SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BE FIT PROTEIN

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Test Be Fit - 50g + mleko 250ml





Smak perfekcyjny taki jak powinien byc , rozpuszczalniość idealna tak samo jak konsystencja , taki rzadkawy budyn , wszytsko to widać na załączonym filmiku





Produkt mocno trafiony w mój gust i juz zamówiłem inny smak żeby przetestować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Owsianka z BeFit Protein

Na wstępie opiszę jeszcze wrażenia odnośnie samego wyglądu itp. produktu Nawiązując do informacji z poprzedniego postu odnośnie miarki - idealnie odmierza 10g, nie ma żadnych problemów z odmierzeniem porcji, nawet bez użycia wagi



Jeśli chodzi konsystencję proszku - nie jest całkowicie sypki, nieco się zbryla, ale nie stanowi to żadnego utrudnienia w używaniu.
Po otwarciu opakowania od razu czuć śliczny zapach - subtelnie malinowy. Kolor jest dopasowany do smaku - delikatnie różowy. Niby jest to mało znaczący szczegół, ale dla takiej wielbicielki różu przybiera znacznie większego znaczenia Po rozpuszczeniu kolor uwydatnia się i przybiera odcień intensywniejszego, pastelowego różu.

Na pierwszy ogień poszła oczywiście owsianka 30g BeFit Protein dodałam do ok. 50g owsianki zrobionej na wodzie. Nie było żadnych problemów z rozpuszczalnością, żadnych grudek, jak to bywa w przypadku dodawania do ciepłych owsianych. Białko idealnie wmieszało się w owsiankę Sama owsianka nabrała delikatnego, różowego koloru. Największym zaskoczeniem był sposób, w jaki BeFit Protein zagęścił potrawę Dosłownie zrobił się z niej mus, bardzo delikatny i przyjemny w konsystencji.




Krem z BeFit Protein


Przy okazji robienia pankejka postanowiłam wypróbować BeFit Protein jako krem. Zazwyczaj z wheya robi się polewę, ale BeFit Protein jest tak, gęste, że nie sposób było nie wykorzystać tej cudnej konsystencji i nie sprawdzić, czy wyjdzie z niego krem, albo chociaż mus Oczywiście nie zawiodłam się - użyłam 10g białeczka i trochę wody, w mig rozpuściło się i powstał krem o idealnej konsystencji, akurat do smarowania (nie wspominając o różowiutkim kolorku ). Mam też wrażenie, że z racji "puszystej" konsystencji proszku, kremu zrobiło się dużo więcej, niż w przypadku jakiejkolwiek innej odżywki - mogłam posmarować pankejka naprawdę grubą warstwą



I najważniejsze:

Smak

Idealnie czuć jogurt malinowy Nie ma żadnego chemicznego posmaku, nie jest ani za słodki ani za mało słodki, akurat. Smak został świetnie wyważony, połączono orzeźwiający smak maliny z kremowym smakiem jogurtu, co pasuje do siebie idealnie Miałam okazję próbować już mnóstwa smaków, ale mało który był tak wyrazisty i dobrze dobrany. Naprawdę mega miłe zaskoczenie na rynku odżywek, polecam każdemu

Następnym razem postaram się dodać opinię ze zmieszania z samą wodą/mlekiem, ewentualnie poczęstuję jeszcze mężczyznę i zawrę tu opinię. Może uda się też jeszcze trochę poeksperymentować kulinarnie

Tymczasem pozdrawiam i załączam przedtreningową fotkę z moim ulubionym od teraz szejkerem (z BCAA też daje radę




Zmieniony przez - JustBlackBerry w dniu 2016-02-01 22:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
nie ten filmik wrzucil mi sie a juz nie moge edytowac wiec tu wrzucam prawidłowy



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
dzisiaj zamowilem a teraz trzeba sie uzbroic w cierpliwosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
TEST 7

Jak wcześniej wspomniałem, jogurt malinowy Be Fit protein świetnie komponuje się z wiórkami kokosowymi. Jest smacznie i gęsto!

Więc dziś szejk z 30g Be Fit protein, 20g wiórek kokosowych oraz 250ml mleka.
Konsystencja gęsta, przyjemna. Rozpuszczalność 100% zadowalająca. Smak tym bardziej!
Mógłbym pić i pić!
I w dodatku zapycha żołądek, świetne rozwiązanie na każdą porę dnia

Od dziś wpadnie troszkę więcej czasu wolnego, także będę chciał coś pokombinować z Be Fit protein.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
siema ;) juz probowalem robic na rozne sposoby, szejk, omlet, polewa, budyn, i moim zdaniem najlepiej smakuje do picia normalnie albo budyn :P bo w omlecie to jednak nie to samoo juz :)


mega by bylo zrobic swoje lody, i dodac bialka do tego, z ta konsystencja wyszly by mega :D szkoda ze nie umiem zrobic....


dzis i wczoraj lajtowo, omlet i szejk ;)




...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
jest kurier zobaczymy za troche ponad godzine co tam mamy w srodku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Dziś na sniadanie na warsztat poszedł smak lody waniliowe



Smak bardzo dobry i wyrazisty ale jednak jogurt-malina jak narazie numer 1 u mnie Jeszcze została podwójna czekolada i ciastko do przetestowania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
tez chyba jak bede probowal poraz pierwszy to zrobie z mlekiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Tym razem wypróbowałam BeFit Protein z płatkami ryżowymi. Duże wyzwanie, bo płatki ryżowe a wodzie są bardzo nijakie - chciałam jednak zobaczyć jak poradzi sobie z nimi BeFit Protein. Pozytywne zaskoczenie Rozpuszczalność idealna, produkt bardzo szybko połączył się z płatkami, dając ten śliczny kolorek Nadal nie mogę wyjść z podziwu jak bardzo zagęszcza wszystkie potrawy, dosłownie jakbym dodała szczyptę żelatyny czy agaru. Sprawia to, że potrawy są dużo bardziej sycące, a w okresie redukcyjnym jest to jak najbardziej wskazane Mimo użycia "nijakich" płatków i to w dodatku na wodzie, smak był nieziemski - delikatna, jogurtowa malina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ !!! BeFit Protein

Następny temat

REKRUTACJA 5 OSÓB DO TESTU BeFit Protein

WHEY premium