SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Posiada ktoś taka wage?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Witam dzisiaj mi doszła waga :
http://allegro.pl/kuchenna-waga-elektroniczna-imperial-do-5kg-i2521820366.html#tabsAnchor
Czy ktos jest w stanie kto ja posiada pomoc mi ja ustawic bo kur.. nie umiem ta instrukcja po angielsku jest ale mnie nie jasna . Odpalam wage pojawiaja sie jakies dziwne literki nawet nie wiem czy to moge nazwac litera ale gdy przy odpalaniu nacisne jednczesnie te 2 przyciski to pojawia mi sie waga -3208 gdy nacisne przycisk Tare ON na wyswietlaczy pojawia sie napis zero i jest waga 5000g czy 5kg maxymalna i sie z tym nic nie da zrobic tylko do tego doszedlem narazie xdd i kurde tak mysle i n ie umiem dojsc jak to zrobic wiec jak by ktos iwedzial to prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
Mam taką samą, a więc naciskasz przycisk ON czekasz aż pojawi się "0" i kładziesz produkt na wagę unitem zmieniasz jednostki masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 518 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6823
Tez mam taka i dodam od siebie ze waga szaleje na nierownych powierzchniach 'sama z siebie' albo czasami po wlaczeniu juz jest na minusie lub plusie.. :) trzeba do niej cierpliwosci

Bo bez młota to k.... nie robota!! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Tak tylko że jak włączę przycisk Tare on to pojawiaja mi sie jakies llitery malutkie oU E bez jednej kreski na górze i 2 a jak nacisne jeszc ze jeden raz Tare on to waga się wyłącza tak wiec jak to zrobic? :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Taki komunikat oznacza błąd czujnika. Musisz ją skalibrować. Jeśli przy kalibrowaniu też będzie taki błąd, to waga do wymiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Adikss
Taki komunikat oznacza błąd czujnika. Musisz ją skalibrować. Jeśli przy kalibrowaniu też będzie taki błąd, to waga do wymiany.


Jak ja skalibrowac? :D
No kur.. co za gowno kupujesz na allegro i ci zj**ane przysla no ja p******e

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2012-08-10 22:01:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Zobacz na opakowaniu albo wadze jaki to model i producent.
Może uda się na necie znaleźć jakiegoś manual'a.
Ja żeby swoją skalibrować musiałem przytrzymać przycisk Units i ponownie go naciskać, aby przejść dalej - do kolejnych etapów kalibracji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
powiem tak na pudełku pisze tylko jak zauwazyklem chyba firma to Imperial houseware a jaki model to nic nie psize i waga kuchenna wyprodukowana w chunach nigdzie nie psize jaki to model
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
moze chodzi o tarowanie wagi. Liczy tare. Dobre, dokladne wagi maja funkcje tarowania.

Zmieniony przez - pirlo2122 w dniu 2012-08-10 22:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
ja juz kurde nie wiem poj**ane to jakies k***a odpalam wage i jakis blad a jak wcisne 2 przyciski na raz to jest waga -3200 niby jak cos poloze to waga spada ale nic nie psize czy to g czy lb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Może musisz położyć na nią 3200g, żeby się skalibrowała
Ja swoją musiałem skalibrować 200g odważnikiem, ale ona ma zakres 0,01-200g.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomóżcie wybrać ?

Następny temat

Co dokupić do domowej siłowni

WHEY premium