaracie tylko tymi kostkami na brzuchu, bo koles ledwo widac ze cwiczy, a wyrobic takie miesnie i 'utrzymac taka forme' jak on ma... to prosze was, wystarczy nie jesc albo jesc nie duzo mowa oczywiscie o czystym jedzeniu.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2012-10-30 11:56:22

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
Wystarczy nie jesc, albo jesc nie dużo, no k***a, jakie to proste dobry joke.
jakby tak było jak mówisz, to co drugi licealista by tak wyglądał, a jest z deka inaczej.
Ja wiem, ze tutaj na forum panuje kult masy, tylko masa, masa i masa, a ten kolo dla co drugiego użytkownika forum, to szczypior co pewnie nosi kamienie w kieszeniach zeby go wiatr nie przewrócił jak idzie po ulicy...
Warto jednak czasami przestac być typowym "polaczkiem" i spojrzeć obiektywnie na sprawę




Zmieniony przez - AnarchistA w dniu 2012-10-30 12:19:29

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
obiektywnie patrząc to gość jest sucharem. W więzieniu może by się spodobał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4671
Ta jasne nic nie jeść Zmieńcie lepiej nazwe na "forum łysych tępych idiotów"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388269
AnarchistA, juz pisalem ze w polsce nie jestem i u mnie nie wygladaja tak licealisci a gimnazjalisci, przeciez oprocz 6paka i to nawet nie jakiegos suchego, to ten koles nic nie ma, wiec nie wiem czym zawchyt, pomieszkaj za granica, teraz suple sa wszedzie, to nie lata 90, kazdy moze kupic co chce, juz ktos pisal wyzej o usa, ja pisze o europie, gdzie zarobki w moim kraju na kasie w maku ~11eu/h + karnet na dobra silke, kasa na suple zarcie jest i wystarczy troche internetu poczytac - w latach 90 bylo trudno bo nawet czasopisma bylo ciezko dorwac... o tym nic nie jedzeniu to taki maly zarcik byl, oczywiscie zalezy od jego metabolizmu, budowy ciala itd. ale ile na takie cos trzeba? troche kardio w tygodniu i pol kilo kury na dzien + torba ryzu?

bez jaj, kazdy kto cwiczy rok/poltora i troche sie tym interesuje + uczy sie wlasnego organizmu powinien wiedziec takie rzeczy, ale jak wyzej jest napisane jak ktos jest lysym tepym karkiem to i takie rzeczy trudne.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2012-10-30 15:47:07

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1793
Prawda jest taka, że goścwyglada naprawde dobrze jak na przeciętnego faceta. To nie kulturysta! Wy tutaj widzicie tylko zmasowanych kolesi, którzy dobrze wygladają tylko przez chwile w okolicach zawodów. Ani to ładne, ani rozsądne.

Co do samego gościa, to ma bardzo dobre proporcie ciała, więc automatycznie nawet "przed" Wyglądał normalnie a nie na kościotrupa. Dobił troche mięsni i wygląda moim zdaniem super. Wąskie biodra, szeroka obrecz barkowa, niski bf. Utrzymać taką formę wcale nie jest łatwo. Każdy kto zna się na diecie to wie.

A i nie wierze w gadanie że każdy tak może wyglądać... Popatrzcie ile macie osób na silce które tez mają sporo mięsni, ale to jest nieproporcionalne i źle wygląda. Pewne rzeczy są uwarunkowane genetycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Bez masy nie ma klasy.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
No to sobie pozartowaliscie .....koles jest wiorem !!! jak na kims robi wrazenia taka sylwetka to .... ludzie ja rozumiem ze zaczynacie dopiero ale zapewniam ze jesli on by stanal kolo w miare dobrze wygladajacego kolesia to by wygladal jak dziecko z Afryki

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 297 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4905
tak, zaczynamy, cwicze 7 lat, ale podoba mi sie budowa tego goscia to musze dopiero zaczynać, polecam ci tę czynność i zrozum gościu, ze nie kazdy sie jara sie sylwetkami przerosnietych kulturystów i do tego dąży , niektórzy preferuja typ fitness i taką sylwetke prezentuje koleś z tematu

lordknaga- z ciekawosci, gdzie mieszkasz? ze tak dobrze tam gimbusy wyglądają

I love bad bitches, that's my f**kin problem'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Cwiczysz 7lat i jarasz sie sylwetka ktora mozna osiagnac w rok sumiennych treningow i w miare trzymania michy zaczynajac z poziomu tego chlopaka z filmiku? To ladnie sie op*****lasz na treningach Fakt gosc ma zaj**ista genetyke i dobre ksztalty miesni ale zachwycac sie taka sylwetka to moga kobiety, pedaly i dzieciaki ktore dopiero zaczely przygode z cwiczeniami. Nie powiem ze gosc wyglada zle ale na kazdej silowni znajdziesz kilku takich..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

instruktor rekreacji - sporty siłowe wg. prawa?

Następny temat

Wyciąg

WHEY premium