SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Oszukać genetykę, czyli masowiec z XP i WPC pods.str.24-26

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Tj. Dzi.
Nawiązując do tematu smierdziela, to za dawnych czasów kiedy uczęszczałem jeszcze do Activa na pl. Kilińskiego, chodził na silkę koleś wytwarzający taki fetor że się odechciewało ćwiczyć. Spocony, brudny typ. Koleżkę czułem już jak stał w korytarzu, a przypomnijmy że siłka była na piętrze. Masakra

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Aha jeszcze jedno.
Hard jakim sposobem robisz tę złocistą panierkę do kurczaka, zdradź przepis.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ja z taka niesmialoscia sie przyznam ze bardziej przeszkadzaja mi wyperfumowane (no, to za mocne slowo, ale "posiadajace zapach") kobiety. Zazwyczaj maja lek spocenia sie i uzywaja mocnych, charakterystycznie pachnacych, antyperspirantow.
Chociaz z typem pachnacym brudem a nie tylko potem sie jeszcze nie spotkalem...

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Twilq:
1. Ja jej nie robiłem.
2. Nie wiem nawet, o które zdjęcie Ci chodzi, bo na ostatnim są mielone .

Jakby co, to ten wątek możemy pociągnąć w spamerze...

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
A jaki masz pomysł na suple to cyklu? Kompletna przewa od kreatyny, czy może 2-3g kreatyny na dobe na potrzymanie? Sam za tydzień kończe cykl(XP+HP) i zastanawiam sie co dalej... Kusząca wydaje mi sie propozycja, nie odstawiania całkowitego kreatyny, a tylko zredukowania dawki... Tylko zastanawiam sie jak bedzie z efektami po 4-5 tygodniach 'przerwy', gdy znowu zarzuce jakiegoś stacka... Poprzednio gdy odstawiałem kreatyne(brałe tylko mono)prawie wszystko sobie odchodziło w siną dal...

PS. Świetna relacja. Ale przez ciebie wszystkie inne testy stają sie nudne; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Z pewnościę odetchnę od kreatyny na 5 tygodni, potem zrobię trening na kre-alkalynie, bez żadnych kombinacji. Żarcie, białko, witaminy + minerały.

Problemem będzie dla mnie utrzymanie efektów po cyklu, bo 2 tygodnie bedę miał wyrwane z siłownianego życiorysu , a dalsze 2 bedę miał mocno obłożone zajęciami o priorytecie znacznie wyższym, niż siłownia. Rozplanowałem to już jednak dokładnie - może opiszę to po zakończeniu "masowca" - i do końca września powinienem dotrwać w przyzwoitej formie, a potem... zrobię kolejne 2 kroki do przodu.

Ja utrzymuję większość efektów zbudowanych na kreatynie. Może dlatego, że rzadko ją stosowałem i w stosunkowo niewielkich porcjach... Co do podtrzymania suplementacji małymi dawkami, to musiałbyś się spytać kogoś, kto tak robił. Zdania sa podzielone, ja tego nie próbowałem i na razie nie stosuję. Ale na przykład Bul chyba ma zamiar zastosować długotrwałą suplementację kre-alkalynem. Spytaj się go o zdanie, zwykle nie zbywa ciekawskich .

PS. Dzięki za dobre słowo .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
dalsze 2 bedę miał mocno obłożone zajęciami o priorytecie znacznie wyższym, niż siłownia.

Rodzina z SFD wie o co chodzi
Hard założy na palec coś znacznie cięższego niż przeładowana sztanga i będzie musiał to nosić do końca swych dni. Ciężar ten powinien być jednak przyjemnością czego Ci Hard serdecznie życzę.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Dzięki... zdrajco .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Gratulacje!
Ale swoją drogą to wstyd, zdradzać siłownie dla kobiety; )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
pamiętaj


kobiety przychodza i odchodza

kumple i mięsnie zostają





grats !!!!!!!!!!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym się różni wit.b12 w ampułkach od b12 w tabletkach ?

Następny temat

Cynk , Magnez i witamina B6

WHEY premium