SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: PVL - REDUKCJA by Tora pods.str.9

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Czesc, juz po treningu. Dzisiaj petarda! Początkowo nie chcialo mi sie cwiczyc, jednak po pierwszych dwoch cwiczeniach rozkrecilem się, i to do tego stopnia ze ostatnie 2 cwiczenia zrobilem w superseriach. Wszystko 4 serie po 4 powt (+1-2 rozgrzewkowe do kazdego cwiczenia oczywiscie). Czas treningu - 70 min.

NEGATYWY

1. Przysiad ze sztangą z przodu 97kg
2. Martwy ciąg 135kg
3. Wyciskanie sztangi na ławie skośnej 102,5kg
4. Wyciskanie zza karku na shmicie 90kg
5. Wiosłowanie sztanga podchwyt 95 kg
6. Pompki na poręczach z pochyleniem +17,5kg
7. Podciąganie podchwytem +17,5kg

Pierwsze odczucia po WATER TIGHT - przedewszystkim ogromny moczopęd, w nocy 5 razy(!) wstawalem z powodu pelnego pęcherza. Podczas treningu/aerobow pot leci strumieniami, ba nawet po lekkim wysilku jak szybki spacer zaczyna sie ze mnie lać. Innymi slowami woda ucieka ze wszystkich stron. Co z tego wyjdzie zobaczymy na koniec tygodnia.

Pozdr.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
tydzien odwodnienia?:D

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Ta.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
fajnie by było jakbyś wrzucił jakąś fotkę przed i po water tighcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
Dzisiejszy trening w porzadku, juz zmeczony jestem tym cyklem treningowym ale na treningu nadal 100%. Tylko w plaskiej korzystalem z pomocy (2 ost. serie), reszta samemu. Silowo nadal do przodu. Supli juz na dnie zostalo, Krea bolic i efa 3-6-9 juz skonczylem, reszty starczy do soboty.

NEGATYWY TRENING 2 (wszystko 4 serie x 4 powt)
1. Przysiad ze sztangą z przodu 100kg
2. Martwy ciąg 140kg
3. Wyciskanie sztangi na ławie skośnej 105kg
4. Wyciskanie zza karku na shmicie 92,5kg
5. Wiosłowanie sztanga podchwyt 97,5kg
6. Pompki na poręczach z pochyleniem +17,5kg
7. Podciąganie podchwytem +17,5kg

Tutaj przedtreningowa szama
75g makaronu, bulka razowa z warzywami, 250g mintaja.




Pozdr.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
dobrze że przejrzałem test bo ten przepis na kulki mięsne by mi umknął a czuje że będzie to rarytas w diecie


tylko szkoda ze nie dałeś fotek przed zastosowaniem tego water thigta (

ale ogólnie test ok

czekam na podsumowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
tu jakos na weekend podsumowanko zgadza sie ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
You, i po ostatnim treningu w tym cyklu. Dzis masakra, na siłowni łącznie spedzilem ponad 2h. Przed treningiem w ramach experymentu poszly po 2 porcje NEUTRO DRIVE i THERMO MAXX, dodatkowo WATER TIGHT + aminokwasy. Troche mnie to przetrzepało, przed treningiem musialem posiedziec na ławce 15 min. bo mnie zmuliło na poczatku. Ogolnie trening dobry

NEGATYWY

1. Przysiad ze sztangą z przodu 102,5kg
2. Martwy ciąg 145kg
3. Wyciskanie sztangi na ławie skośnej 107,5kg
4. Wyciskanie zza karku na shmicie 95kg
5. Wiosłowanie sztanga podchwyt 100kg
6. Pompki na poręczach z pochyleniem +20kg
7. Podciąganie podchwytem +20kg

Wszystko 4x4 serie, z wyjatkiem pompek i podciagania gdzie popchnięty ciekawoscią poszedlem na maxa i udalo sie zrobic 10 powt w pompkach i 6 powt w podciaganiu. Po treningiu carbo+amino i poszedlem robic aeroby - 35 minut, po aero WHEY COOLER. Za niedlugo posilek potreningowy - makaron razowy & mintaj (kupilem 5kg w grubej promocji i teraz caly czas jem tą rybke )




Pora powoli kończyć ten bajzel, podsumowanie za 1-2 dni.

Pozdr.

Zmieniony przez - -Tora- w dniu 2007-05-25 19:16:39

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115956
mintaj to dobra ryba

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
zaj.ebista bym nawet powiedział
panga dla mnie tylko lepsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPC 80 Ostrowia - rozpuszczalnosc

Następny temat

KA + CP ?

WHEY premium