SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajne i dawno zakazane zabójcze techniki ...............SPAMOWANIA %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Jesli chodzi Ci o samoobrone, to najbardziej pragmatyczne są chyba FMA. Pałka i nóż to najczęściej spotykane uliczne sprzęty-a tam dowiesz się, jak sobie radzić, gdy przeciwnik coś takiego wyciągnie(bo sam przecież nie bedziesz z żelastwem po mieście latał).

Kendo da Ci niezłą wprawę w zadawaniu precyzyjnych, szybkich ciosów "pałką" (choć zadajesz "cięcia" i pchnięcia a nie uderzenia, ale jak zamiast shinai weźmiesz do ręki boken to możesz uderzyć tak samo-efekty powinny byc zadowalające)-we wrażliwe rejony ciała napastnika (skronie, sklepienie czaszki, splot słoneczny, nadgarstki rąk trzymających bron).

Europejska szermierka jest troche mniej praktyczna, przynajmniej jesli idzie o szpade czy floret-bo szabla i miecz to co innego, nie chciałbym stawić czoła szermierzowi, wyszkolonemu w szabli, mającemu w ręku kawałek solidnego metalowego pręta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
ja chyba za stary już jestem.......i pewne rzeczy przerastają moje możliwości postrzegania tego świata i tego co ludzie wyprawiają aby zdobyć kolejnych uczniów..
chyba wrócę do swojego lasu...bo tam przynajmniej samo życie i.......wiewiórki, które kitów nie wciskają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Pingwin potworze...to nie była odpowiedź na Twój post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
Masz swój las???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Wuxia: to Ty mi się wciąłeś w edycję (znowu!)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
wuxia nie mów o wiewiórkach bo fight będzie
Cavior a na szermierce wybiera się broń którą chcesz się uczyć czy raz wywijasz floretem a raz szablą itd?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
dobra ...dobra...zaraz spadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 630
Takiemu to się powodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Scorpion nie wiem, musiałbyś popytać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek/Partner

Następny temat

8 Najlepszych walk wg ESPN

WHEY premium