SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TKD - dieta, moje pytania i przemyślenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
I jak idzie ? Jak fat leci to znaczy, że kaszę można jeść :P A jaki trening wykonujesz i jak ze spadkiem mięśni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Mam bardzo dużo białka w diecie, do tego ładuje też bcaa i jabłczan i nie leci nic.

Trenuję co drugi dzień fbw+30min aero. W te dni bez FBW robię aero na czczo lub HIIT(póki co 6 interwałów 15sprint-45sek trucht) będę wydłużał.


Z tym carbo to się rozchodzi pewnie o to by te węgle szybko uzupełniły glikogen, który zostanie spalony na treningu po czym po treningu znów jest stan ketozy. Węglowodany o niskim ig mogą ten proces wydłużać.

Choć jak niektórzy jedzą węgle proste przed i po trenie to myślę, że opcja węgle o niskim ig tylko przed trenem nie zrobi większej różnicy. Od jutra tak próbuję.


Co do fatu to leci w oczach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
To dałeś więcej białka niż 2,2g na kilo masy ? Myślałem, żeby dac więcej białka, ale czytałem, że wieksze ilości opóźniają wejście w ketoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Eltoro: nie bardzo będzie zapodawanie 100g kaszy w DNT rano,no bo przecież w założeniu tkd jest spożywanie w DNT do 30g węgli

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
I jeszcze powiedz mi czy jak robisz aeroby lub DNT to obcinasz kcal czy trzymasz na takim samym poziomie , chodzi mi o wprowadzenie do TKD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Póki co mam 2.5 ale podbije do 3

Szprota DNT miałem na myśli dzień z aero lub hiitem. Zresztą nie muszę iść po sztywnych ramach. Zrobię to 100g kaszy raz dziennie i zobaczymy jak wyjdzie

Nie robiłem żadnego sztywnego wprowadzenia, zbilansowaną, obcinałem węgle i fat aż doszedłem do takiego pseudo low carbu z ok 90g węgli dziennie. Teraz te węgle po prostu planuje wbić w jedną porcję. Rano lub przed trenem w zależności od DT-DNT

Zmieniony przez - Eltoro_KrK w dniu 2010-11-12 21:25:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
No i racja bo powiem ci, że ile osób tyle teorii i jednemu służy np. kasza, a drugiemu już nie czy też dawkowanie przed trenem i po węgli. Na CKD też niektórzy pisali, że CKD łączyli z HST i mięcho się trzymało, a inni że leciało w dół, inni jeszcze zwykły split. Więc chyba nie ma co jak wypróbować na sobie i liczyć, że się podjęło dobrą decyzję :P A przed hiitem dajesz samo bcaa czyli tak naczczo i nie palisz mięcha ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Omg teraz dopiero doczytałem,że interwały na czczo. Interwały są procesem beztlenowym, więc energia na nie pochodzi z glikogenu,którego rano(szczególnie na lc) nie ma/lub jest bardzo mało,więc moim zdaniem chyba rozkładasz białka mięśniowe. No bo nie sądzę,żeby nawet te 10g bcaa cos tu zdziałało,chyba ze ladujesz ze 25....

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2010-11-12 21:33:30

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Zresztą póki co nie zamierzam nawet w DNT zmniejszać węgli poniżej tych 70g z kaszy + warzywa bo jakaś regeneracja musi być, a nie planuje robić ładowań.

Nie robię HIIT'a na czczo tylko po południu. Na razie przyzwyczajam organizm i tracę fat(masowałem od 90-100kg) dlatego póki co nie kręcę dużo aero bo mnie kostki bolą u stóp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
o interwałach podczas niskich ww można pomyśleć....
Troche inaczej to wygląda na TKD, spróbuj jak CIę kostki bolą nalezy zmienić ćwiczenie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cel:Poprawa sylwetki

Następny temat

Dietka Redukcyjna do ocenki

WHEY premium