SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY OLIMP - MARCELLLL podsumowanie str. 79!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 872 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12991
cały czas się zastanawiam poco tyle odzywek początkującej osobie? Myślałem że tester będzie to osoba o odpowiednim stażu jak i wygladzie i sile żeby test mógł byc ciekawy. Mnie np troche śmieszy jak widzę osobe która porywa sie na test za 1400zł a meczy sie w martwym ciągu z 90kg. Tyle to bierze Vena . Nic nie mam do testera, ale troche dziwna sytuacja. Jezeli tester ćwiczy tylko 11 miesięcy i nagle bierze tyle odzywek, to moze byc to szok dla organizmu. A szoki dla organizmu nie sa dobre i może sie to odbic negatywnie.

Zmieniony przez - ___PELE___ w dniu 2010-09-02 20:15:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
świetnie przygotowane posiłki jak smakuje Pro Long z mlekiem ?
Jeśli chodzi o suple Marcelll próbował już mocniejszego staca o ile pamietam, ja trzymam kciuki i zobaczymy.
Starałbym się dodawać trochę większą ilość warzyw jak masz możliowść. Reszta super

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17360
s.m.p.a. -jeszcze nie jadłem wieczornego posiłku w którym właśnie jest ProLong z mlekiem i orzechami, a co do warzyw to myślę na włączeniem soku pomidorowego i popijania go w ciągu dnia.

PELE - co do odżywek to powiem tak, jeżeli zauważę ze w moim organizmie dzieję coś niepokojącego, to na pewno nic na siłę nie będę w siebie wciskał, jeżeli chodzi o wybór testera to twój pogląd na to że męczę się w ciągu z 90kg i mam 11 miesięcy stażu i nie powinno mnie tutaj być ma oczywiście ma sens, ale ja zgłosiłem się do testu w którym były określone zasady jasno na czarnym , które widocznie spełniłem, nie było napisane w rekrutacji że chodzi o człowieka ze stażem np. 5 - 10lat i z rekordem w MC 200kg.
Będę się starał abyś na koniec testu jednak zmienił zdanie.

Tukoz - dzięki, mds pierwszy raz robiłem nie wiem czy nie za dłuży ciężar dałem jak na pierwszy raz

Biniu - jak tylko będę miał wystarczająco czasu, będę dawał podobne wypiski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Elegancko, będę zaglądał. Suple na cykl wymiatają, ale i tak najlepsze na mnie wrażenie zrobiła dieta, czyli to, z czym zawsze miałem problem :)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
marcellll sok możesz popijać ale skup się na przegryzaniu świeżych warzyw jak masz okazję poki są. A tak btw spróbujcie soku warzywnego carrefour miks warzyw bez dodatku owoców z lodówki całkiem spoko chyba lub z lidla słodszy bo z dodatkiem jabłka także warzywny. Pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tg3

miej swiadomosc ze jestes o jeden duzy krok do przodu z tym ze zdajesz sobie sprawe z roli diety - ale wiecej na ten temat nie w tym watku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17360
Panowie mam pytanie odnośnie tauryny, biorę ją na czczo oraz przed treningiem a gdy będę trenował rano po pierwszym posiłku to i tak mam brać taurynę tak jak do tej pory czy dać drugą porcję po treningu?
Tak to się przedstawia jak trenuję rano:

*2x tauryna

*I posiłek

*po 2h tauryna, massacra2, glutamina, bcaa

*po 30min. trening

ma tak zostać?

Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-09-03 08:46:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
wypiska swietna
relacja z treningu takze
opis supli tez

jak wszystko bedzie tak dalej to efekty beda zayebiste

cisnij
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tauryne do 4 razy dziennie z uwzglednieniem szczegolnym treningu
w miare rowne odleglosci czasowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1356 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17360
**********************************Dzisiejsza dieta.************************

Dzisiaj na makaronowo.

II, III, IV, V Posiłek







I Posiłek
*100g owsianych
*15g rodzynek
*10g lnianego
*45g Pro Long

VI Posiłek
*45g Pro Long
*Migdały 30g

**************************************Suplementacja*******************************

Przed treningiem

Dzisiaj poleciały osobno Bcaa, Glutamina oraz Massacra2

BCAA - ananas- tutaj chciałem przeprosić za pomyłkę we wczorajszym opisie w którym napisałem smak cytrynowy



Smak: 9/10 - jak dla mnie super, fajny kwaskowy smak, naprawę orzeźwia.
Rozpuszczalność: 8\10 - coś tam na spodzie zostaje, ale jak na Bcaa to naprawdę nie źle

Glutamine xplode - lemon



Smak: 7/10
Rozpuszczalność: 8\10

Massacra2 - jabłkowy



Smak: 5/10 - nie za specjalny, ale nadrabia działaniem
Rozpuszczalność: 7\10


****************************************TRENING*******************************************

Ocena: 7\10
Zmęczenie 7\10

Piątek Barki + brzuch

Push press rampa x6
1. 8x 20kg
2. 8x 25kg
3. 8x 30kg
4. 8x 35kg
5. 8x 40kg film
6. 6x 45kg
Ciężko dziś szło i z ostatnią serią się namęczyłem.
Podciąganie lin wyciągu dolnego 5 serii
1. 8x 5sztab.
2. 8x 6sztab.
3. 8x 7sztab.
4. 8x 7sztab. film
5. 6x 9sztab.
czy to ćwiczenie wykonywałem poprawnie(robiłem pierwszy raz)
po nim bolał mnie przód barków
Unoszenie opad + unoszenie bokiem + wycisk hantli rampa x8
1. 8x 6kg-------------------8x-------------------------8x
2. 8x 6kg-------------------8x-------------------------8x film
3. 8x 10kg------------------5x-------------------------7x
4. 7x 10kg------------------5x-------------------------6x
Miała być rampa a wyszło inaczej ze względu na to że na siłowni mam mały wybór hantelek, 10kg już było za ciężko, bo zacząłem kaleczyć unoszenia bokiem.
Brzuch
Unoszenia w Podporze 3s x15
Allahy 3s x15

Ćwiczenia na rotatory barku 3s x15
http://exrx.net/WeightExercises/Infraspinatus/DBLyingExternalRotation.html

*********************************************Film****************************************


PUSH PRESS




Podciąganie lin wyciągu dolnego




Unoszenie opad + unoszenie bokiem + wycisk hantli




Mam nadzieję że dźwięk się podmienił, bo było trochę zabawnie

Działanie suplementów bardzo odczuwalne praktycznie zero zmęczenia bardzo szybko dochodziłem do siebie po zakończeniu serii.

Zmieniony przez - marcellll w dniu 2010-09-03 13:35:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andrzej Wiatr - odpowiada na Wasze pytania.

Następny temat

Pytanie w sprawie konkursu punkty olimp

WHEY premium