SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BE FIT PROTEIN

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Be Fit lody waniliowe z mlekiem





Smak rewelacja , bardzo intensywni a na dodatek jak shake z MC-a , z zimnym mlekiem idalnie, jeszcze z kruszonym lodem to juz by miazga była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
TEST 8

Kolejny raz porcja Be Fit protein z 250ml mleka po treningu.
Taka ilość i rodzaj płynu najbardziej mi odpowiada. Rozpuszczalność, konsystencja, smak, zapach - wszystko na PLUS.
Dodatkowo lubię zostawić na kilka minut przygotowany już szejk. Szejk z wydłużającym się czasem jeszcze bardziej gęstnieje, budynieje, i jest jeszcze lepszy

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
TEST 8

Kolejny raz porcja Be Fit protein z 250ml mleka po treningu.
Taka ilość i rodzaj płynu najbardziej mi odpowiada. Rozpuszczalność, konsystencja, smak, zapach - wszystko na PLUS.
Dodatkowo lubię zostawić na kilka minut przygotowany już szejk. Szejk z wydłużającym się czasem jeszcze bardziej gęstnieje, budynieje, i jest jeszcze lepszy













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
TEST 9

Machnąłem sobie dzisiaj mój ulubiony szejk z Be Fit protein.
Białeczko, mleko, wiórki kokosowe i nic mi do szczęścia więcej nie potrzebne

Smak naprawdę bomba, cały czas tak samo smaczny, rozpuszczalność bez zarzutów, wszystko gra!







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
;)

przez ostatnie dni nie dodawalem bialka do niczego boo z szamy dostarczalem max ;)

dzis poszlo w formie plynu do omleta :)

200ml mleka + 15 g bialka , nie robi sie geste, mozna duszkiem wypic :)

sprobowac musze z tymi wiorkami bo jestem mega ciekaw jak smakuje!







...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jak ktos odwiedzi ten temat to mu slina bedzie cieknac napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Razor7 próbuj próbuj, nie pożałujesz.

TEST 10

Dziś z rana Be Fit protein poleciało w formie polewy na omleta.
1 miareczka czyli 15g wystarczyła na 150g jogurtu, aby masa była smaczna i gęsta.
Omlet ogółem staje się smaczniejszy, i oczywiście bardziej syty.

Stwierdzam, iż Be Fit protein to kompletne i funkcjonalne białko. Sprawdza się ze wszystkim i o każdej porze.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Kolejny test Be Fit Jogurt Malina z mlekiem





Dałem tym razem troche wiecej mleka i gestość juz mniejsza , ale i tak łyżka jadłem , smak rewelacyjny jak juz wczesniej pisałem a rozpuszczalnośc naprawde na wysokim poziomie - POLECAM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
u nas na forum duzo osob lubi jesc omlety na slodko teraz maja sposob ina smaczna polewe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
ja własnie tak używam. Do picia troche za gęsty, według moje gestu. Ale do deserów jest idealny!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ !!! BeFit Protein

Następny temat

REKRUTACJA 5 OSÓB DO TESTU BeFit Protein

WHEY premium