SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Taka forma bez soku ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19260

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Do rozwoju? Jaki jest sens pytania z poprzedniej Twojej wypowiedzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Santiago92
Do rozwoju? Jaki jest sens pytania z poprzedniej Twojej wypowiedzi?


A jaki jest sens pisać, że są granice, których się nie zna, bo każdy człowiek jest inny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38
Śmieszą mnie niektóre posty. Czy wy naprawdę nie potraficie odróżnić osoby która jest nastawiona typowo na fittnes. Przecież on nie jest kulturystą i nigdy nie będzie. Nie każdy chce iść w masę. Dla niektórych ważniejsza jest sylwetka taka jaką tu widzicie. Ja sam bardziej preferuję taki wygląd niż ponad pół metra w łapie. Chłopak ma świeną genetykę do posiadania tego typu sylwetki i dla większośći z nas taki poziom BF jest nieosiągalny. Mówicie że pełno takich chłopaków na siłowni. Pytam gdzie? Ja już na wielu byłem i osobiście widziałem niewielu zbliżonych do jego sylwetki. Zdecydowana większość to "świniaki" 100+ zalani tłuszczem, osoby po których widać że trenują o przeciętnych rozmiarach, czasem trafi się ktoś z typowo kulturystyczną sylwetką. Skoro uważacie że zrobić taką formę to nic trudnego to gdzie jesteście? W teorii jest każdy mądry a jeśli przychodzi do konkretów to wymówek jest tysiąc...

Zmieniony przez - MadD0g w dniu 2012-12-07 22:20:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20325
witam w polsce

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja właśnie chciałbym dojść do takiej formy. Nie potrzeba mi jest łapa 45+ tylko ładnie wyrzeźbione ciało.

MadD0g
poziom BF


Mógłbyś wytłumaczyć co to jest. Bo jestem dość świerzy w temacie kulturystki.

Ćwiczę od 3 miesięcy powolutku zaczynają mi się podobać efekty: w klacie przybyło 5cm. Ale właśnie łapki bardzo licho bo zaledwie 1cm i nadal jest marny wynik 34,5cm ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
poziom tkanki tlusczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mówcie co chcecie ja bym chciał tak jak ten koleś wyglądać. 80kg to dla mnie max wagi jaką chcę mieć
no może 90 , ale waga między 70 a 80 kg mi odpowiada. nie każdy musi być upasionym zalanym stukilowcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to bym chciał tyle przybrać tej masy żeby w końcu żeber nie było widać :D jednak 80kg na 185 to jeszcze mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Mariusz, przy wzroście 190cm, 100 kg wagi to bardzo mało.
Pamiętam czasy jak zszedłem do 96 kg, ale wtedy byłem przecinak.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2012-12-08 18:52:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
a przy wzroście 174 cm jaka powinna być waga?:D ja mam 71 kg teraz

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

instruktor rekreacji - sporty siłowe wg. prawa?

Następny temat

Wyciąg

WHEY premium