SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkie cwiczenia do redukcji.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
Chcialbym was zapytac czy przy redukcji musze robic jakis ciezki trening silowy itp.
Niestety nie mam ostatnio czasu cwiczyc, odpuscilem treningi, za duzo sie obzeralem :) no i strasznie sie zapuscilem... ^^ Zle sie czuje, jestem za gruby i ociazaly.
Chcialbym zrobic taka szybka redukcje 2-3 tygodnie, glownie bieganie interwalowe na biezni, dieta na minus. Tylko ze nie mam czasu na zbyt dlugi trenig. W zasadzie to w ogole nie mam :) Ale tak sobie pomyslalem jakby robic po 1 cwiczeniu na partie, 5-6 serii zakres 10-12 ruchow, starczyloby? Ze 2 treningi w tygodniu, po tym bieznia.
Co o tym sadzicie? Jest sens robic po 1 cwiczeniu? Czy odpuscic silowy a skupic sie na biezni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Cięzko powiedzieć, czy jest sens robić po 1 ćwiczeniu...W sumie jak dla mnie nie ma to sensu ale zawsze byłby to jakichś ruch. Tylko czy jest w ogóle sens robienia 1 serii? Rozgrzewka do tego ćwiczenia by ciebie chyba bardziej zmęczyła niż same ćwiczenie...

Więc jeżeli naprawdę nie ma szans na trening siłowy-skup się na bieżni, aerobach i interwałach...

A wszelkie machanie ciężarami traktuj jako fitnessowe ćwiczenia i aeroby, jeżeli chciałbyś dodatkowo sobie pomachać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
eeee 1 seria? napisalem ze normalnie 5-6 serii :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1830 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7377
Aha.........no tak, rzeczywiście. Sorry nieuwaznie przeczytałem.

Po 1 ćwiczeniu....a serii 5-6....Widzę w tym jakiś sens ale jezeli miałoby to być kosztem interwałów i aerobów-raczej kwestionowałbym to, a przynajmniej mocno się zastanawiał. Oczywiście mówimy tutaj o tych najbardziej złozonych ćwiczeniach typu przysiad i martwy ciąg....[i potem moze jeszcze jakies wyciskania do tego]
Gdybyś do interwałów wykonywał jeszcze po 1 takim złożonym ćwiczeniu dla poszczególnych grup-jak najbardziej miałoby to sens.
Mógłbyś np. wykonac taki....trening, a potem zająć się aerobami po treningu. Gdybyś miał porządny trening siłowny-sprawa byłaby jasna i klarowna....w dni treningowe porzadny trening siłowy, a w dni nietreningowe zwykłe aeroby albo HIT, a tak...

Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-02-17 23:03:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
Jakbym mial na to czas to nie byloby tematu :) Niestey, matura sie zbliza, nauka. Wszystko sie na siebie naklada i ciezko jest... Przynajmniej do maja, pozniej wezme sie za siebie ;]

Gdzies tak mysle ze 3-4 cwiczenia i po tym 30-40 min interwalow, ale raczej delikatnych. Sprawdzona metoda na sobie, dziala :) Bieg, marsz.

Zmieniony przez - bujak16 w dniu 2010-02-17 23:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
https://www.sfd.pl/[ART]_RZEŹBA-t569190.html

A na 2 cwiczenia nie masz czasu?
2 na klate, plecy, czterogłowe ud, dwuglowe, barki, brzuch, i 1-2 na bica i trica.

30-40 min interwalow

?:O

PS: DELIKATNYCH? Zrob hardcorowych 10-15 minut a do tego 10-15 minut biegu swobodneog i mam szybko i krotko. Wersja skrocona ebz biegu po interwałach.

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2010-02-17 23:13:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
na biezni zle sie robi takie szybkie. Ja rozwazam wcale ich nie robic a co dopiero 2 cwiczenia. To mi z aerobami z 1,5-2 godziny zejdzie jeszcze jakbym brzuch chcial zrobic... A ja w godzinie to sie chce zamknac. Nie mam tez ochoty cwiczyc teraz (taki maly kryzys :P) tylko ze musze zredukowac wage bo naprawde przesadzilem :P To jak bede robic po 1 cwiczeniu to jak lepiej cwiczyc? 5-6 serii 5-6 ruchow, duzy ciezar czy lepiej mniejszy ciezar a wiecej ruchow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2143
Poradzi ktos? Duzy ciezar malo ruchow, czy sredni ciezar duzo 12-15 ruchow? Po 1 cwiczeniu na partie.

Zmieniony przez - bujak16 w dniu 2010-02-18 23:25:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
może przetrzyj oczy;powyżej masz link do kompleksowej porady- przeczytaj więc , przeanalizuj i z ew. niejasnościami zróc sie o poradę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
"Ja rozwazam wcale ich nie robic a co dopiero 2 cwiczenia. To mi z aerobami z 1,5-2 godziny zejdzie jeszcze jakbym brzuch chcial zrobic..."
Y czegos nie rozumiem...?
trenng akzdej aprtii zajmie ci 15 minut max. Jak połaczysz to wsuperserie (np klata/plecy, biceps triceps) tam gdzie sie da to bedzie jeszcze szybciej.
Nie ma laitowych interwałow,Laitowesą aeroby. A co do brzucha, z takim podejsciem go miec nie bedziesz. J/w leepiej przeczytaj ten art, a dopiero po wchlonieciu wiedzy postaramy sie okroić ci ipokminić jakiś trening i metode. Pozatym bieżnia... :( nienie, juz lepiej rowerek stacjonarny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

talia? skośne brzucha.

Następny temat

Czy da się ćwiczyć ze STABILZATOREM nadgarstka?

WHEY premium