SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Xp+CP+G-Whey+NitroMass by Yoorthack pods.str.14

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Dzisiaj nogi i barki bardzo ładnie poszły, trening o 11.00 byłem pełen energii

Suwnica - 4x12 po 120 kg
Wyprosty w siadzie - 4x12 po 50 kg
Uginanie w leżeniu - 4x12 po 30 kg
Podnoszenie na palcach - 60 kg - 4x20

barki
unoszenie rąk bokiem - 4x12 hantelka 8 kg
unoszenie sztangi zza głowy - 4x12 sztanga 30 kg
unoszenie rąk przodem na przemian - 4x12 hantelki 10 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
No widze, ze wypisy z treningow sie nieco poprawily. Jak pogrubiasz, to proponuje tylko ciezary, a nie cale zdania, bo wtedy zamiast zyskac na czytelnosci jeszcze bardziej "zamazujesz" istotna informacje.
Mam jeszcze takie pytanie: pisales wczesniej o tostach pelnoziarnistych (nawet fote dales). Moglbys napsiac tutaj jak wyglada ich skald na 100g (białko/węgle/tłuszcz), ile taki jeden chlebek ma gram i ile kostzuje mniej wiecej? Wlasnie mysle o wlaczeniu go do diety po cyklu.

BTW Fajnie nazywasz te cwiczenia, niby kazdy wie o co chodzi, ale "Podnoszenie na palcach"- heheh... Zachecam do przejzenia atlasu cwiczen.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-03-03 15:06:24

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
podnoszenie na palcach :P

co do tego pieczywka, kupuje je w Makro

Kupuje zawsze Tost - trzy ziarna albo Tost - pełnoziarnisty. trzy ziarna są smaczniejsze, ale pewnie ciut gorsze składowo.

Firma tego pieczywa to stary, dobry Schulstad

podam ci linka z dokładnymi opisami bo nie chce mi sie przepisywać z opakowania xD

http://www.schulstad.pl/index.php?cat=456&produkt=10 trzy ziarna

http://www.schulstad.pl/index.php?cat=456&produkt=25 pełnoziarnisty

cena wacha się około 2.40 - 2.80 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Dzisiaj wypita porcja CP z rana, potem 20 minut później muesli z mlekiem i do szkoły ;/

Po szkole trening, dzisiaj znowu klatka i biceps. Dzisiaj mam straszną motywacje dać z siebie wszystko. podwójną porcje XP zarzuce dzisiaj przed treningiem, bo wczoraj zapomniałem wziąć także może być ciekawie.
tymczasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Ostry trening dzisiaj, nieźły hardkor ;]

wypiska

%% Wyciskanie sztangi na skośnej - 30 kg x 12,10,8,8
%% Wyciskanie sztangi na prostej - 50 kg x 12,10,8,8 (na ostatniej przyszło załamanie , nie mogłem dokończyc bez pomocy )
%% Rozpiętki - 12 kg x 12,12,10,10

$$ Uginanie bicepsów na modlitewniku łamaną 20 kg x 12, 20 kg x 10, 15 kg x 10, 15 kg x 8 * do upadku praktycznie)
$$ Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc - 15 kg x 12,12,12,10
$$ Uginanie ramion ze sztangielkami chwytem młotkowym stojąc - 18 kg x 12, 10 ; 15 kg x 10,10 (masakra pompa)

przed ramion nie zrobiłem bo nie miałem czasu, chyba bede tylko raz w tygodniu przedłapie robił

przed treningiem wziałem podwójną porcje XP i serio była ostra pompa. Po treningu Carbo z glutaminą, 15 minut sauny, prysznic i do chińczyka na ryż z kurczakiem ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Kolejny trening za mną , dzisiaj weszły plecy i triceps. Również nienajgorzej, na początku treningu wielkie ospanie i niechęć ale rozkręciłem się po jakimś czasie :D

plecki
%% Ściąganie drązka za głowe w siadzie - 4x12 ciężar 60 kg
%% Wiosłowanie hantlą - 4x12 hantla 21 kg
%% Ściąganie drążka w staniu przed sobą w dół - 4x12 30 kg (świetne ćwiczenie, bardzo czułem po nim najszerszy)

tric
&&& pompki pionowe na uchwytach 2x12 (strasznie ciężko dziś szły)
&&& wyciskanie francuskie łamanej w leżeniu 4x12 30 kg (haardkor ;])
&&& ściąganie linki na maszynie w staniu do dołu - łokcie przy ciele - 4x12 ciężar - 4 płytki maszyny (nie wiem po ile one ważą ale w dupe dało to ćwiczenie ;])

na koniec pobiegałem 10 minut na bieżni i prysznic ;) a potem batonik EasyCrunch (zapomniałem wziąć carbo z domu %-( )

To tyle na dziś, teraz zjem glutke i witaminki i odpoooczywam ;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Nie bardzo ogarniam, dlaczego nie robisz progresji? Caly czas cwiczysz np ta klatke tym smaym ciezarem? I to malym. Postaraj sie bardziej urozmaicic TEST, bo sie pamietnik zaczyna robic.
U mnie w spozywczaku maja tylko pszenny Schulstada, kurcza a mam juz dosc ryzu na sniadanie.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
a masz jakiś pomysł jak urozmaicić ten topic? bo ja nie wiem co moge tutaj wpisywać oprócz wypisek z treningów i ew. opisów tego co jem.. zresztą nie mam za wiele czasu na siedzenie przy kompie, szkoła + treningi zajmują mi większość mojego czasu... ;/

Dzisiejszy trening : nogi + barki
nogi:
Suwnica - 12x100 kg, 10x115 kg, 8x130 kg, 8x150 kg ostatnia ostro :D

Wyprosty w siadzie - 4x12 60 kg

Ugięcia w leżeniu - 4x12 40 (straszne skurcze łydek mnie łapały)

Podnoszenie się na palcach z obciążeniem na barkach - 4x20 obciążenie 80 kg

barki:
podciąganie sztangi do brody - 4x12 20 kg bez progresji

unoszenie ramion na bok - 4x12 , progresja 4,6,8,8 kg

unoszenie sztangi w staniu zza głowy - 4x12 20 kg bez progresji (bolą mnie troche barki - stawy podczas tego ćwiczenia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Minęło póki co 17 dni od rozpoczęcia mojego cyklu, 2,5 tygodnia. Zbliżam sie powoli do półmetka.

Z rzeczy które do tej pory zauważyłem, to duży progres w nogach (zaczynają sie troche rozrastać i dużo więcej moge podnieść).

Waga póki co skoczyła mi 1,5 kilograma do przodu.

Nie zauważam do tej pory, żeby zaczeło mnie bardzo zalewać. Tłuszczyk trzyma sie na stałym poziomie chyba. Może troszke go przybylo ale niewiele

Suple póki co nieźle wchodzą, jestem bardzo zadowolony z Xpanda, daje świetną pompe na treningu. Natomiast CP z rana nienajgorzej orzeźwia i rozbudza ;)

za tydzień zrobie pierwsze fotki porównawcze, nie pełny zestaw fotek, a jedynie mały zalążek tego co sie szykuje na koniec cyklu.

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie odnosnie prowadzenia mojego testu, jakieś rady jak uczynić go ciekawszym, czekam na posty ;)
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Imo wagowo slabo, pewnie w diecie jest problem. Ja na Xpadnach tyle wagi co Ty do teraz zrobilem w niecaly pierwszy tydzien. Ale jak jestes zadowolony, to spox.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre-Alkalyn - pierwszy cykl>?

Następny temat

KAZEINA +SERWATKA RAZEM = ZłY POMYSł ?

WHEY premium