SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY OLIMP - MARCELLLL podsumowanie str. 79!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
s.m.p.a.- WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Dziękuje Panowie za pamięć

Co fakt to fakt masa ma być jak najlepszej jakości nie dążymy do masy za wszelką cenę, myślę że już sporo czasu Rion i Ziomlogos doradzają w kwesti treningu i znają sprawę od samego początku. Miłego

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 376 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11317
Będe śledzić bo ciekawie sie zapowiada. Sam mysle o wdrożeniu tej składanki na barki do swojego planu.


Co do 100 powtórzeń to tutaj jest to opisane:
http://www.t-nation.com/free_online_article/sports_body_training_performance/most_powerful_program_ever

"The final exercise of the workout is a "flushing" set of 100 repetitions. Ideally you'd complete the 100 reps without any rest, but at first, while you build up your work capacity, it's okay to take a few 3-5 second pauses during the set.

The purpose of this set isn't to stimulate hypertrophy directly, but rather to enhance recovery from the previous workload. The very high rep/low intensity set will increase muscle flushing which will help bring blood and nutrients to the muscle group as well as the tendons.

It'll also help get rid of the metabolic wastes accumulated during the workout. Plus, systematic use of very high rep sets can increase muscle capillary density (more blood vessels going to the muscles) which will further enhance recovery capacity as well as work capacity.

There will still be a minimal hypertrophy effect from such sets, mostly in the slow-twitch muscle fibers. While athletes don't want that, bodybuilders who are only interested in size will accept any added hypertrophy they can get"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Czyli z tego by wynikało że jednak pomaga "The very high rep/low intensity set will increase muscle flushing which will help bring blood and nutrients to the muscle group as well as the tendons.

It'll also help get rid of the metabolic wastes accumulated during the workout. Plus, systematic use of very high rep sets can increase muscle capillary density (more blood vessels going to the muscles) which will further enhance recovery capacity as well as work capacity. " Zobaczmy czy to sprawa indywidualna i jak na Marcellla podziała.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
t-nation srednio nadaje sie jako zrodlo do cytowania

OK skoro twierdzicie z lubicie robic 100-tki z jakis powodow
powodzenia

wg mnie zdecydowanie szkoda czasu (brak tez poza doprowadzeniem duzej ilosci krwi - na co sa lepsze/szybsze/mniej bolesne metody - przeslanek ze pomoze to w powiekszeniu wielkosci miesni)

nie bardzo tez rozumiem co mozna miec na mysli - jakosc miesni
jeszcze gestosc rozumiem - tutaj przodowal chyba Dorian w calej historii
ale on raczej nie robil 100-tek

wszystko powyzej oczywiscie nie mowi - ze NIE mozna od czasu do czasu poczuc palenia
jednak jako podstawy po kazdym treningu barkow hmmm - wiecie co chce napisac

jak zwykle moje uwagi sluza raczej refleksji
niz konkretnym odpowiedziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
ja tez lubie tiba - skoksowana swinia, ktora wkreca innym, ze to dzieki diecie i odpowiedniemu treningowi %)

powtorze sie - 100 powtorzen powoduje nadbudowe kwasu mlekowego /stad uczucie palenia/ i 'odpadow metabolicznych' a nie ich przyspieszone usowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17360
****************************************TRENING*******************************************
Poniedziałek nogi

Przysiad klasyk rampa x6
6x 40kg
6x 50kg
6x 60kg
6x 70kg
6x 80kg film
5x 90kg film
Tutaj jak zawsze mocno odczułem przysiady po ostatniej serii nogi mi lekko zadrżały.
Rdl rampa x6
6x 30kg
6x 40kg
6x 50kg
6x 60kg film
6x 70kg
6x 80kg film
Masakra działa się z dwugłowymi, podczas ćwiczeń mocno mnie "ciągnęły"
Prostowanie nóg 5 serii x8
1. 8x 5sztab.
2. 8x 5sztab.
3. 8x 5sztab.
4. 8x 5sztab.
5. 7x 5sztab.
Uginanie nóg 5 serii x8
1. 8x 30kg
2. 8x 30kg
3. 8x 30kg
4. 7x 30kg
5. 7x 30kg
Te dwa ćwiczenia po RDL dobiły mi nogi nieźle.
Wspięcia stojąc 2s x15
1.14x 15kg
2.14x 15kg
Wspięcia siedząc 2s x15
1.15x 30kg
2.15x 30kg
Po zakończeniu wspięć siedząc nie mogłem przez chwilkę wstać, dosłownie czułem w nich ogień.
Brzuch.
Po 3 serie na dół oraz na górę x15

PRZYSIAD 6x 80kg




PRZYSIAD 5x 90kg




RDL 6x 60kg




RDL 6x 80kg




****************************************DIETA*******************************************
1. 100g Owsiane, 15g rodzynki, 10g lniany, 45g Pro Long
2. 100g Makaron durum,150g pierś z kurczaka
3. 100g Makaron durum,150g pierś z kurczaka,12g oliwa, warzywa
4. 100g Makaron durum,150g pierś z kurczaka,12g oliwa, warzywa
5. 100g Makaron durum,200g wołowina,5g lniany, warzywa
6. 45g ProLong, 30g migdały

*************************************SUPLEMENTACJA******************************************


Na czczo :
*Tauryna 2 kaps*

Śniadanie:
*Vitamin multiple sport -* 1kaps minerałów i 1 kaps witamin

Przed treningiem:
*Massacra 2 1 saszetka* 30 min przed treningiem
*Tauryna *2kaps
*Bcaa xplode* 10g
*Glutamine xplode * - 10g

Po treningu:
*Magna Power* 4kaps
*PROFI MASS* porcja
*glutamine xplode* - 10g


Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-09-06 12:41:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
no bardzo fajnie poszedł trening

uczucię ciągniecia z czasem powinno się zmniejszyć , dodatkowo roziągaj tył uda po treningu a także łydki

prostowanie i uginanie takie ma zadanie po ciężkich zlotych ćwiczeniach przyszedł czas na trochę izolacji

wspięcia możesz zrobić zamiennie na jednym treningu siedząc na drugim stojąc ale tak może być

ale coś ten ciężar mały 15kg na wspięcia stojąc?


Ps mam pytanie o Massakre nie masz jakichproblemów żołądkowych po niej?

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Więc co do ćwiczeń IMO:

Przysiad wygląda ok, choć też jakoś mało dynamicznie, wręcz ospale . Widzę u Ciebie duży zapas
Muzyka w 2 filmiku przysiadów ...

Co do RDL
1. Cofnij barki do tyłu, poczujesz jeszcze mocniej ćwiczenie
2. Mam uwagi co do odkładania ciężaru, strasznie zaokrąglasz plecy... Zresztą Rion już Ci pisał, powinieneś o tym pamiętać, aż w końcu będziesz to robił automatycznie
3. Możesz trochę bardziej uginać kolana (trochę!!), gdyż bardziej to przypomina martwy na prostych. Niby podobne ćwiczenia, a jednak jest różnica.

To tyle ode mnie

EDIT: Aaaa miałem zapytać, jak wygląda u Ciebie rozgrzewka?

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-09-06 13:04:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
z tym ugięciem kolan trzeba podejść ostrożnie , żeby nie przedobrzyć bo z ugięciem kolan spadnie zaangażowanie gluteusa i tyłu uda

u mnie wszystkie filmiki wyglądają jak w zwolnionym tempie kompa w pracy mam starego i ledwo zipie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

Następny temat

Pytanie w sprawie konkursu punkty olimp

WHEY premium