SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajne i dawno zakazane zabójcze techniki ...............SPAMOWANIA %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Miro-pomóż koledze...Zapodaj tytuły książek...Może przypasi i też kupię swojej mamie,która jest również na emeryturze

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
To są kryminały, jeden to 'Zapiski stanu poważnego' Monika Szwaja, a drugiej nie pamiętam bo Pani od razu zapakowała, ale jakiś inny autor.

Tej Szwai podobno fajne i lekkie 'kryminałki' w sam raz dla kobiety. Możesz sprawdzić na necie

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Monika Szwaja to szczecinianka...Podobno dla babek w sam raz pisze do ich czytania...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Jak tam, prezenty już pokupowane? Ja pewnie jeszcze dzisiaj ostatnie załatwie przy okazji wizyty na siłowni (mam w centrum handlowym).


Kurde, niezła akcja z tym wypadkiem o kórym pisałem. Włączam wczoraj wieczorkiem tv i co widzę w wiadomościach? Mojego kumpla relacjonującego zdarzenie z perspektywy uczestnika.
Najciekawsze jest to, że ten gość w ciągu ostatnich trzech lat miał zerwane ścięgna w kolanie (dwie operacje i proteza), dwa razy złamaną rękę, raz skręconą kostkę i kilka pomniejszych kontuzji wyłączających go co chwila z obiegu. Najdłuższy okres przez jaki przychodził nieprzerwanie na treningi to dwa tygodnie.

To jest statystycznie niemożliwe żeby ktoś miał takiego pecha. Na urodziny zrzucamy mu się na jakieś dobre ubezpieczenie.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Ja wszystkiew prezenty kupiłam na allegro do sklepu poleciałam tylko po papier. Na szczęscie ostatni prezent dzisaj przyszedł, w razie czego powiedziałabym mamie, że prezent nie przyszedł bo grzeczna nie była

hciałam sobie dzisaj trochę cos pokopać i nie mogę - bo dywan wyprany i sie suszy

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
a to Ty chciałaś pokopać w dywan?

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Nie no nie znęcam sie nad dywanami jeszcze

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Jak tam dzieciaczki po świętach? Nadal trawicie? Ja w końcu dzisiaj ruszę się zza stołu i pójdę na siłkę.

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Święta,święta i po świętach.Po 2 dniach kulinarnego masochizmu znowu czas na dietę przyszedł

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Cicho wszędzie...

Widzieliście to?

http://www.wrzuta.pl/film/dSdj4Fp11i

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek/Partner

Następny temat

8 Najlepszych walk wg ESPN

WHEY premium