SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajne i dawno zakazane zabójcze techniki ...............SPAMOWANIA %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
No, ja też mam zamiar troszkem docisnąć z treningami... Chociaz czasem pyfko kusi...

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
A propo piwka.U mnie festyn jakiś na osiedlu jest.Trza zaraz na jakieś piwko pójść...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
która by mnie tam chciała. chudy jestem i głupi ;p
A tam nie ma co się łamać, znajdziesz sobie chudą i głupią i będzie git

U mnie jutro kościół organizuje festyn, dochody przeznaczone na remont kościoła. Ale myślę, że to fajnie, że z taką inicjatywą wychodzą, a nie tylko z tacy biorą. Chociaż i tak brali na remont dachu

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 346
U mnie to tylko z tacy biorą a o festynie to ani widu a ni słychu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1063
wqsiuoyuwioeuiowriuqoadwjfsihuthvin 32u 8itu w noi2uyrisygnicqwuycngiuyhg;asygiuwygucybn n7y278 7254897bn chaucgyhwiry aury2uckyr87 2yucik18u cr8ncywtc7ycvuwbgynucbwcnuuy41327cyynhcuiawrycnwub 7ywur7y832 ncawi bny9o12098 18unoisjP)w9q89 8nryuuyrno 0;po4-98497qnyrq [989 ]-0ri9274 n8o78aupo

Która mnie zechce ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1820 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11819
Ja Ciebie też.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1063
trrrrr.....

Która mnie zechce ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
...aaaaaansformacja
tamten nick był jakiś do pupy. jak się wtedy rejestrowałem to chciałem zrobić "zee" ale było już zajęte i wpisałem pierwszą lepszą literę. padło na "n", ale nick lipny
teraz bardziej karatecki

Pas - niezależnie od koloru - to tylko kawałek bawełny do związania gi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
A ten gościu w avku, to kto??

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 523
ja prawda, że przystojny ?
to jest Paul Atryda, znany również jako Muad'Dib, Lisan Al-Gaib, Usul, Mahdi i Kwisatz Haderach. jeśli któreś z jego imion pominąłem, to przepraszam szlachetnego Atrydę

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paul_Atryda 

Pas - niezależnie od koloru - to tylko kawałek bawełny do związania gi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek/Partner

Następny temat

8 Najlepszych walk wg ESPN

WHEY premium