SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST- Byle do przodu siła z RynkowskiD - podsumowanie str. 18

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
z pasa widze ze trocche zeszlo mimo ze nie byylo to w twoim przypadku prioryteem,terqaz robregenerracje z 4 tyg i pzonej znowu mozesz rozwijac sile
p.s cp i xp bralees przez te 14 tyg(zzalaadalem tu czasem i nie pamietamm juz)

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
bart-j: cykl długi kilka razy po kilka dni przerywane dawkowanie suplementow i trzymanie diety... z wielu przyczyn.. co do barkow powiem tak robilem je siłowo... najczesciej sztanga 5x5 / maszyna 4x10 / i odwodzenie na boki hantlami 4x10/8 nie chodzilo mi o ich wyglad tylko o sile popatrz na np iboka czy on ma strasznie wielkie barki? nie na bank ma je lepiej rozwiniete bo trenuje je na wiekszych ciezarach i dla niego tez nie chodzi o wyglad i jak to juz kiedys powiedziałem... moge wazyc 100kg miec 120cm w pasie byle bym mial duzo sily... a ze z okraglejszymi wypukłymi barkami wyglada sie fajnie ja to wiem mam w koło siebie duzo znajomych z takich wyglądem lecz mnie to nie kręci tylko... siła

mjś: dałem zdjęcia oceniłes i szanuje twoja krytyke i dziekuję ci za to :) barkow nie robiłem na masie ani na rzezbie poprostu tak jak ida tak ida a czy bede mial je za jakis czas jak kulki czy nie bedzie ich widac nie interesuje mnie to byle były silne w odpowiednich bojach... wygląd w moim sporcie nic mi nie da... a skoro belka u mnie lezy to sproboj podejsc sobie pod belke 20kg lzejsza od twojego rekordu na barki zycze powodzenia

hator: dalej chyba masa... lub zobaczymy... :) a cp + xp brałem 14 tyg :)

a coraz bardziej zastanawiam sie czy nie zzucic troche z niektorych czesci ciala i doj**** konkretna mase.... a wtedy nikt juz mi z was nie powie ze mam male barki...

Zmieniony przez - RynkowskiD w dniu 2007-09-07 22:03:24

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
"a coraz bardziej zastanawiam sie czy nie zzucic troche z niektorych czesci ciala i doj**** konkretna mase.... a wtedy nikt juz mi z was nie powie ze mam male barki..."

tak bym wlasnie zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
czas pokarze :)

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
jak tylko będę mieć dostęp do takiej belki to spróbuje.

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4794
gratki udany test siła skoczyła i o to chodziło pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom gratki


ale:'' POWER MASS 7 kg : bardzo fajna masówka bardzo łagodny koksowy smak heheh nieladnie (joke)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
ocb ?

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349882
jak na moje oko to chyba przy tali odwrotnie liczby zapisałeś - imo na koniec zalało Cie jeszcze bardziej.
wyniki siłowe? Bez lizania dupy - śmieszne. Przez 14 tygodni martwy 5 kg? no bez jaj

nie najeżdżam na Ciebie czy coś, nie śledziłem testu więc nie wiem jak było z zaangażowaniem, jednak efekty powinny być o niebo lepsze.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
zaraz ci napisze, ze celem testu bylo co innego to szkoda komentować

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Ostrowia jest dobra?

Następny temat

pytanie o cykl

WHEY premium