SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Xp+CP+G-Whey+NitroMass by Yoorthack pods.str.14

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Do wladcy TESTu
Tyle wegli co dajesz, to imo jest za malo, bo z tego co widze ekto jestes. Od bialka nie przytyjesz, jezeli kalorie nie beda na plus, wiec imo szkoda zmarnowac cykl przez niedolozenie codziennie 1 woreczka ryzu do diety.
Rozumiem, ze to Twoj pierwszy cykl, tak?
3mam kciuki, bede wpadal jak tylko czas bedzie, bo zapowiada sie dobry test i pamietam jak zapowiadales jego rozpoczecie, bodajze u Saiba. Powodzenia i SOG.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
hmpf niektorzy maja takiego farta ze maja super przedlapie i bez cwiczen, a niektorzy robia je non stop a i tak ledwo rosnie... jest to parta jak kazda inna wiec dlaczego mialby jej nie robic??? Tym bardziej ze jest na takim klepiacym cyklu, przedramie powinno pojsc w gore, napewno bardziej niz jak sie go nie bedzie cwiczyc...

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2211
Jak dla mnie na etapie Yoorta cwiczenie przedramion osobno nie jest potrzebne.Zauwaz ze przedramiona biora udzial w cwiczeniach na duze grupy miesniowe, poza nogami rzecz jasna, i jesli raz skatuje je za mocno to zakwasy nie dadza mu wyrobic normy przy innych cwiczeniach szczegolnie w wyciskaniach tym bardziej ze w planie ma wpisane dwa dni z przedramionami.
Ja bym nie robil i nigdy nie robilem bo nie widzialem potrzeby ale decyzja jest do Yoortshacka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Witam serdecznie


Zobaczymy jak to będzie, będę obserwował dokładnie swój organizm, analizował jak mięśnie reagują na ćwiczenia i treningi. Póki co przedramiona bede robił bo mam bardzo skromniutkie rączki

Kamiru - to mój pierwszy cykl poprowadzony dokładnie na sfd, z przygotowaniem i rozpisaniem diety i treningu. Wcześniej robilem sobie jakieś "cykle" jak ćwiczyłem na siłce w domu, jadłem jakieś kaszaniaste suple, ale nic mi to (JAK WIDAĆ ZRESZTĄ ) nie dało. Więc postanowiłem to wziąć na serio i na maks poważnie.
Spróbuje jeść ryż, może bede brał sobie ugotowaną torebkę do szkoły i bede ją tam sobie podżerał razem z cyckiem... nie głupi pomysł! Bede kontrolował moją wagę i jak będzie coś nie tak to bedzie sie na bieżąco korygowac. Ale póki co jestem zadowolony z mojego odżywiania

Hmph- przedramiona dzisiaj na treningu zrobiłem, fajnie nawet przypompowały, jest to moja jedna z najsłabszych grup mięśniowych i póki co mam zamiar ją ćwiczyć. Zobaczymy, jak bede miał zakwasy za duże, to odpuszcze. Ale póki co czuje sie okay z tym. Zobaczymy jak bedzie jutro

Dzisiejszy trening -> barki, nogi i przedramiona

według mnie bardzo udany trening, koncetracja na maksa, pełen sił po bogatym jedzonku, 40 minut przed treningiem porcja xp + porcja Ester Stacka (fajnie się ćwiczy z ES, IMO większa pompa i lepsza motywacja)
Wypiska:
Barki :

%%% wyciskanie sztangi z zagłowy stocjąc - sztangą 12 kilo + 20 kilo obciążenia : -> 12, 10, 8, 8 {nigdy nie trenowałem porządnie barków i szło oporowo, ale myślę że złapię duży progres szybko w barkach)
%%% podciąganie sztangi wzdłuż tułowia do góry - ta sama sztanga i obciążenie : -> 12, 10, 10, 8
%%% Unoszenie sztangielek na bok - hantelki 6 kg (bary już mi strasznie spompowało i wziąłem małe hantelki a i tak było mi cięzko ukończyć wsztstkie serie, ale się udało!! ) 4 x 12 w każdej ręce 6 kg

Nogi :

