SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja potreningowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Jakie suplementy polecacie do użycia po zakończonym treningu, w celu maksymalnego otwarcia okna anabolicznego ? Ew. o których słyszaliście dobre opinie ? Myślałem nad użyciem 1 miarki Dark Matter + 1 miarka Anabolic Halo i godzinę później obiad. Co o tym sądzicie ? Anator p-70 wydaje się też być dobry. Ew. połączenie 1 miarka Anabolic Halo + 1 miarka CellMass. Czekam na wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
zapewne sie nie oplaca :)
skup sie na porze okolotreningowej
rano pozadne , solidne sniadanie i bedzie OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
pamietam gdzies czytalem wypowiedz Bodyline na temat suplementow po treningu, byla tam jakas kombinacja supli. nie pamietam ale jak znajde to ci wrzuce

znalazlem cos takiego:
-odpowiednia ilość węgli
-izolat białka serwtki 30g
-glutamina 10g
-growth factor 12g
-monohydrat kreatyny 10g


Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-12-11 09:59:26

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
można tak, a można kupić jakies 'all in one'
polecam torrenta z universala, anabolic window, lub golden finish
i of course w odpowiednim czasie po treningu solidny posiłek

wystarczy

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-12-11 10:29:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
A propozycje, które napisałem (1 miarka Dark Matter + 1 miarka Anabolic Halo lub 1 miarka Anabolic Halo + 1 miarka CellMass), co o nich sądzicie ?
Czy różnica może być odczuwalna, między samym torrentem, anabolic window, czy golden finish ? Posiłek jakąś godzinę później - solidny i kaloryczny.
Aha, wrzuć linka do tego postu Bodyline'a, gdzie to znalazłeś, będę wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
aktualnie zjadam po treningu:
carbo+glutabolic+growth factor+glycergrow+cellpump
(czasami dorzuce jeszcze kilka mega capsow bcca)

roznicy nie odczujesz (moze subiektywnie, ale to trzeba samemu sprobowac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
dokladnie, TWoj mix jest OK, i boogiego jest ok
ale czy w jakimkolwiek z ww przypadków odczujesz ewentualną różnice, jest to mocno watpliwe
ja po prostu wole jeden produkt , a nie bawic sie w rozne mixy, hardcorowcy owszem wypiją to pomieszane razem i bedzi 'si' , inni beda musieli łykac wszystko osobno (z roznych wzgledow) a to juz dla mnie strata czasu, noszenia dodatkowych shakerów, czy produktów w torbie, itd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Mhm, rozumiem. A np. biorąc po treningu porcję anabolic halo + anator-p70, o zawartości ~ 400kcal razem i sama spora objętość tych dwóch supli (około 130g razem), nie spowolni ich wchłanialności ? Czy lepszym rozwiązaniem jest rozpuszczenie ich w dużej ilości wody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
130g to wcale nie tak duzo,porcja torrenta to 100g (wchodzie bezproblemowo, na okolo 250-300ml wody)
wiec tutaj dasz z 350-450ml i bedzie ok

chociaz nie wiem po co Ci ten anator, poczytaj opinie na forach, np. bb.com czy innych, ogolnie produkt lipa, halo brałem - spoko, fajne orzeezwienie, poprawa regeneracji, ale tez bez szału

przerzucilem sie swego czasu na formule wszystko w jednym, i nie odczulem ZADNEJ roznicy, a wychodziła ona o wiele taniej i bez wiekszych problemów typu mieszanie kilku srodkow, problemów z wchlanialnoscia etc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
z tym czy taniej (szczegolnie, jesli chodzi o sklad) mozna polemizowac

poza tym nie zawsze chcemy miec w skladzie jakie skladniki np. mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Czyli co uważasz za najodpowiedniejsze do połączenia z anabolic halo ? Mnie jak zawsze zjadają reklamy, także, stąd zwróciłem uwagę na anatora Chociaż na dobrą sprawę jego skład nie jest powalający...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
jezeli w porcji 100g - na podstawie torrenta, mam 3 g mieszanki kreatynowej, która składa się z 4 rodzajów
to smiem watpic czy jest tam wiecej niz 50% (1,5g) monohydratu, chyba nie trzeba wiec tłumaczyc iz jest to ilosc b.mała, tym bardziej po treningu
owszem polemizować mozna, zawwsze

ja napisalem swoje zdanie , tylko i wyłącznie , dla mnie to wygoda ,prostota, brak problemow np. zoladkowo-jelitowych, ktore dosc czesto miewałem jezeli zmieszalem kilka srodkow tym bardziej smakowych w proszku \


E-qester - sklad anatora jest lipny nie ma co sie czarować,
juz tutaj dostales kilka propozycji, mozezs pzreszukac forum, i cos sobie wybrac
wg mnie jak juz masz halo , to najwyzej dorzucic do tego wiecej antykatabolika jakiegos (bcaa/glutamine) i TYLE (owszem mozna jeszcze kilka rzeczy, antyutleniacze , czy inne srodki ,ale czy warto?) to juz osobne pytanie, ja wychodze z zalozenia ,ze jak do godziny zjem po treningu 200-250g miesa i 100-150g ryzu/itp
to mi sam torrent, a Tobie samo halo wystarczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do kreatyny

Następny temat

Spalacze

WHEY premium