SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy przy redukcji!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
czesc! Chciałabym bardzo porosic o pomoc przy diecie redukcyjnej.
Mam 18 lat 163 wzrostu i 63 kg. Odchudzam się "od zawsze" i od zawsze na tragicznych dietach nie przekraczajacych 1000 kcal. Waga zawsze mi ładnie spadała (z 73 na 63) czyli 10 kg (schudłam tak z 4 razy a potem jo-jo), pomimo tego ze cwiczyłam to wyglądałam jakbym schudła ma z 3 kg :( Nie ma sie co dziwic w końcu spalałam wszystko tylko nie tłuszcz. Waże teraz 63 a wyglądam jakbym wazyła z 70. Niestety dopiero teraz zrozumiałam jak niszczyłam sobie zdrowie, ale lepiej późno niż wcale. Poczytałam o redukcji, cwiczeniach siłowych i jestem zdecydowana naprawic wszystko. Mój problem polega na tym, że nie wiem ile powinnam teraz jesc skoro zawsze było 1000 kcal. Od wczoraj probuje 1500 ale mecze sie strasznie (skurczony żołądek) no i ślizgam sie w temacie jadłospisów
Wiek : 18
Waga : 63
Wzrost : 163
Obwód w biuście(1) : 95
Obwód pod biustem : 80
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 84
Obwód na wysokości pępka : 100
Obwód bioder (3): 101
Obwód uda w najszerszym miejscu: 57
Obwód łydki : 40
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust,uda
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) kiedyś bieganie i Ewa CH. Obecnie nic
Co lubisz jeść na śniadanie: mleko+musli własnej roboty
Co lubisz jeść na obiad : kurczak z ryzem/makaronem
Co jako przekąskę : bakalie/jogurt naturalny/owoce
Co jako deser : bakalie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia: bez zarzutu
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, Ewka, planuje siłownie za miesiac
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
Jak ciężko Ci wdusić tyle jedzenia, to śmiało jedz bardziej kaloryczne mięsa niż kura (najsłabsze z mięs) czy indyk. Podbijesz też ładnie tłuszcz. Jak masz dostęp do dzikich ryb morskich to będą jak znalazł :) I mleko, jeśli masz dostęp do wiejskiego, to zamień tą Mlekowitę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
tak było wczoraj. Jakie rady? :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
1700kcal dodaj tłuszczy i 25g ww ale suszyonych owoców nie jedz
Poza tym dieta jak u młodego domorosłego kulturysty, bardzo podła jakośc tak swojego zdrowia nie naprawisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
to jak mam go naprawic? Myslałam ze taka dieta bedzie ok :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
własnie na podstawie tego artykułu ułozyłam te diete *.* sa zrodła tłuszczy (oliwa, migdały,pestki) białko (kurczak, tunczyk, twarog) i wegle (ryż, płatki) no i owoce i warzywa oczywiscie ale ich nie wliczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Owoc z rana lub po treningu... W ostatnim posiłku brak Ww.. Suszone owoce często są glazurowane na słodko.. Kurczak raczej nie - inne mięcho.. Układaj miskę tak by w każdym posiłku mieć źródło i białka i tłuszczy i węgli.. Mięcho jak przyrządzasz?

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-09-10 11:58:07

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-09-10 11:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
Czyli zamienie kuraka na indyka ew rybe. Dorzuce np. chleb żytni do ost posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
nie jem owocow suszonych, sama robie musli (mix płatków owsianych, zytnich, orkiszowych), ale łatwiej było mi zaznaczyc w jadłospisie. Mięso na parze, piekę albo grilluje na patelni do grillowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 89
na kolacje robie sobie zazwyczaj sałatke tuńczyk albo łosoś wędzoy albo makrela wędzona albo jajka albo mozzarela, warzywa no i dorzuce chleb żytni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Nie dopisałaś jeszcze warzyw zjedzonych, jak się nie zapisuje w bilansie to dobrze jest pod umieścić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dżoana - nabrac siły i masy

Następny temat

Które ćwiczenia będą najlepsze na odchudzanie?

WHEY premium