SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kre-Alkalyn - pierwszy cykl>?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
Witam! Trenuje już ponad rok, mam dobrze ułożony trening, od paru miesięcy stosuje dietę na masę mięśniową, wcześniej niestety miałem problem z otyłością, ale nabytą przez własną głupotę i złe przyzwyczajenia żywieniowe, na szczęście udało mi się zgubić ponad 30 kg (l-karnityna dobry wspomagacz :D ), teraz ważę 75 kg, 180 cm wzrostu (około 16%~17% tkanki tłuszczowej) i chce nabierać mięśnia (tylko nie tłuszczu :P tego mam dosyć przez ostatnie lata :P). Zamierzam wziąć na początku marca jakąś kreatynę, z tego względu, że byłby to mój pierwszy cykl kreatynowy (wcześniej brałem HMB, no i wspomnianą już l-karnitynę, z odżywke na stawy , nie pamiętam nazwy :P), chciałbym się dowiedzieć czy kre-alkalyn 2500 mega caps z olimpu byłby dobry, a jak tak to jakie dawki (ile kapsułek dziennie, w jakich porach) brać. No chyba, że jest lepsza opcja. Na pewno wszystkie wezmę pod uwagę.

Zmieniony przez - powerpufff w dniu 2007-02-20 21:40:27

Let's rock ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Dobrym rozwiazenim jest 6 kaps dzienie.
2 kaps na czczo przed sniadaniem
2 kaps przed treningiem
2 kaps po treningu

w DNT o podobnych porach

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Też polecam 6 kaps. dziennie

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
A więc 6 kapsów dziennie. A jak długi okres czasu mam zastosować ten cykl?

Let's rock ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Po co mu aż 15 gram KA dziennie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
Może obaj koledzy zrozumieli, że chodzi mi o kapsy 1500,a miałem na myśli 2500. No więc? Jakieś rady?

Let's rock ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
Pewnie tak było jak piszesz skoro tak to łatwo się domysleć ile masz brać, dwa razy mniej czyli 3 kapsułki (ja bym to rozbił na 2 porcje a nie 3 )
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 467
No więc tak:
-1 kaps rano na czczo
-2 kapsy po lub przed treningiem (dni nietreningowe porcja mniej wiecej o tej samej porze - również 2 kapsy? czy może 3 razy po 1 - rano, popołudniu, na wieczór) - no właśnie, kiedy bardziej opłaca się brać ten kre-alkalyn? No chyba, że podzielić to na 1 przed i 1 po treningu ;/ ale nie wiem czy to nie mija się z celem osiągnięcia dobrych rezultatów.

Let's rock ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
No...tylko 2500 w kapsie ma 1250mg kreatyny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2157
Mowie ze bralem 6 kaps 2500 dziennie a te nkaps nie ma 2,5 g kretki tylko 1,25 g wiec łącznie weźmiesz 7,5g dziennie. To jest dobre rozwiaznie.

Edit: Mikeusz brales KA? Jak nie to nie pisz bzdur, bo tylko zalozyciel tamtu tuaj ucierpi. BTW niektorzy biora po 8 kaps KA 2500 i mowia ze sa zarbste efekty. Tylko teraz dochodzi kwestia pieniedzy. A co do długości cyklu to standardowo 4-8 tygodni.

Zmieniony przez - Uszaty_ w dniu 2007-02-21 08:51:29

Remember The Name

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 448 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19119
KA nie brałem, i rzeczywiście nie zwróciłem uwagi, że to dwie kapsułki mają łącznie 2,5 grama
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką kupić kreatyne , itp

Następny temat

TEST: Xp+CP+G-Whey+NitroMass by Yoorthack pods.str.14

WHEY premium