SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Xp+CP+G-Whey+NitroMass by Yoorthack pods.str.14

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
TO NIE MOZESZ JESZCZE WSTAWIC TYCH FOTEK NORMALNIE?? SPOKOJNIE WSZYSCY POCZEKAJą NIE MA SIE Z CZYM śPISZYć. JAK SAM NIE UMIESZ TO POPROS KOGOS Z FORUM ZEBY CI POMóGł BO GłUPIO TERAZ BY BYłO NIE WSTAWIAC TYCH FOTEK.

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
Na stronie 14 podsumowanie wraz z linkiem do fotek

to że fotki słabo porównują , są w prawie zupełnie innej kolorystyce i wielkości, że są poucinane.... teraz już na to nic nie poradzem, bo zwaliłem fotki z początku testu. Mam teraz nauczke na przyszłe cykle tylko... Cykl i podsumowanie był, jaki był, żadnych błysków i wielkich oczu, ale na pewno nabrałem doświadczenia i sporo sie nauczyłem na swoich błędach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Test prowadzony srednio...

Z takiego towaru napewno mogles wyciagnac znacznie wiecej!

No nic powodzenia w astepnych testach


PzDr.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1035 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7425
no efekty sa widoczne , nie ma sensu jechac po chlopaku bo sie zdoluje i bedzie , niech wyciagnie wnioski na przyszlosc ale 5 kg to nie duzo ja tez nie mam tendencji do super lapania masy i musze wegli ladowac jak lokomotywa bo z zalozen np 4,5 -5 konczy sie ze laduje ponad 6 do 7 zeby nabrac masy , tez radze Ci eksperymentowac z dieta i przede wszystkim sie przykladac, ja osobiscie XP jeszcze nei bralem , ale wezme i napewno zrobie relacje i zobaczymy jak to bedzie u mnie



pozdro



Zmieniony przez - lubien w dniu 2007-04-08 12:26:25

duzo i wszystkiego :]
http://www.sfd.pl/temat291100/ -55dni ,2xKO by LUBIEN
http://www.sfd.pl/TEST_-_Sports_One_Masa_by_lubien-t312770.html  - Test Masowy Sports One start 26.01.07

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10407
jak dla mnie to postęp jest znaczny - tym bardziej że kolega to typowy ekto , sam nim jestem więc wiem jak trudno przychodzi każdy kilogram mięśni... a pięć kg przy takich "ograniczeniach" genetycznych to bardzo dużo... moja drobna uwaga jest taka: katuj grzbiet i klatkę, bo masz tam jeszcze sporo miejsca na mięśnie. sam test jak dla mnie ok, było przynajmniej co poczytać. pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3064 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26584
nie no git dobrze jest jedz dalej ) i do przodu

By Animal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 234 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3184
dziękuje za słowa otuchy ;)

Własnie z grzbietem mam problem, szczególnie że nie moge poprawnie wykonać takich ćwiczeń jak martwy ciąg czy wiosłowanie sztangą, bo niestety mam lekką skoliozę i nie mogę dobrze wyprostować pleców w ugięciu - muszę ćwiczyć rozciąganie i starać się to jakoś skorygować.

Gdy bedę przeprowadzał następny test na pewno się bardzo przyłożę i poprawię te błędy które tutaj popełniłem, przede wszystkim:
*lepiej przeprowadzę foto-relację, szczególnie zdjęcia początek-koniec (bo to zwaliłem)
*popracuje nad dietą, bo zaczyna mnie coraz bardziej kręcić trzymanie jej i wyliczanie wszystkiego, w sumie fajna sprawa

Teraz bede przed następny miesiąc ćwiczył normalnie bez jakichś specjalnych supli, bede dokańczał tylko glutamina i przyjmował witaminy, no i oczywiście dużo dobrze jadł (opracowuje sobie aktualnie dobry szkielet diety, w miare uniwersalny żeby różne posiłki można było bez przeszkód przyjmować ruchomo).

No i przepraszam jeszcze raz że troche ogólnie ten test spieprzyłem, ale tak jak mówie pierwsze koty za płoty, następnym razem bedzie lepiej obiecuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..ocena-no tak powiedzmy dst/dst+,
czytając wymiary wiecej sie spodziewalem,
jakas tam poprawa jest ale jeszcze duuuzo pracy przed Tobą
pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
No wiec tak- galernia*****nia z grzybnia, ale autor juz to sam zaznaczyl.
Co do progresu, to zupelnie nie rozumiem o czym Wy piszecie...? Czasem mam wrazenie, ze w zaeznosci od pierwszego komentarza po podsumowaniu, reszta wypowiada sie pozytywnie lub negatywnie. Naprawde widzialem gorsze testy sponsorowane, o gorszych efektach koncowych itd, a po testerach tak nie jechano! Imo 5kg masy, 2 cm w bicu, reszta na plus (przy stosunkowo niewielkim powiekszeniu obwodu w pasie), to dobry wynik. Moze nie rewelacyjny, ale dobry i wart pochwaly.
Kolego Yort, co mialem do napisania, to pisalem na bierzaco, w podsumowaniu brakowalo mi progresu sily (bo wyciskanie na plaskiej tej sprawy w moim mniemaniu nie zalatwia). Pozatym test prowadzony niezle, bez rewelacji i fajerwerkow- brakowalo troche swierzosci, malo zdjec, suche wypisy, ale dosc konkretnie pisales przynajmniej o tym, co najwazniejsze i wg mnie spisales sie dobrze. SOG jesli nie dawalem na poczatku jest wiec zasluzony. Wyciagnij wnioski i do nastepnego cyklu przyloz sie jeszcze bardziej.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0

czym sie różnią kobiet od zwierząt?? Kobiety siedzą 2 h przed lustrem, a zwierzęta nie.
<lol>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kre-Alkalyn - pierwszy cykl>?

Następny temat

KAZEINA +SERWATKA RAZEM = ZłY POMYSł ?

WHEY premium