SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylffka79/pomocy w redukcji

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7174

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Plecy moje osobiste

To zależy, co rozumiesz przez przedobrzenie z białkiem. U kobiet na redukcji dobrze sprawdza się 1.8-2g/kgmc, ewentualnie 2.2g. Natomiast jedzenie samego tylko białka to bzdura, można sobie zrobić ładne kuku, zwłaszcza jeśli jest się kobietą
Zawsze najlepiej zaczynać od diety zbilansowanej. Wtedy w miarę upływu czasu da się "wyczuć", jaki rozkład makroskładników nam najbardziej odpowiada. Takie 2 skrajne przykłady: mala_mi najlepiej czuje się na ww zredukowanych do minimum, podczas gdy akneraj przeprowadziła niesamowitą rekompozycję na 200g ww

Dasz się przekonać do treningu siłowego 3x/tydz. zamiast tego fitnessu?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-05-03 10:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Sylffka79 daj się namówić daj fitness super sprawa, ale po sobie wiem, że poza samopoczuciem lepszym i lepszą wydolnością nie daje nic....zmiany w ciele praktycznie niezauważalne... a skoro Twój luby na siłownię chodzi to będziesz miała towarzysza, który na pewno będzie zadowolony, że chodzisz z nim powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Martucca tak myślę ze to bardzo łatwo zamienie, jak się tylko zapoznam z ciężarami to można nawet zwiększyć ,) ale wiem że mięśnie muszą też odpoczywać,)
Jeśli chodzi o białko to właśnie tak już sobie trochę kombinuję i wolałabym zredukować ww do minimum bo dużo lepiej się wtedy czuję nie jestem taka ociężała.A wyczytałam ze na białku można się przejechać ( jeśli się nie trenuje ) bo uszkadza nerki.Dlatego nie wiem jakie proporcje są najlepsze.Więc bardzo dziękuję za wskazówki.)
Do treningów chciałabym włączyć basen chociaż raz w tygodniu.
Teraz trochę wazeliny,,)) Masz fenomenalną pupę i uda ..ja też tak mogę?,)ile czasu zajeło Ci zbudowanie takiej sylwetki?

rallygunia ..dziękuję fitness to taka forma zastępcza ..ponieważ jeśli nie wiem jak machać ciężarami to chociaż sobie poskacze.)
Także moja obawa jest tylko taka czy wytrzymam fizycznie ..zobaczymy.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
obliques.. ) mam takie samo wrazenie ze niektóre osoby za długo odpoczywają i łażą tylko by przeciągać czas ..heh ale niech tam robią jak uważają .Dzięki

Betkaa ..dzięki dzięki w ogóle twoja pomoc techniczna jest nieoceniona ..)* a co to są te SOG-i?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Wytrzymasz ale szykuj się na jeden wielki zakwas po pierwszych treningach jeszcze trochę tutaj, a ty też pewnie pokochasz siłownię czasem mam wrażenie, że Lejdis to jakaś sekta tu się zmienia spojrzenie na wszystko przestawiają się też priorytetyale chyba żadna z nas z tego powodu nie płacze

SOG-i to podziękowania za pomoc itp.

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-05-03 13:24:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
...^^ no nie gadaj sekta ...)))) uff to mi ulżyło.Dlatego tak tu ciężko się wbić.heh
Zakwasy da się wy3mać ,) o basen jest dobry na rozluźnienie mięsnia.)) hehe
Wyobrażam sobie co to zmieni i nie mogę się doczekać. )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 133
Martucca więc jeśli dobrze rozumując po3ebuję jakieś 138 g białka na dzień? ,/ a w dni które nie trenuję zmniejszyć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
5 stron i ani jednej wypiski nununu

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zołzo, bo przez te 5 stron toczył się żmudny proces nawracania zbłąkanej owieczki Tudzież werbowania do sekty Lejdis

Dlatego tak tu ciężko się wbić
Bo to forum elitarne, która tu wejdzie i wytrzyma reżim dietetyczno-treningowy, wyjdzie piękna https://www.sfd.pl/-t667585.html


Sylffka dietę zrób sobie tak: 130g białka, 150g węglowodanów i 65g tłuszczu. To daje jakieś 1700kcal. Dawaj do sprawdzenia.

Trening proponuję z arta obli: https://www.sfd.pl/-t585708.html
Czyli FBW 2-3x w tygodniu. W pozostałe dni aero albo basen

.......

ile czasu zajeło Ci zbudowanie takiej sylwetki?

To, co pokazałam Ci na focie na poprzedniej stronie zajęło mi 1.5 roku. Akcja D.PA 2010 to ok. 4 miesięcy.
No i praca trwa i trwać będzie

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-05-03 21:28:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Martucca szczena mi do tej pory wisi po tym co zobaczyłam na tych zdjęciach, to zachacza o c.u.d
a co do porzucenia fitnessu na rzecz ciężarów jestem za, chociaż sama trzaskam jedno i drugie

impossible is nothing

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - jakie błędy ?

Następny temat

czy białko mi pomoże?

WHEY premium