SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST BE FIT PROTEIN

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
TEST 27, 28

Tym razem to nie ja, a brat i tata testowali Be Fit protein.
Każdy z nich wypił szejka w porcji 30g na 250ml mleka.

TEST 27
"Bardzo smaczne białko! Nie czuć żadnego chemicznego posmaku, przy rozpuszczaniu zero grudek i piany. W proporcji 250ml mleka wychodzi bardzo słodkie. Ma bardzo charakterystyczny, malinowy i intensywny zapach. Jak dla mnie świetne białko."

TEST 28
"Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością białka. Rewelacyjny smak, rozpuszczalność. Konsystencja przypomina budyń. Bardzo syci. Piłem przed snem i myślę, że to idealne rozwiązanie na nocny posiłek."


Także jak widać, nie ma osoby której nie pasowałoby coś w tym białku. Wcześniej też rozdawałem kumplom porcyjki Be Fit protein i byli pozytywnie zaskoczeni.
Zostało już naprawdę mało białeczka.
Jeszcze kilka wpisów z testowania i będzie podsumowanie!




Zmieniony przez - dyziu95 w dniu 2016-03-06 13:09:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ja narazie sprobowalem dwoch smakow jogurt malina i lody waniliowe .. na pozostale testy poczekam az troche wieksza ochota bedzie na takie slodkie smaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
TEST 29

Porcyjka w 300ml mleka.
Smacznie i delektownie.
Dołączam stan Be Fit protein.
Jak to mówią, wszystko co dobre szybko się kończy







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no to masz koncowke hahha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82915
sieeema ;) niestety bialko u mnie sie skonczylo :(

ale czekam na znajomego i trzeba bedzie zamowic kazdy inny smak na probe bo poprostu wypada :D

co do podsumowania testu, wydaje mi sie ze za wiele tu nie trzeba pisac, kazdy kto przegladal temat wie jak smakowalo nam bialkeczko i ze wp*****lalismy je ze smakiem za kazdym razem czy to z woda czy na mleku :)

moja idealna proporcja, 30g bialka na 250-300ml mleka , wychodzi baja!

jak ktos sproboje 50g bialeczka na 350-400g i wypije to na noc, glodny sie spac na bank nie polozy! :)


bialko nie nudzi sie, kilogram, a wszamalem regularnie, inne po 300g juz cos tam zaczyna krzywic morda, tutaj nic ;)

takze polecam z calego serca i bica! :D



dziekuje za mozliwosc przeprowadzenia testu firmie hi-tec!


pozdro!



...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
ale pewnie wejdzie do stalej suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
U mnie zapewne wejdzie. Smaki kuszą, bo jogurt malinowy jest pyszny.
Jeszcze bardziej do zakupu mnie skłania różnorodność frakcji białek oraz rozłożona wchłanialność tego białka. U mnie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
TEST 30

Ostatnie przetestowanie białka już!
Jeżeli ostatnie (bo zostały niestety śladowe ilości Be Fit protein w opakowaniu) to oczywiście w najsmaczniejszej dla mnie formie.

30g porcja Be Fit protein + 250ml mleka + 20g wiórek kokosowych.
Niebo w gębie!
Dziś jeszcze odstawiłem zrobionego już szejka na ok 15min i była to dobra decyzja! Smak kokosu przegryzł się jeszcze bardziej z maliną i wyszło mega!

Za chwilkę podsumowanie













Zmieniony przez - dyziu95 w dniu 2016-03-11 17:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
PODSUMOWANIE

Przyszedł czas na podsumowanie testu białka Be Fit protein o smaku jogurtu malinowego.
Białko spożywałem praktycznie codziennie w różnego rodzaju formach. To pozwoliło mi na wyciągnięcie takich oto wniosków.

1) SMAK - uwierzcie mi, to jeden z najsmaczniejszych smaków białka jakikolwiek do tej pory piłem/spożywałem. Dlaczego? Smak jest bardzo wyrazisty, słodki, jogurtowy i rzecz jasna przez cały okres testu nie znudził mi się. Tylko czekałem, aż wezmę kolejną porcję.
2) ROZPUSZCZALNOŚĆ - najmniejszej grudki nie znalazłem przez cały okres testu. Żadnej piany na powierzchni po mieszaniu w szejkerze. Uwierz mi, możesz machać i machać a i tak będziesz w stu procentach zadowolona/y w tym aspekcie.
3) ZAPACH - bardzo mocno wyczuwalny i intensywny. Zarówno po rozpuszczeniu w płynie, czy w innej formie, jak i samego proszku. Prowokuje do spożycia!
4) KONSYSTENCJA - w sugerowanym sposobie rozpuszczenia w płynie (250ml) gęsta, budyniowa. Bardzo sycąca. Teraz pijąc C-6 przelatuje przeze mnie jak przez sitko! Bardzo podobają mi się oraz lubuję w białkach o takiej konsystencji jak Be Fit protein dlatego też z pewnością będzie stanowiło część mojej suplementacji.
5) SKŁAD - w białku tym mamy różne frakcje białek o zróżnicowanej wchłanialności. Od szybciej do długo uwalnianych w krwioobiegu. Rzec można, że jest to białko wszechstronne a więc możemy go użyć o każdej porze dnia, rano, po treningu czy przed snem.

Przeglądając cały temat testu można zauważyć, że testowałem białeczko:
- w mleku w różnych proporcjach (najczęściej) + raz na jakiś czas dodając wiórki kokosowe
- w wodzie w różnych proporcjach
- z twarogiem (jako "pasta" + dodatki)
- jako polewa na omlet
- z owocami

Be Fit protein sprawdziło się ze wszystkim! W każdej proporcji (moje ideolo to 250ml mleka + 30g białka).
Należą się pochwały dla Hi Tec za to białko.
Z testu białka wyniosłem same korzyści. Minusów brak.

Chciałbym bardzo mocno podziękować zespołowi Hi Tec Nutrition oraz Kamilowi za zaufanie i umożliwienie przeprowadzenia testu.
Chciałbym także podziękować Tomkowi oraz wszystkim użytkownikom za odwiedzanie testu, wspólne testowanie oraz konwersowanie.

Be Fit protein - polecam to białko każdemu. Będziecie zaskoczeni - POZYTYWNIE

Kilka fotek z testu na koniec,
Pozdrawiam!


































Zmieniony przez - dyziu95 w dniu 2016-03-11 17:48:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWOŚĆ !!! BeFit Protein

Następny temat

REKRUTACJA 5 OSÓB DO TESTU BeFit Protein

WHEY premium