SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylffka79/pomocy w redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7239

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
..ale my się chyba nie rozumiemy ...tak tych mięśni nie widać bo są zatłuszczone ..) jeśli stracę trochę uda nic nie zaszkodzi ..jeśli chodzi o dietę to czytaj dokładniej bo napisałam że jej nie popieram bo wiem co przeszłam ale było warto po 2-ch latach nie dostałam efektu jojo notabene jeszcze schudłam bo jestem aktywna.Dalej...sięgnęłam po nią drugi raz bo pomogła za pierwszym razem a moja waga stanęła własnie po to tu weszłam ""czytaj dalej mój opis" ..widze że laik tu nie może wejść i podyskutować na temat bo z góry zrzucają na niego obelgi i tak naprawdę to do tej pory dostałam jedną konkretną porade...dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale czego ty właściwie od nas oczekujesz? Że z uśmiechcem podsuniemy ci pod nos gotowy plan treningowy ignorując fakt, że twoje działania są sprzeczne z naszą deklaracją (patrz: regulamin)?
Już sam fakt, że zaczęłaś się odchudzać 2 lata temu i do tej pory nie masz ładnej sylwetki powinien dać ci do myślenia, ile warta jest ta twoja durna dietka.

Masz, poczytaj sobie- może coś do ciebie dotrze: https://www.sfd.pl/-t585708.html 
Chociaż pewnie i tak tego nie zrobisz, bo odnoszę wrażenie, że i tak wiesz lepiej jak się zabrać za rzeźbę (od której NB dzielą cię lata świetlne) i przemianę sadła w mięśnie (co jeszcze się nikomu nie udało )

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-04-29 21:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
..heheh a regulamin przeczttałam..i tam jest np.Na Forum obowiązują zasady wzajemnego szacunku i dobrego wychowania.\
Oj brakuje tutaj dobrego wychowania no cóż tak to jest jak ktoś myśli że się na czymś zna.
A czego ja oczekuję napisałam wielokrotnie więc jeszcze raz proszę o dokładne czytanie moich wypowiedzi ,chyba..ze to nie jest istotne co ja tu piszę bo z góry wiecie co napisać.
Jeśli ktoś dorosły chciałby jeszcze "POROZMAWIAĆ" to ja chętnie porozmawiam kulturalnie.Pozdrawiam Fachowców reszcie dziękuję..)
...
Napisał(a)
Usunięty przez Hubert81 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, w takim razie my, tzn. moderatorzy, znawcy i doradcy w dziale Ladies SFD, już się nie odzywamy, bo w końcu tylko myślimy, że się na czymś tam znamy

A ty sobie czekaj na dorosłych Fachowców, którzy przyjdą tutaj z tobą "POROZMAWIAĆ"
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
Sylffka79 nieeee rozumiesz dalej

Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz - więc chudniesz, oczywiście alee .. kosztem mięśni.

Tłuszcz dalej zostaje.

Tobie sie wydaje że spada waga, że jest ok - ale nie jest, bo zatłuszczasz się jeszcze bardziej. Twój organizm magazynuje coraz więcej sadła .. Choć Tobie wydaje się że .. mięśnie gdzieś tam są.

Zrujnujesz sobie organizm choć w Twojej mierze brak wzrostu wagi jest czym fajnym.

Co więcej - mięśnie bardziej aktywnie uczestniczą w przemianie materii niż tłuszcz – taka tkanka wymaga odpowiedniego odżywiania. W ten sposób organizm zamienia się w pożeracza, a nie w magazyn tłuszczu. Sportowiec posiadający dużą ilość chudej tkanki mięśniowej, żeby ją zachować lub rozbudować, musi dorzucać do pieca częściej i więcej kalorii.

Kluczową rolę w pozbywaniu się tłuszczu bez naruszania zasobów mięśniowych odgrywają jadłospis i nawyki żywieniowe. Wielu ludzi wie, co jeść, ale nie wie jak. Bez fachowej wiedzy ani rusz.

Najważniejsze czynniki przy usuwaniu zbędnego tłuszczu to dzienna dawka kalorii i gospodarowanie energią.

Twoja dawka kcl jest wiadomo jaka.

Więc masz 2 wyjścia - albo zaufasz FACHOWCOM, albo wrzuć swoją diete na inne portale dietetyczne gdzie im mniej tym lepiej.

Powodzenia !

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 133
.. zouzolina tylko nie wiem jak zmienić diete tu jest problem i dobrać trening by się w tym nie pogubić myślałam że tu mi ktoś podpowie a nie będzie mi mówił co źle zrobiłam bo to już było chce się skupić na teraz..wagę swoją utrzymałam dlatego że zmieniłam żywienie bardzo dużo ryb,białego mięsa twarogu warzyw koktajle proteinowe i siłownia.A więc opierałam się na białku ale to chyba nie wystarczy ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
to trzeba było od razu tak

"wiecie, byłam na kopenhaskiej, schudłam, ale wciąż wyglądam niekorzystnie. chce zmienić nawyki żywieniowe by móc jeść zdrowo, zgodnie z zapotrzebowaniem i by bydować mięśnie paląc zalegający i wytworzony tłuszcz .."

od razu z taką osobą rozmawia się inaczej ..

Nie jestem jeszcze dość kompetentna by rozpisywać Ci dietę więc poczekajmy na Specjalistki.

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - jakie błędy ?

Następny temat

czy białko mi pomoże?

forma lato