SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tajne i dawno zakazane zabójcze techniki ...............SPAMOWANIA %-)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 132186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Ojej te niektóre babcie to mają jędrniejszą skórę ode mnie

A tak poza tym to smutne, że niektórzy nie potrafią się pogodzić z wiekiem. I tak niedługo będą musiały powtórzyć te zabiegi. Ale jak im z tym dobrze i je na to stać...

A to rozciąganie... biedny koleś. I to jeszcze chyab koreańczycy byli??

Zmieniony przez - nastic w dniu 2009-09-18 23:57:46

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
Nastic - nie zazdrościsz im chyba tego sylikonu, oraz kompletnej wymiany "nadwozia"? Taki remont kapitalny z kompletną renowacją a prawdopodobnie budową nowej warstwy wierzchniej to kilka miesięcy męczarni pod nożem chirurgów i maaaasa kasy.

Co do rozciągania - boli mnie na sam widok tego co mu robią

Zmieniony przez - Yang32 w dniu 2009-09-19 03:16:00

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Aj tam. Taką "babcię" to aż się chce zapoznać

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Yang32, nie, nie chciałabym. Dla mnie nawet ta ich twarz wygląda dziwacznie po zastrzykach z botoksu, tak woskowato. Poza tym te efekty nie utrzymują się wiecznie, za kilka miesięcy trzebabędzie to powtórzyc. Ale patrz na reakcję tryguma.

Ehh wy faceci, dzisaj byłam w empiku i zajrzałam na prasę sportową. Jeden koleś to się strasznie zdziwił, że dziewwczynę takie rzeczy interesują

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Wiesz, to pewnie zależy co oglądałaś

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Otóż to nastic a może chciał po prostu zagadać do fajnej dziewczyny, ja bym tak zrobił jeśli np szukałaby książki Ryśka

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Nie chciał zagadać. Jego mina była dosłownie taka >>>

Kurczę zapomniałam o książce rysia, ale i tak jej tam nie było.
Pewnie już im się nakłady skończyły.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Ja sobie lubię w Empiku poczytać tzw. męską prasę i już przywykłam do oszołomionych/zgorszonych spojrzeń

A bestseller, jak to bestseller, poszedł jak świeże bułeczki. Cała Polska uczy się karate z Rysiem

Zmieniony przez - searme w dniu 2009-09-20 13:20:52

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Męską prasę to znaczy co dokładnie Searme? Twój weekend, Wamp, Cats lub te mniej hardcorowe jak Hustler Maxim, CKM czy może Muscular Devolopement?

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Raczej z tej drugiej kategorii, ale innych w Empiku nie uświadczysz

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek/Partner

Następny temat

8 Najlepszych walk wg ESPN

WHEY premium