SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwetka do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 289
Witam,

Temat jakich wiele. Po sytuacji z zamkniętymi siłowniami podlało mnie sporo tłuszczem, więc chciałem to jakoś ogarnąć. Wyliczyłem swoje zapotrzebowanie, ucinałem po 200kcal tygodniowo i obserwowałem efekty. W dwa miesiące zjechałem 8kg i prawie 10cm w pasie. Aktualnie ważę 72kg i mam 82cm w pasie przy wzroście 180cm i fajnie obserwuje się odkrywanie mięśni brzucha (czego nie widać na zdjęciach przez swiatlo i perspektywę) ale szczerze mam dosyć deficytu kalorycznego i chciałbym zacząć nabijać mięsa. Myślę, że mam około 15% bf, wiec czy postąpię tragicznie wchodząc powoli na masę? Planuje zacząć podbijać po 200kcal i obserwować czy za szybko nie idą kg albo obwód. Dzięki za opinie i pozdrawiam

















Zmieniony przez - Kwadrans w dniu 2020-08-31 19:05:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Nabity mięśniami nie jesteś, więc spokojnie, delikatnie, z głową możesz coś masować
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 289
georgu
Nabity mięśniami nie jesteś, więc spokojnie, delikatnie, z głową możesz coś masować


Dlatego napisałem, że chciałbym zacząć nabijać mięso, pytanie czy nabity tłuszczem za mocno nie jestem do masowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33149 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Możesz wskoczyć na zero i bardzo powoli z głową zaczynac mase lub pokusisć sie jeszcze o większe docięcie bo dopiero jestes na rudkcji 2 miesiace a jak jest progres to warto to wykorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Dlatego zrób kilkanaście tygodni masy, później najwyżej robisz minicuta
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 289
georgu
Dlatego zrób kilkanaście tygodni masy, później najwyżej robisz minicuta


Ten pomysł podoba mi się najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Tak, tylko nie przesadzaj z nadwyżką kaloryczną żeby nie zrobić tak, że się zalejesz bardzo

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 289
georgu
Tak, tylko nie przesadzaj z nadwyżką kaloryczną żeby nie zrobić tak, że się zalejesz bardzo


Zdaje sobie sprawę, że trzeba ostrożnie podbijać i obserwować. Męczy mnie widok suchej klaty w lustrze dlatego tak mi zależy żeby już coś tam budować i później ewentualnie minicut jak napisałeś.



monkey22
Możesz wskoczyć na zero i bardzo powoli z głową zaczynac mase lub pokusisć sie jeszcze o większe docięcie bo dopiero jestes na rudkcji 2 miesiace a jak jest progres to warto to wykorzystać


Czy na bilansie zerowym jest opcja budowania siły?


Zmieniony przez - Kwadrans w dniu 2020-09-01 23:31:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 289
Może by przenieść temat do innego działu, bo widzę że w innych działach podobne tematy mają większą aktywność ze strony użytkowników. Czy może temat wyczerpany i nikt nic nowego nie doda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Co tu dalej dodawać?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33149 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Na bilansie zerowym jest opcja budowania siły , osoby poczatkujace nawet na deficcycie będą notowały przyrosty siłowe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki

Następny temat

Progress 14-21

WHEY premium