%%% Suwnica - 100 kg x 12,10,10,10
wybrałem suwnice, jako ćwiczenie podobne do przysiadów ze sztangą na barkach, których niestety nie moge robić (spróbowałem ale strasznie mnie bolały kolana) Ale suwnica bardzo ładnie podziałała na udo
%%% Wyprosty nóg na maszynie siedząc - 55 kg x 12,10,8,8 bardzo ładna pompa po tym była
%%% Uginanie nóg w leżeniu - 35 kg x 12,10,8,8 też fajne ćwiczenie, mocno poczułem dolne mięśnie ud (nie wiem jakie to mięśnie ale stale je czuję )

Łydeczki :
%%% Wspięcia na palce w staniu - 50 kg x 20,20,20,20 ładnie paliły pod koniec łydki :D

Przedramiona - ćwiczyłem gołą sztangą chyba z 15 kilogramów, największa na siłce :P 3x30 podchwytem i 3x30 nachwytem. Fajny wycisk dla przedramion, hardcorowe użylenie i pompa przedramienia.

Po treningu carbo, 15 minut sauny i prysznic, i 20 minut po carbo porcja Nitro-Mass. I jeszcze po treningu z kumplem do KFC poszliśmy wziąłem tylko 3 stripsy, te filety bez kości , białe mięsko, z sosikiem. żadnych fryteczek ani coli :D

Dzień treningowy zaliczam do udanych. Teraz ide się zdrzemnę może żeby troche przyspieszyć regeneracje, a potem oglądam do oporu kolejne odcinkki Prison Break ;) Wciąga masakrycznie.
Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 568
Pamietaj ze odzywki nie zrobia z Ciebie byQa tylko jedzenie i dobry trening ;),dlatego jak nie chcesz zmarnowac hajsu to przyloz sie porzadnie do tej dietki.
Powodzenia w tescie zycze!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
nie podoba mi sie to...

nakupiles pelno odzywek, a to nie zastapi prawdziwego jedzenia...

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
nie zgadzam się z tą opinią. Pełno odzywek? Białko i gainera. To ma i musi mi zastąpić posiłek w szkole. Jestem w stanie wziąc torebke ryżu i ze 2-3 kotlety do szkoły, ale nie wezme chyba do szkoły turystycznej lodówki pełnej żarcia! Jem śniadanie porządne, w domu 2 porządne posiłki minimum i twarg z mlekiem miodem i oliwą przed snem... to mało i nieporządnie? Same odżywki pije??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Yoort
Imo cwiczenie przedramion w Twoim wypadku- strata czasu. Sam ich nie cwicze, a najbardziej czuje je teraz po martwym ciagu (zakwasy po kazdym treningu!), mniej na drazku czy podciaganiu sztangi wzdluz tulowia. Robiac podstawowe cwiczenia nie musisz sie martwic o takie szczegoly. Co do zarcia, to ja biore na uczelnie taki posilek- ryz 100g, maslanka 200g, banan (albo pol) i do tego mozna dowalic twarogu, albo wziasc do popicia bialko- wchdozi bardzo elegancko (w poruwnaniu do meicha na zimno) i ma w****u wegli. Pomysl faktycznie przede wszystkim o zarciu, bo na tym urosniesz, suple to dodatek, ktory tworzy Ci dogodne warunki do wyciagniecia jak najwiecej z jedzenia. Mysle, ze sporo z tego cyklu wyciagniesz.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Idę za chwilkę spać, ale postanowiłem jeszcze wkleić pare fotek i wpisać małe co nieco.

Szamka którą wziąlem dzisiaj do szkoły (kotleciki z cycunia z kurczaka w jajku)



Wczesna kolacja - tosty pełnoziarniste 50/50 masło orzechowe i miód (raz dużo białka raz dużo węgli )
Obok stoi zmiksowany przed-senny shejk, na bazie twarogu odtłuszczonego, mleka i troche kakao ;) Całkiem smaczny, dużo białeczka!! mniam ;)




Posiłek potreningowy - Kotleciki podobne jak do szkoły, ziemniaczki, surówka (nie utarte jabłka )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3447
wywal ziemniaki maja kolo 15 gram ww na 100 gram zenada... wysokie IG same minusy

w kazdym posilku rozkladaj wegle, bialko (oprocz posilku przed snem)

wszystko fajnie pieknie ale co tam robila plyta ENGLERTA
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre-Alkalyn - pierwszy cykl>?

Następny temat

KAZEINA +SERWATKA RAZEM = ZłY POMYSł ?

WHEY premium