SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 961
Proszę o odpowiedzi ludzi którzy się na tym znają, ponieważ oczekuje konkretnych i prawdziwych odpowiedzi.
A więc tak zamierzam przybrać na masie i wyrzeźbić mięśnie a was proszę o podanie - zalet i wad białka, czegoś na masę oraz brania innych suplementów, czy powodują jakieś uszczerbki na życiu itp.
Chciał bym abyście jeszcze podali co braliście, jakie były efekty dobre czy negatywne, ile braliście i czy jesteście zadowoleni ?
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3240
martwy ciag ,przysiady , wyciskania powinien byc jak najdluzszy
wioslowania ,wyciskania na barki sredni
do uginania ramion ,francusie krotki

Do tego by byl dobry lamany jezeli bola nadgarstki przy uginaniu itd. ale chyba jak mysle nie bedzie ktos kupowal na poczatku takiego zestawu wiec 180 cm bedzie odpowiedni.



Zmieniony przez - Shevy w dniu 2011-03-03 16:14:09

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Więc tak białko szczerze odradzam i gainery bo trzeba je brać systematycznie(znaczy powtarzać cykl kilka razy w roku) żeby było widać efekty... Wiem ze każdy tak gada ale najważniejsza jest dieta... W sumie nic wymyślnego jedz rano platki na obiad kurczaka z ryzem a na kolacje jakieś jajka... Co do odżywek to kreatyna daję niezły efekt ale bardziej oplaca się ją stosować poźniej(przy jakimś konkretniejszym stażu), bo chyba lepiej samemu wypracować 80kg na klatke i z kreatyna do 100kg niż 50kg i podnosić 70 po kreatynie... Ale ekspertem nie jestem po prostu wiem z wlasnego doswiadzenia że dieta i systematyczny trening najlepiej widać jak stajesz przed lustrem:)

"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 131
Jeśli miałbym Ci coś polecić na masę ,to zdecydowanie kreatyna. Mój kumpel brał kreatynę Trec'a i przybrał bardzo dużo masy ,a na wycisk poprawił się o 30kg
Ale to jest tylko moje zdanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1837
białko wg braków w diecie, gajner tak samo. Ew po siłowym

i nie ma lipy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
30 kg to bardzo dużo nie wiem czy to możliwe...
Po cyklu kreatynowym okolo 10 w gore i to po pierwszym
Chyba że łykał coś mocniejszego niż mono czy jablczan:)

"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
koledzy !!!! od brania samej kreatyny jeszcze nikt nie przybrał na masie !!!! nie wprowadzajcie w błąd . dieta dieta dieta!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
fobja

bzdury!!
'białko szczerze odradzam i gainery bo trzeba je brać systematycznie' to tylko uzupelnienie diety! przykladowo ja biorę jak nie mam czasu / nie chce mi sie robic posilku / wstaw dowolny powod
gainery czy bialka nie sa potrzebne, ew tylko potrzebne w momentach gdy wszystkich makroskladnikow w odp ilosciach nie jestesmy w stanie dostarczyc ze zwyklych posilkow

'Po cyklu kreatynowym okolo 10 w gore i to po pierwszym '
kazdy jest inny i na kazdy bedzie mial inne efekty
u jednego bedzie to 10kg na plaskiej u drugiego 15

autor ma 1995 w nicku wiec zgaduje ze ma 15/16 lat
i zapewne cwiczy niedlugo, chyba ze sie myle? wypelnij ankiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
"...białko szczerze odradzam i gainery bo trzeba je brać systematycznie..." - zaraz się dowiemy ze to narkotyki i uzalezniają :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Szkoda kasy na gainery, zjedz ryż lepiej, zdrowiej przynajmniej będzie.

Nie kupuj nic a kase przeznacz na jedzenie, lepiej na tym wyjdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Nie narkotyki tylko nie ma takich efektów jak po kreatynie jak napisał Robert sa tylko uzupełnieniem diety... Lepiej wladować kasę w miche niż w proch wiem po sobie

"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
A co to tego że każdy jest inny spoko ale w 30 kg po jednym cyklu nie wierzę
Po prostu nie ma opcji... Chyba że jakaś mieszanka kreatyn

"Nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zestaw ćwiczeń dla początkującego..

Następny temat

4 dniowy trening na masse

WHEY premium