SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy Richa Piany - legalność

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9961
Cześć, czy mogę bez żadnych problemów zakupić w Sanach kreatynę od 5% Nutrition z wysyłką do Polski, bez obaw że ktoś się dosadzi? Na stronie Richa jest napisane, że w niektórych krajach jego suple mogą być nie do końca legalne. Znajomy zakupił przedtreningówkę z Polskiej strony i wszystko było ok, tyle że wybór jest tam żaden.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
kupisz to crea-ten z usa za 120 plus wyysłka plus czasem cło a za 119 jest w pl - interes życia




ale z USA


Zmieniony przez - Siodema w dniu 2016-05-16 01:56:27

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263275
Pytanie po jakiego grzyba bawić sie w zamawianie kreatyny ze Stanów?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9961
Bo zapłacę tylko ok. 120zł :) Przedtreningówkę też bym w sumie wziął. W Polsce nie kupie nic o takiej "sile działania" ;) Próbowałem jedną miarkę (przedtreningówki) i muszę powiedzieć że spośród czterech jakie próbowałem, nic nie ma startu do tego. Znajomi (m.in kilku trenerów) z wieloletnim doświadczeniem również są zdania, że w Polsce nie da się kupić czegoś takiego, co jest choć w połowie tak dobre jak suple Richa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Bo pewnie jest tam dosypka jakiegoś gówna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
niezly z ciebie naiwniak
testowalismy jego pw 5% jakies kill it i KUPA totalna, lepiej sie kawy napic
na alledrogo dostaniesz takie zabawki ze od samego wachania bedziesz mial wieksza faze niz po 3 miarkach tej padaczki
nie bede sie wypowiadal na temat kreatyny za 120zl tutaj kupisz to samo tylko chyba w wiaderku za taka cene
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 269 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9961
A nie testowaliście przypadkiem jakieś podróby? ;) Wszyscy, którzy tego próbowali sobie chwalą, tak jak pisałem wyżej.
Za to 120zł jest 30 porcji, więc chyba nie tak źle.


Zmieniony przez - kacper3355 w dniu 2016-05-13 23:10:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 243 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3484
Zmien znajomych
Ja za 30zl mam 100 porcji ;o



Zmieniony przez - takitamjeden w dniu 2016-05-13 23:11:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
oczywiscie ze testowalismy podróbe
sam kupowalem u cygana z busa za dwie kozy oddał z uśmiechem cwaniaka
co my mozemy wiedziec wogole o suplementach z USA! nic sie w sumie nie zmienilo od 1989 caly czas mamy dostep tylko do mety od putina
Kupuj śmiało - zdrówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
120zł za kreatynę gdzie z sfd kupisz 500g za 30zł I nie zauważysz różnicy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
jak wspomniano wyzej.|
po pierwsze nie powinno byc problemow, gorzej jak celnicy otworza paczke i srawdza co jest tam w srodku, wtedy najwyzej zatrzymaja ja dla siebie

po drugie po co przeplacac x4 za puszke kreatyny? skoro u nas na rynku dostaniesz wszystko bez problemu, rozumiem, ze mozna z kims sympatyzowac, ale warto tez uzyc mozgu i myslec zdroworozsadkowo

po trzecie sam faktm, ze Rich opowiada, ze jego suple nie sa w pelni legalne w niektorych karajach odnosi sie zapewne do kwesti PH

po czwate skoro kreatyna sama w sobie dziala duzo mocniej niz 99% na rynku, to znak, ze jest czyms podsypana, co w Twoim wieku moze byc strzalem w kolano jezeli mowa o funkcjonowaniu hormonalnym mlodego organizmu.


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2016-05-14 09:34:39

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic dodać nic ująć
Ludzie się jarają emerytowanym dziwolągiem i kupują syf napakowany ch** wie czym, bo inaczej tego by nie sprzedał
Żeby tylko on jeden...
Pop******iła się ta branża
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hell fire efedryna w składzie?

Następny temat

Jakie białko polecacie na noc.

WHEY premium