SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szerokie plecy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Cześć

Od dłuższego czasu bardzo nurtuje mnie fakt, iż moje plecy nie są odpowiednio szerokie. Tzn ćwiczę je lecz bardziej stają się grubsze aniżeli szersze. Wiem, że najlepszym ćwiczeniem na rozbyczenie się tej partii jest podciąganie się na drążku szerokim nachwytem. Problem tkwi w tym, że trudno mi jest wykonać chociażby 2 powtórzenia.

Proszę o poradę z waszej strony. Jest jakiś odpowiednik tego ćwiczenia żebym mógł go wykonywać?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Wklej ankiete i pokaż plan który robisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 277 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14384
Znajdz jakiegos pomocnika, który będzie Ci pomagał się podciągać łapiąc Cię za nogi. Negatywne powtórzenia wykonuj sam, natomiast podciągania z pomocą. Powinno pomóc

Patrz komu ufasz ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 420 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3008
Robiąc wiosłowanie, pochyl się do mocniej, tak aby twój tułów był prawie równolegle do podłoża, chwyć sztangę nachwytem, ale szeroko, i rób wiosłowanie. W ten sposób większą część pracy będą wykonywać mięśnie pleców. Odpowiednio zmniejsz ciężar i pamiętaj o tym, aby nie robić kociego grzbietu :) I do tego podciąganie nachwytem, zacznij od negatywów, z czasem dasz radę robić obie fazy. Plecy będą płonąć :)

Zmieniony przez - Xyron w dniu 2011-12-12 18:51:47

Zmieniony przez - Xyron w dniu 2011-12-12 18:52:27

Nic nie smakuje tak dobrze, jak zwycięstwo z samym sobą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1337
Dziękuje Wam za pomoc koledzy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Trening Armstronga nawet daje radę, jeżeli chodzi o zwiększenie ilości powtórzeń. Mi udało się w 2 tygodnie z 1-2 potwórzeń do 8 nachwytem. Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening/Dieta dla początkującego.

Następny temat

Ławeczka, jaka?

WHEY premium