SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylffka79/pomocy w redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7175

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
..rallygunia ja już tak właśnie już sobie rozpoznałam ,)i chyba za ambitnie bo to serie to z wielkim bólem kończyłam.
Dobrze w takim razie spokojnie bym se krzywdy nie zrobiła,,))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ooo Marta, jaki wykład

ja tylko tak od siebie dodam, że ten no POWODZENIA Sylffka

a co do treningu, ciężarów i ilości powtórzeń, to popieram Rallygunię (o Marcie to już, wiesz, nie śmiem wspominać), wyczujesz sama, jak z tym treningiem - ważna jest progresja ciężarów, a od jakich zaczniesz, to zależy od Ciebie. Wiesz, ja zaczynałam 4 miesiące temu z treningiem z piłką i .... wstyd się przyznać, m. in. wyciskanie leżąc (na klatkę), wyciskanie siedząc (na barki) - robiłam na samym początku bez żadnego dodatkowego obciążenia (co znaczy podnosiłam same hantelki, czyli po 2 kg na rękę)

powoli i do przodu

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Martucca qde jaka wiedza ..gdzie co zyje i czym się odżywia,)jak detektyw..)
mam dostęp na wieś ale tam krowy po kostce brukowej chodzą z zadartymi głowami..)
kury to się coś tam znajdzie ..z dzikami to ciężko by napolowanie iść ,,))))
Ziemniaków nie musze ja go tam wrzuciłam bo mi węgli brakowało własnie mam taki problem z układaniem tej michy że musze rozeznanie z produktów zrobić.
Ale dzięki wielkie bardzo mi pomogłaś i wielki ukłon na wiedze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ja jadam płatki owsiane - z nich też możesz węgle uzyskać. i z owoców (których nie jadam, bo mi nie wolno )

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
..Betkaaa oki daje płatki i dziękuję za wsparcie.. myśl ze mam się tu z kim podzielić tym co robie dodaje mi otuchy,,)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
tylko jak sobie odmierzysz potrzebną ilość tychże płatków, zalej je sobie wrzątkiem i dopiero później spożywaj.

proszę

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
co znaczy podnosiłam same hantelki, czyli po 2 kg na rękę
skąd ja to znam to były czasy

Sylffka79 węgle w porządku masz też w ryżu brązowym i warzywach strączkowych

placuszki owsiane z działu kuchnia też są super

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-05-06 10:37:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
placuszki owsiane z działu kuchnia też są super

to jedyna rzecz w mojej diecie, która mnie cieszy no może jeszcze wołowinka czasem

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
no co ty Betka

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
nie chcę tu Sylffce za dużo spamować w jej wątku, ale wiesz Zouzelina, jak moja dieta wygląda po occie z rana placek owsiany to normalnie 'niebo w gębie' a za mięsem to ja nigdy za bardzo nie przepadałam no i jeszcze makrelę lubię, a teraz, ze względu na tran, nie mieszczę jej już w rozkładzie (i tak mam problem z ustaleniem tłuszczy na odpowiednim poziomie, przeważnie jest kilka gramów więcej).

Sylffka, Rally ma rację, zapomniałam o warzywach strączkowych ryż brązowy chyba już miałaś w rozpisce ja wcześniej robiłam sobie też czasem tortillę z mąki pełnoziarnistej albo pizzę z mąki pełnoziarnistej, trochę to węgli do diety dorzucało (a jakie dobre było... )


a tak btw, może tutaj:

https://www.sfd.pl/Lady_w_kuchni,_czyli_nasze_babskie_przepisy_;_-t696301.html

coś fajnego dla siebie znajdziesz


Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-05-06 10:58:07

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - jakie błędy ?

Następny temat

czy białko mi pomoże?

WHEY premium